ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Je to spôsobené nadmerným vylučovaním hormónov? Je ťažké hojenie [Yoshirogu] "stres akné."

Myslím, že niektorí ľudia trpia

pretrvávajúce akné. Príčinou akné, ktoré sa nezlepšuje ľahko, dokonca aj v prípade zmeny starostlivosti o pleť môže byť v dôsledku stresu. Ukážem vám, prečo vnútorné akné spôsobuje akné.

Prečo môže dôjsť k akné?

Akné sa vyskytuje v dôsledku štruktúry pórov. Hoci jeden z faktorov, ktoré upchávajú póry je mazu sa maz neznamená, že nič zlého na koži, pôvodne to dôležitá vec, ktorá je nepostrádateľná pre mokrú kožu donucovacích. Ak sa však vylučovanie mazu zvýši príliš, vypúšťanie sa nedosiahne a spôsobí to, že sa póry stanú pripojenými.

Sebum je nevyhnutný ako prirodzený zvlhčovací faktor. Ak však prekročí požadované množstvo, nedá sa vybiť, čo spôsobuje upchatie pórov.

Citácia: Skincare University
Prečo je hormón príčinou nadmerného sekrécie kožného mazu?

Jednou z príčin nadmerného nárastu kožného mazu je stres. Autonómny nervový systém sa pri pocitom stresu stáva napätý, sympatický nerv sa stáva dominantným nad parasympatickým nervom. Vzhľadom k tomu, sympatické je práca podporovať sekréciu mužského hormónu, sa napätý stav zvýši množstvo pokračuje a mužského hormónu.

Porucha hormonálnej rovnováhy vedie k poruche organizmu. Keď množstvo sekrécie mužského hormónu rastie, množstvo mazu sa tiež zvyšuje, čo spôsobuje akné.

mužský hormón zvyšuje sekréciu kožného mazu, za účelom zvýšenia hrúbky stratum corneum, póry sú upchaté, povedie k vzniku alebo zhoršenia akné. Keď stres pokračuje a stále sa hromadí, existuje možnosť, že aj akné zhoršenie bude postupovať podľa toho.

Citácia: Skincare University
Stres Čo je najľahšia časť akné? Keď sa sekrecia mužských hormónov zvyšuje, mazové žľazy sa stimulujú a koža sa tiež zvyšuje. V rovnakej rohovej vrstvy je silná zároveň, pretože póry sa zmenší, že nebude úplne vybiť maz, čo je nadmerná sekrécia a upchávajú póry dochádza I akné.

Mimochodom, najcitlivejšou časťou vplyvu mužských hormónov je tvár okolo brady. Jednou z vlastností je, že akné, ktoré sa môže v tejto časti vyrábať, je často spôsobené stresom a ťažko sa vyliečiť.

Citácia: To znamená, že starostlivosť o pleť univerzitnej

ženy tiež existuje mužský hormón

mužský pohlavný hormón, tiež mužských hormónov v tele ženy Budem. Muži sú semenníky, ženy sú vaječníky, ktoré sú vylučované testosterónom, resp. Napriek tomu sa hovorí, že množstvo ženského mužského hormónu je asi jedna desatina mužského hormónu.

Všeobecne platí, že muži majú viac mužských hormónov, takže sekrécia kožného mazu je energická. Je tiež možné, že akné má tendenciu byť ťažké, hovorí, že muži sú často z rovnakého dôvodu.

Citácia: nechať vykonať správne Starostlivosť o pleť univerzitnej


k poškodeniu v prípade, rozprával stres akné

Starostlivosť o pleť, Ak budete čakať príliš dlho a môže akné okolo brady, niektorí Môže to byť stresujúce. Za účelom zabránenia vzniku akné, zdá sa, že zdravie je pre myseľ i telo najdôležitejšie.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com