ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Nech Wakagaero v tvári zdatnosti [Yoshirogu]

! ??

príčinou ovisnuté a vrásky

Vedeli ste, že existuje 50 druhov svalov v našej tvári nimi, mimika a vzťahy Existuje 22 typov svalov a v normálnom živote sa používa iba asi 30% svalov.

s cieľom vytvoriť "medveď" a "tupé" Zlepší sa tiež

mladá tvár, zmení svaly, ktoré podporujú pleti ako základ pod kožného tkaniva Je tu potreba. Medzi nimi sú veľmi dôležité svaly okolo úst.
Tvárové svaly ako telesné svaly, ak ich nepoužívate, sa zmenšujú. A keďže svaly oslabujú, koža nemôže byť podopretá a visí. To spôsobuje prehnutie a vrásky.
Okrem toho tiež nachádzajú v okolí úst "orbicularis svalu (anti-Neisseria gonorrhoeae)" sú pripojené k 70% tvárových svalov celej tváre. Preto, keď orbicularis svalov vedie k úpadku, sa rozšíri do ďalších svalov väzieb, celkovo voľne dole na koži tváre, to je príčinou starnutia tváre. Vlakom

tvárové svaly, a to nielen čeliť návrat je mladistvý pevnosť, bude to mať tiež môže mať vplyv na zlepšenie krvného obehu celej tváre. Svaly a kože sú tak úzke vzťahy. Poďme si predstaviť "tvárovú kondíciu" tu.


kompenzovať súčasti udržiavať napätie kože

firmy kože a pružný, udržiava integritu napnutá, bez straty silu gravitácie. Je to preto, že dermálna vrstva vytvára pevný základ, ktorý podporuje epidermis. Koža tváre pozostáva z epidermis, dermis, subkutánneho tkaniva (subkutánneho tuku). Pod touto pokožkou len niekoľko milimetrov je sval, ktorý je základňou na podporu celej kože. Ak tento sval nepoužívame, stratíme silu, aby sme podporili pokožku a pozývali sme sa. Okrem toho je tiež dôležité doplniť kolagén a elastín, ktoré produkujú fibroblasty v rovnakej dermálnej vrstve. Urobme starostlivosť o pleť pomocou kozmetických prísad pôsobiacich na fibroblasty. K dispozícii je tiež obličejový obličejový nástroj na prenikanie prísad do kože. Ak je koža je nedostatočná vlhkosť sušiť, pretože kolagén a elastín zlomí, poďme si nenechajte ujsť ani dennú hydratačnú starostlivosť.

Revival
pevnosť tvrdeného tvárové svaly, aby znovu získal napätie

koža, nestačí na kompenzáciu iba pre kolagénu a elastínu. Takisto zvykneme trénovať svaly tváre.

Hovorí sa, že môžete podporiť tvorbu kolagénu tréningom tvárových svalov. Keď je vyškolený sval, ktorý je tiež úlohu, ako je čerpadlo pumpovať krv, fibroblastové bunky, ktoré produkujú kolagén je bolo možné získať dostatok kyslíka a živín.

Neustálym posilňovaním svalov tváre môžeme očakávať účinok obnovenia elasticity kože. Navyše, posilnenie buniek svalov tváre, ktorá je vláknitá, môže byť tiež skratkou pevnej kože. Trénujme svaly tváre, pričom pevne dopĺňame kozmetické zložky, ktoré sú často náchylné k pokožke s starostlivosťou o pleť.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com