ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Poďme sa pozrieť na bradu-kraba, v prvom rade! [Yoshirogu]

?

príčinou Agonikibi je

môže byť prekvapivé, Agomawari je vlastne ľahké časť je akné. Pimples, ktoré môžete mať na bradu, je tiež ťažké liečiť, akonáhle to môžete urobiť, akonáhle sa ich môžete dotknúť s baktériami alebo dostať baktérie sa ich dotýkať.

Príčiny sú rôzne

Je to vplyv hormonálnej rovnováhy, ktorý možno spomenúť ako hlavnú príčinu akné, ktorá môže byť na brade. V prípade ženy sa hormonálna rovnováha mení podľa pohlavného cyklu, takže sa podmienka tiež mení.

V prípade žien, jeden z ženských hormónov, "Luteinizačný hormón (progesterón)", aktivuje sekréciu mazu. V prípade mužov nie je žiadna periodická zmena ako žena, ale pôvodne vplyv mužských hormónov zvýši sekréciu kožného mazu.

Keď máte pocit stresu, podporuje sa sekrécia steroidného hormónu (adrenokortikálny hormón) a podporuje sa sekrécia mužského hormónu (androgén). Ako príčina poruchy hormonálnej rovnováhy spoločné pre mužov i ženy, sú stres, deprivácia spánku, poruchy zvykov životného štýlu a zmeny životného prostredia.

prevencia bradavice

Dokonca aj tí, ktorí robia starostlivosť o pleť každodenne, zrejme zistia, že ľudia okolo brady a tváre nie sú dokonalí.

Bolo by lepšie postarať sa o tých, ktorí majú srdcia, pretože v ústach sú pranie, alebo zvlhčovacia kozmetika nezabezpečuje tvár. Mnohí ľudia sa obávajú čistenia tváre ako prvé, keď sa vyrába akné, ale existujú prípady, keď nadmerné vylučovanie mazu v prvom rade suší pokožku.

Aj keď dôkladne omyjete tvár, ak sa zvlhčovanie nerobí pevne, dôjde k stavu pokožky vnútornej kože, koža je suchá.

Ak zopakujete, prejdite na kliniku

Ďalšie možné príčiny zahŕňajú ultrafialové žiarenie. Čeľusť je tiež časť, ktorá je ľahko vystavená ultrafialovému žiareniu. Myslím si, že je dobré konzultovať s klinikou v prípade opakovania. Samotná starostlivosť má však aj svoj limit. Odporúča sa poradiť sa s klinikou, ak sa akné naďalej zhoršuje, aj keď budete pokračovať v starostlivosti o seba.

Z hľadiska stimulov z vonkajšej strany, a to nielen ultrafialových lúčov, baktérií pomocou dotyku na trenie a ruky nevedome oblečenie si možno predstaviť ako chovné-priateľské prostredie. Okrem toho sa práca vnútorných orgánov zhoršuje, alebo môže byť spôsobená chladom.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com