ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Vzťah medzi bolesťami brucha a serotonínu spôsobenú stresu? Vzťah medzi bolesťami brucha a serotonínu spôsobené

stresu?

tvrdo a tvárou v tvár s udalosťami, alebo nie je žiadna skúsenosť, že bol sužovaný príznaky bolesti brucha, ako napríklad pred hovoriť s testom alebo verejná? To je pravdepodobne možnosť bolesti brucha spôsobené stresom, ako je úzkosť a napätie. Tu je vzťah medzi stresom a bolesťami brucha.
aj bez ochorenia bolo potvrdené, že

čriev, bolesti brucha alebo hnačka, môže trpieť, ako je zápcha. Takto to je, alebo čo sa stalo časté príznaky, v prípade, alebo bude pokračovať, mohlo by to byť možnosť syndrómu dráždivého čreva, ktoré zdôrazňujú bude vyvíjať v príčine.

príčina bolesti brucha je syndróm dráždivého čreva, ktoré sa hovorí, že nadmerná sekrécia

rôzne príčiny serotonínu, ale hlavne stres je myšlienka, že spôsobujú. Úzkosť a signalizuje, keď máte pocit, stres, ako je napätie z mozgu do brucha je odosielaný, sa hovorí, že sa vyskytujú účinok na črevá činností. Keď mozog a črevá spolu úzko súvisia mozgu stimulovaná stresom, serotonínu neurotransmitery, ktorý poskytuje stabilnú funkcie mozgu je nadmerne vylučovaný z črevnej sliznice, čím nie je úspešne pracovať črevnej motility príznaky hnačky a bolesti brucha sú myšlienka byť spôsobený. Príčinou

syndrómu dráždivého čreva sa líšia, ale hlavná vec je stres. Keď mozog cíti stres, ako je úzkosť a napätie, je signál vysielaný do čreva, ktoré úzko súvisia s mozgu, hovorí sa, že vplyv na pohyb čriev. Ak je

mozog vystavený stimul stresu, látka nazývaná "serotonín" je nadmerná sekrécie zo sliznice čreva. Že pohyb čriev je Kitaichi anomáliu, to spôsobilo hnačka a bolesti brucha. Okrem toho by takéto bolesti a úzkosti, že dôjde k bludný kruh mozgu pocit väčší dôraz.

Citácia: Aj keď zdravotnej starostlivosti univerzitnej

stres a zvyšok serotonínu je dôležité

nedochádza k žiadnym odchýlkam v čreve, dráždivého čreva spôsobiť chronické bolesti brucha a hnačka aby nedošlo k spôsobiť syndróm, sa hovorí, že je potrebné k životu, ktorý nemá nádrž stres. Avšak, bolo zistené, že príznaky zdobené rovnováhu vylučovanie serotonínu, aj keď tam je stres, ktoré majú byť potlačené. Vzhľadom k tomu, že je považovaný za príčinu fyzického stresu a nepravidelné životné návyky, ako je i syndróm dráždivého čreva navyše k psychického stresu, alebo oddychu, dôležité do alebo založil rytmus bežného života Je to.
najlepšia metóda prevencie, pretože nespôsobí

a syndróm dráždivého čreva, nie je nádrž stres. Ale teraz, tým, že riadi serotonín, bolo zistené, že dôjde k potlačeniu príznakov, aj keď tam je stres.

Citácia: Health Care univerzity

Kým zlepšenie stresu a obratne nadväzovať je dôležité

syndróm dráždivého čreva je dôležité, aby nedošlo k združeniu stres, stres to je skutočné ťažké žiť bez toho, aby vôbec. Poďme na sebe bežného života a dobre stresu metód pre úpravu serotonínu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com