ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Nechcú byť ovplyvnené počasím, neváhajte cvičiť doma! [Beautiful log]klasická balančná guľa diétneho tovaru. Aký je účinok?

Bilancia lopty, ktorú používajú mnohí športovci a celebrity na účely diéty. Je to cvičenie založené ako klasická vnútorná strava, ale viete, aký je to?

Skreslenie tela, ktoré sa považuje za bežnejší u žien. Predpokladá sa, že fyzický stav je zle kvôli skresleniu tela, životný rytmus je nesprávny a fyzická podmienka je pravdepodobne ovplyvnená. Hovorí sa, že je ťažké opraviť skreslenie tela, ale táto lopta je vhodná na opravu.

Pomocou balančných loptičiek môžete trénovať rôzne svaly naraz. Najmä preto, že svaly celého tela sú udržiavané v správnej polohe vycvičeným vnútorným svalstvom, líniu tela sa stáva krajšia.

Z každodenných pracovných a životných návykov môžu byť ľudia bez skreslenia menej. Môžem očakávať, že sa stanú nielen strava, ale aj telo, ktoré je ťažké zraniť, keď je držanie tela na mieste.

Dieting otáčaním chrbta! ? Hula hoop diéta je účinná?

Hula hoop, ktorý mal hrať často, keď som bol dieťa. Aký druh účinku diéty možno dosiahnuť tým, že urobíte hula hoop ako cvičenie? Tu sa pozrieme na to, ako s tým zaobchádzať.

(1) Otočte hula obruč Otočte hula obruč v polohe okolo žalúdka a vložte telo do slučky hula obruče. Obráťme sa ako rytmus, ako je to možné. Spotrebuje 100 kilokalúr energie s hula obručou na 10 minút. Jedná sa o spotrebu kalórií, ktorá je ekvivalentná behu a plávaniu, a dokonca aj keď otočíte hula hoop, bude to značná hybnosť.

(2) Postupne strávime veľa času a začneme hula obruč prvýkrát počas prvých piatich minút a potom 10 minút, 20 minút neskôr Poďme si čas dlhšie. Skutočne sa to snaží robiť nečakane unavené. Prosím, urobte svojim vlastným tempom bez nemožnosti.

Pri pohľade na výdavky na kalórií sa zdá, že používajú energiu rovnako ako jogging a plávanie. Nemyslíte si, že je to skvelý impulz, ak sa nepohybujete z toho istého miesta? Je prekvapujúce, že medzeru s pohodlím, ktoré možno urobiť v interiéri!

Ak urobíte hula hoop, môžete očakávať masážny efekt na tuk centrovania na žalúdok. Z tohto dôvodu dochádza k zlepšeniu toku krvného obehu a lymfy, k zvýšeniu metabolizmu a vzniku odpadu. Mnohí ľudia majú pocit, že pas sa nakreslil, pretože Hula Hoop je cvičenie s použitím pasu a žalúdka.

Predovšetkým si myslím, že je ľahké si predstaviť, že môžete očakávať masážny efekt priamo v páse. Dokonca aj tí, ktorí ho nemôžu ľahko zmeniť, budú môcť nečakane pokračovať v užívaní, keď sa na to postupne zvyknú!

Stimulujte svaly v hlbokom tele! Vnútorný svalový diéta

Počul som, aby sa slovo vnútorné svalstvo dobre, ale viete, ktorá časť svalu je? Pozrime sa na tému vnútornej svalovej diéty a jej účinku.

Neexistuje sval nazývaný vnútorný sval. "Vnútorné: Vnútorné a vnútorné", "Svalové: Svaly", čo znamená, že používam výraz vnútorný sval ako generický názov. Vo svaloch je pomerne hlboká časť, časť nazývaná vnútorný sval, nazývaná vnútorný sval a hrá úlohu stabilizácie držania tela a udržanie polohy kĺbov a vnútorných orgánov normálne.

Prečo stimulácia takýchto vnútorných svalov vedie k diétnym efektom?

Ľudia konzumujú energiu bez toho, aby robili čokoľvek. Spotreba energie sa vyskytuje aj pri dýchaní a premiestňovaní orgánov. Toto sa nazýva bazálny metabolizmus. Predpokladá sa, že tým, že sa zvýši spotreba energie tohto bazálneho metabolizmu, môže spáliť extra tučný tuk a môže stratiť váhu. Na zvýšenie tohto základného metabolizmu je dôležité posilnenie vnútorného svalu.

Zdá sa, že prístup k vnútornému svalu, ktorý sa ťažko trénuje, zvyčajne funguje na zvýšenie základného metabolizmu. Ako reprezentatívne cvičenie predstavím metódu nazvanú "strava s dlhými strapcami", ktorá stimuluje vnútorný sval dýchaním.

Dlhá požehnaná strava

Najprv sa dýchame a dýchame rýchlo za 3 sekundy. Potom som vydychoval za 7 sekúnd, v prvej chvíli som dýchal veľa a je to FOO! Prudko som vypliesla, že sa ozval hlas. Potom dýcham dlho a štíhle.

Keď dýchame a vydychujeme, používame obraz, ktorý žalúdok a chrbát držia spolu, a my budeme konkávať žalúdok. Dávajte si pozor, aby ste sa nenarúšali ani keď dýchate. Pokračujme šesťkrát. Týmto spôsobom môžete stimulovať a trénovať vnútorné svaly, ktoré normálne často nepoužívate. Aj keď je to len 6 dychov, mám úžasný pocit.

Vnútorná svalová diéta je naozaj ľahké začať. S dlhými náramkami už nie sú potrebné ani nástroje, takže môžete na mieste praktikovať!

Ako to bolo? Myslím, že ste nikdy nepochopili, že to nie je tenký účinok, pretože to môžete ľahko urobiť v interiéri. Prečo neskúšate cvičenie doma, že môžete praktizovať kedykoľvek, od dnešného dňa.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com