ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Naozaj tenký! ? "Zelná strava" ležať · honto

Naozaj tenký! ? "Zelná diéta" ​​ležať · Honto

Zelená strava s názvom "jesť kapusta, aby schudnúť". Nie je veľa ľudí, ktorí to vedia, a mnoho ľudí, ktorí to urobili. Ale je to skutočne možné očakávať? Pozrel som do kapusty stravy ležať · úprimný.

Metóda diéty, ktorá sa stala témou za niekoľko minút, "Môžete schudnúť jednoducho jedením kapusty." Snažil som sa preskúmať túto lež • čestný, prečo sa hovorí, že je tenká v kapustovej strave.

Čo je to zelná diéta?

kapusta strava je spôsob stravovania, ktorý je obhajovaný Toshihide Yoshida učiteľ Kyoto Prefectural University of Medicine klinického profesora.
Toshihide Yoshida učiteľ je lekár obezity zahraničné učiteľ bol kapusta diéta, ktorá dorazila výsledok strávil 20 rokov a zároveň čelí pacienta ako lekár.

Citácia: Zdravotná univerzita

Aký je spôsob stravovania z kapusty?

Takže čo presne je zelná diéta? Ukážem vám konkrétne metódy. V prednej časti
(1) jedlo, jesť jeden z 6 minút kapusty

rez do asi 5 cm štvorcových, opustiť žuvacie. Vždy jesť dlhšie ako 10 minút a používať len nemastný obväz.

(2) vždy
tiež 70 g bielkovín denne

341 g Pokiaľ prasa stehennej mäso, ak budete jesť, ak kuracie prsia mäso 313g, bude brať bielkovín 70 g. Tým, že ho chráníte, môžete očakávať, že bude mať účinok na zabránenie straty svalovej hmoty, ktorá má tendenciu byť diétou obmedzená diéta.

Citácia: Zdravotná univerzita

Môžete schudnúť v kapustovej diéte? stroje a

kapusta strava, proste "schudnúť, ak budete jesť kapustu" vážne roztrieïte nie je Not sýtosti centrum je stimulovaný k jedlu pred jedlom, vec, že ​​účinok zabrániť prejedanie sa dá očakávať. Takže ak to urobíte správne, bude to "veľmi tenká váha".

Zelná strava je strava spôsob, ako jesť "kapustu pred jedlom, aby sa predišlo prejedaniu" na poslednú. Vzhľadom k tomu,

, neznamená, že "schudnúť, ak budete jesť kapustu," s pokojnou mysľou ako "v poriadku, pretože som jedla kapusty", keď budete jesť príliš veľa, bude tuk v priebehu kalórií u konca.

Citácia: Zdravotná univerzita

Bez kapusty je neúčinná, je to lož?

Zelenina okrem kapusty nemá žiadny vplyv! Zdá sa, že je schopný počuť povesti, atď, atď., Ale to sa tak nezdá. Záverom je tiež OK zelenina. Ak sa používa hlavne zelenina s niekoľkými kalóriami, ako napríklad listová zelenina, dosiahnu sa účinky.

Nie je však také ľahké žuť ako kapusta a stane sa lacnou zeleninou. V tomto zmysle je kapusta ideálna pre túto metódu stravovania.

Okrem toho, zelenina bohatá na kalóriá, ako napríklad tekvica a zemiaky, nie sú vhodné na náhradu kapusty.

Citácia: Zdravotnícka univerzita

Poďme naozaj zjemniť so zelnou stravou!

Rovnako ako pri akejkoľvek dietetickej metóde, je to tajomstvo, ktoré je úspešné tým, že budete dodržiavať bezpečnostné opatrenia a robiť to správnym spôsobom. Bude závisieť od toho, či to urobíte "naozaj" alebo "klame", či bude tvrdé so zelnou stravou.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com