ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Starostlivosť a strava ovplyvňujú! ? Opatrenie 3 volieb odporúčania na zlepšenie suchú pokožku [Yoshirogu]


vyschnúť úzkosti sezónu nebude málo ľudí, ktorí trpia v suchých opatrení kože. Chcem udržať vlhkosť pokožky metódou protiopatrenia, ktorá môže očakávať zlepšenie suchého kože. Aký spôsob môžete urobiť, aby ste predišli suchému kože?

1. Sušenie opatrenia v čase kúpeľa

Pre opatrenia na suchú pokožku, ako sa kúpať a starať sa o to je tiež bodom. Je dobré pripraviť sa vopred, aby ste mohli po kúpaní rýchlo vykonať hydratačnú starostlivosť.

Pre ľudí so suchou pokožkou sa kúpanie dlhší čas neodporúča. Takže, aby sa zabránilo vysychaniu po kúpaní, je dôležité udržať vlhkosť ihneď po kúpaní a jemne umyť telo.

Citácia: zotrite vlhkosť s uterákom ihneď v starostlivosti o pleť univerzite

kúpeľ, v priebehu 5 minút pri poslednom, mlieko a mliečne mlieko, poďme naneste hydratačný, ako je vazelína. Ak sušíte vlhkosť tak, že vaša pokožka zbytočne suší. Je dôležité odstrániť vlhkosť s uterákom čo najskôr a vykonať hydratačnú starostlivosť.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita


2. Regulácia suchosti z vnútra tela

Pokiaľ ide o živiny obsiahnuté v potravinách, Tam je. Preskúmanie každodenných jedál môže byť účinné aj pri sušení.

Vezmeme potravu obsahujúcu kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha hydratovať. Kyselina hyalurónová je obsiahnutá v chrupavkách zvierat a plutvy žralokov. Živiny chcú aktívne používať zinok na aktiváciu metabolizmu. Potraviny bohaté na zinok zahŕňajú ustrice, mušle, vajcia a natto.

Citácia: Starostlivosť o pleť University
tiež

a krvný obeh je zlá v chladnom tele, čo uľahčuje vysušenie je zlý metabolizmus kože. Buďte opatrní, pretože predávkovanie surovej zeleniny a studených nápojov bude zdrojom chladu.

3. Osoba, ktorá sušiace opatrenia
iba

Čistenie sebaobsluhy s tradičnej čínskej medicíny je ťažké, aby zodpovedali príznaky, sa tiež odporúča používať tradičné čínsku medicínu. Ak sa rastlinná medicína vyrába kombináciou rôznych surovín, môžete očakávať liečbu podľa symptómov a problémov.

v tradičnej čínskej medicíny vo svete existuje termín "koža je zrkadlom vnútorných orgánov", príčinu suchej pleti je tiež nielen tie vonkajšie, bola považovaná na vnútornej strane tela to je problém , Inými slovami, aby sa uľahčili príznaky suchého kože, je potrebné najprv podstatne zlepšiť konštitúciu.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Aj so suchou pokožkou sa jej príznaky a príčiny líšia. Ak je čínsky bylinný liek vyrobený kombináciou viacerých rastlinných liekov kombinovaný, môžeme prispôsobiť liečbu tak, aby vyhovovala každému jednotlivcovi.

Sušenie pre pokožku z vnútra i vonku!

Za účelom udržania vlhkosti v pokožke, ako je napríklad zlepšenie hydratačná starostlivosť a stravovacích návykov v čase kúpanie, budeme pracovať upchávanie preč každý deň. Tiež tým, že konzultujete lekárov a odborníkov súčasne, sa môžete postarať o vaše príznaky. Zlepšime suchosť pokožky odkazom na obsah tu uvedený!

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com