ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Aký je rozdiel ...? Japonsko a rozdiel vedomie [Yoshirogu]

alebo zubov sám k "zuby" v zámorí, máme v Japonsku aj v zámorí v zubné ošetrenie tam je rozdiel. Podrobne vysvetlím konkrétne príklady.

japonskej a západnej rozdiel
zubov danej osoby

Japonci a Európania a Američania, existuje rozdiel medzi širokú škálu, ako je farba postave a kožu, a to aj v zuboch, ktoré vyzerajú rovnako, ešte ten rozdiel Zdá sa, že to je. Zdá sa, že Japonci sú nažltlejšie, ako sa hovorí, že vrstva smaltu je tenšia ako západní ľudia. Preto sa hovorí, že je potrebné ďalej starať a zlepšovať stravovacie návyky.

žltá rasa orientálne systému, vrátane Japoncov, alebo mať dentín žltkastý v porovnaní s bielou rasu západného systému, farba vrstvou laku je tenká dentín presvitá To má tendenciu byť ľahko viditeľné. Preto sa v porovnaní s bielou rasou zuby sťažujú bielenie.

Citácia: Health Care univerzita je

Západné ľudia sú pravidelne vysoký podiel ísť na ošetrenie zubov!

Japonci hovoria, že majú veľa ľudí, ktorí nemajú zubných lekárov pravidelne kontrolujú svoje zuby a starajú sa o ne. Aj keď som veľa ľudí, ktorí idú dostať do zubného kazu, v prípade Európy a Spojených štátov, z toho dôvodu, že na úhradu nákladov na liečenie zo zuba chorého je drahé, veľmi veľa ľudí, ktorí idú k zubárovi na prevenciu Zdá sa. Hlavným dôvodom, že

Japonská ísť do zubnej kliniky, alebo škvrny zuby, a môže sa stať bolestivé, myslím, že väčšinu času, ktorý vyšiel niečo príznaky. Avšak, na Západe, aj zub nákladov na liečbu, je tak drahé, vzhľadom na veľmi vysoké povedomie o prevencii, ako napríklad zubného kazu a paradentóze, aj keď nič bez príznakov, zhruba raz za šesť mesiacov, pravidelné zubné ambulancie Mnoho ľudí navštívi na vyšetrenie a čistenie.

Napríklad podľa niektorých štatistík, s vedomím prevencia je veľmi vysoká vo Švédsku, je to asi 70% ľudí, musí ísť do zubnej ordinácii každý rok k návšteve pre pravidelné kontroly. V Japonsku však iba asi 30% ľudí absolvuje pravidelné prehliadky.

Citácia: Skincare University
Napodobňujeme dobré miesta!

V poslednej dobe sa stále viac lepší ortodontickej od okamihu, kedy bielenie a dospelí v Japonsku, hovorí sa, že viac a viac ľudí si byť vedomí o zdravie zubov. Avšak, v prípade Japonca, zdá sa, mnoho ľudí nie je zvykom ísť na lekárske vyšetrenie k zubárovi. Zuby sú not'm od zhoršuje, dobrý zvyk západných ľudí, ktorí navštívia zubnú kliniku pre prevenciu, nemám snáď dobré ísť viac a viac napodobnil.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com