ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Obe zápcha a senná nádcha nie sú vyhradené! Jogurtová chikara "Bifidobacterium"

Zápcha a alergia na peľ sú takmer nemožné! Jogurt "Bifidobacterium" Tikara
Bifidobacterium známy ako zložka obsiahnutá v jogurte. Viem niektoré veci, ktoré sú pre moju žalúdku dobré, ale čo presne ukazuje to konkrétne v tele? Tu budeme predstavovať rôzne funkcie baktérií bifidus.

Hoci sa hovorí, že je to dobré pre zdravie, viete, že je nielen dobré pre váš žalúdok, ale aj iné zdravotné účinky možno očakávať inde?

Zabráňte hnačke a zápche!
V

črevo a prospešné baktérie na dobrú prácu v oblasti zdravia, a škodlivými baktériami, ktoré dávajú nepriaznivé účinky na zdravie, ale tri je tiež zlé baktérie tiež dobré baktérie "oportunistické baktérie" od tamojšej prostredia Hovorí sa, že to robí. Zdravé črevo, ale dobré baktérie a škodlivými baktériami budú prítomné v rovnováhe ideálu, kedy sila zlé baktérie z rovnováhy zosilnie, môže to spôsobiť rad chorôb. Jedná sa o bifídne baktérie, ktoré tam hrajú aktívnu časť.

Keďže kyselina mliečna /kyselina octová produkovaná baktériami bifidus má silnú baktericídnu aktivitu, potláča rast zlých baktérií. To aktivuje črevný peristaltický pohyb, pôsobí na zabránenie potlačenia hnačky a zápchy.

Citácia: Zdravotná univerzita

Zvýšte imunitu a zabráňte infekcii!

Črevo má rozloženie polovičnej časti bedmintonového súdu. Medzi nimi je prítomných 60 až 70% ľudských imunitných buniek a sú zodpovedné za elimináciu patogénnych baktérií a vírusov. Ak sa funkcia čriev zhorší, táto imunitná funkcia nemusí byť úplne preukázaná.

produkované toxíny a škodlivými baktériami rastie v čreve, je absorbovaný z črevnej steny v Prehliadka celého tela, môže spôsobiť ochorenie a chorôb súvisiacich so životným štýlom. Bifidobaktérium zlepšuje imunitu intestinálneho čreva vyvážením črevných baktérií, ako sú dobré baktérie a zlé baktérie.

Citácia: Zdravotná univerzita

Zlepšite sennú nádchu!

Alergia je stav, keď sa zrútila imunitná funkcia a telo spôsobuje abnormálnu reakciu na určitú látku. V skutočnosti sa zdá, že existujú správy, že počet dobrých baktérií v črevách alergikov je menej ako zdraví ľudia.

Práca na zvyšovaní dobrých baktérií škodlivých baktérií vedie k zdraviu čriev. A pretože sa zlepší imunita, možno očakávať antialergický účinok. Experimentálne výsledky boli hlásené, že príznaky sennej nádchy, ako sú oči a svrbenie nosu, sú zlepšené kontinuálnym užívaním baktérií bifidus po dobu 14 týždňov.

Citácia: Zdravotná univerzita

Získajte zdravie aj krásu s Bifidobaktériami!

Ak sa zlepší pracovné čreva, zápcha je tiež zlepšená, pretože odpad bude vypustený s chitín, účinok možno očakávať aj na odstránenie, ako je napríklad akné. Využime efektívne využitie funkcie baktérií bifidus na prípravu cyklu "absorpcie, vyprázdňovania", ktorý je dôležitý pre zdokonaľovanie pokožky.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com