ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Krása problémy

Ľahko PuruPuru! ? Aby si "0 len pre starostlivosť o pleť" vo veci v dome [Yoshirogu]


potravín us, ako je jogurt s medom, ktorý bol dobre stojaci na

vás z kuchyne. Prečo sa nesnažíte s nimi vyskúšať trochu luxusné ručne balené balenie? Je to 0 jenov, môžete dostať vlhkú pokožku vlhkú.

neúmyselne "jogurt pack"

ultrafialové lúče zosilnie na slnku, to sa stáva čas nie je nevyhnutné denný krém na opaľovanie. Vy ste nedbalo šiel nakupovať alebo náhodne opálení pri jazde autom? Pre takúto núdzovú situáciu sa odporúča balenie "Yogart". Spochybňujeme, keď je v chladničke veľa jogurtu.

Mix jogurt a múku v množstve, aby bola vhodná tvrdosť, aplikovať na tvár a nechajte ju asi desať minút. Potom len opláchnite teplou vodou! Jogurt je bohatý na vitamín B2 a vitamín A, to je ideálne pre starostlivosť po spálení slnkom, a podobne, alebo na potlačenie produkcie melanínu, v danom poradí, s výrazným antioxidačným účinkom. Tento balík je začlenený s ľahkosťou aj na dennej báze, rovnako ako po opaľovaní, takže je účinok bielenie a anti-aging, skúste sa snažiť všetkými prostriedkami.


Citácia: Starostlivosť o pleť University


na šušťanie ret "med pack"

pier je jemná koža, po celý rok ľahko vyschnúť častí. Ak máte obavy o šúchanie, dajte vlhkosť s balzam s medom. Najprv uvediem balík medu a petroleju zmiešaného. Varená štruktúra pevne chráni zvlnené kožu pier.

med vazelíny pier balenie
(1) Pripravte si horúci uterák, aplikuje jemne na pery, teplé pery okolo niekoľkých minút.

(2) Vložte na pery zmes medu a petrolatum 1: 1.

(3) Pokrývajte pery s klinom a obalom asi 5-10 minút.

(4) Vyberte okruh a jemne ho utrite.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Ak máte olivový olej, môžete tiež odporučiť balenie medu a olivového oleja. So zvlhčujúcim účinkom olivového oleja budú pery budúceho dňa schopné vlhko čisto a bohato.

med a olivový olej pery balenie
(1) Pripravte si horúci uterák, aplikuje jemne na pery, teplé pery okolo niekoľkých minút.

(2) Na pery naneste veľa olivového oleja.

(3) Potom dám medu jemne na svoje pery.

(4) Pokrývajte pery s klinom a obalom asi 5-10 minút.

(5) Vyberte pás a jemne ho utrite.

Citácia: Starostlivosť o pleť University

nie moc pokoj, pretože pozornosť

potravinová alergia materiál je najprv poďme úhľadný kalmetizace. Niektorí ľudia sú alergickí na med a pšeničnú múku. Aby bolo možné vykonať bezpečné starostlivosti o pleť, vyhnite sa dlhším prevádzky Keď je reakcia videný skúsme liečbu okamžite zastaviť. Vložíme do
prístavoch a tiež tie bezpečné, to je tiež účinný u mnohých ľudí, ak nie fit opačný účinok. Ak máte pocit podráždenia alebo abnormality, ihneď ho prestaňte a utrite.


Citácia:
nie Mikubira aj preto, že starostlivosť o pleť University

0 len

za $ 0.00 starostlivosti o pleť, existuje mnoho spôsobov, ako získať pevné efekt Hovorí sa. Využívať krásnej pokožky vplyv má jedlo, poďme vyzvať k nárastu o starostlivosti o pleť. A ďalej upravíme krásu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com