ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Aj pre ženské hormóny! ? Vzťah s vôňou, ako je zlý dych

Tiež ženský hormón! ? Vzťah s pachom, ako je zlý dych

Pokiaľ ide o etiketu protiopatrenia proti zlému dychu, existuje veľa žien, ktoré vedomé každodenného života. Zlý zápach však môže byť spôsobený nevyhnutným javom poklesu ženských hormónov. Tu predstavíme vzťah medzi ženským hormónom a zlým dychom.

Keďže ženy majú sekréciu ženských hormónov, majú menej problémov so zápachom ako muži. Ak sa však zanedbáva vylučovanie ženských hormónov, pravdepodobne dôjde k problémom so zápachom, ako je zápach a halitóza.

Zápach je potlačený ženským hormónom

Ženský hormón má funkciu potlačovať zložku nazývanú nonenal starnutia zápachu. Zlý dych je jedným z pachov vychádzajúcich z tela, takže sa nedá povedať, že je irelevantná pre starnúci zápach.

Pretože účinok ženského hormónu je len malý výskyt zložiek nazývaných nonenal starnutia zápachu, ženy majú tendenciu potlačovať starnúci zápach v porovnaní s mužmi , Pokiaľ ide o telesný zápach, starší vek je menej tesný ako muži. Avšak tento starý zápach nielenže vytvára zápach z tela, ale aj zlé dych, takže ženy potrebujú pozornosť.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzita

Pochopme, že príčiny zlého dychu nie sú spôsobené iba nečistotami a baktériami v ústach, ale aj kvôli poklesu ženských hormónov.

Sledujte "starnutie", keď ženský hormón klesá

Keď starnutie a starnutie postupuje, hormóny žien udržiavajúce mladosť klesajú , Potom je práca na potlačenie nonenal oslabená, a znepokojuje telo, vrátane zlého dychu.


V priebehu rokov sa vyskytne suchosť tela ako jeden z fenoménov starnutia. Sušenie, ako je koža a kože, rovnako ako zrak, ciev a kostí, ale bude mať tiež vplyv, ako napríklad spoje, pretože tam je tendencia, že sekrécia slín tiež klesá s vekom, umiestnenia váš vek, len vaše ústa Vnútornosť sa ľahko vysuší.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Potom sa zhoršuje dych, pretože paradentóza baktérie, zubné kazy, nečistoty atď. V ústach nie sú sterilizované a umyté.

Udržiavajte ženský pohlavný hormón a protipóly pachu

Je to, keď starnutie a starnutie postupujú, že ženské hormóny, ktoré potláčajú zápach dychu a telesný zápach sú pozoruhodne oslabené , Nechajme si životný štýl, ktorý potláča starnutie, ako je napríklad pravidelný život. Tým sa zníži pokles hormónov žien.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com