ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Chcem byť malá tvár! Tuk základné znalosti sací operáciu [Yoshirogu] tváre


tvár je tiež možné určiť, aký dojem z tejto osoby na prvý pohľad, ktorí sú často túžia, aby malej ploche. Tentokrát budem vysvetľovať liposukciu tváre, ktorá je ťažko straviteľná.

Účinné na utiahnutie tváre!

liposukcia tváre je zlepšiť priehyb dvojité Agoyaho uťahovacie čelné líniu, sa hovorí, že existuje možnosť realizovať malú plochu.

a líca ochabnuté, ktorý by zničil čelné čiaru, podbradok je jedným z faktorov, ktoré sú vidieť na starnutia tváre než len skutočný vek it. V liposukcia tváre, tým, že sa prebytočného tuku okolo Hi vaše líca, ukázalo prudké tvár tým, že aj čistenie čeľusť, ale možno očakávať, že vykazujú malú plochu.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzity

chirurgická metóda
tváre liposukcie

chirurgii, ktoré majú byť vykonané na liposukcia tváre je prekvapivo jednoduchá, dokonca aj kratšia doba bolesť chirurgia Hovorí sa, že je málo. Znížiť riziká spojené s chirurgickým zákrokom, bežne ako je sprcha odo dňa, že chirurgia veci môžu byť tiež bez problémov, to bolo po ruke chirurgia.

Chirurgická metóda používa rúrku nazývanú kanylu a používa tlak na odsávanie tuku. Vložte kanylu zozadu za ucho, keď sania do tváre a kanyly pod bradou v prípade brady.

mikroskopické kanyly používané v liposukcia tváre je potlačená ranu relatívne malý, menej bolestivé ako liposukcia chirurgie na iných miestach, sú riziká spojené s operáciou malého Budem. Chirurgia sa často vykonáva s čiastočnou anestézou a čas potrebný na liečbu je približne 10 až 20 minút na jedno miesto. Po operácii sa vrátim domov, keď sa uklidím, a je to tak jednoduché, ako sa dá od tohto dňa sprchovať.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Chirurgia je jednoduchá, ale starostlivo po operácii starostlivo!
liposukcia

tvár je vraj prekvapivo jednoduché, že sa vykonáva v nemocnici, ktorá je vystavená ošetrenie s pokoj, pevne obsah ošetrenie pred liečbou, sa snaží načúvať popisu riziká. Rovnako ako pri liposukcii v iných častiach tela existuje tiež možnosť vnútorného krvácania alebo opuchu po operácii. Dávajte pozor, aby ste starostlivo vykonávali pooperačnú starostlivosť.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com