ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Je farba tohto tepla v poriadku? Možnosť ochorenia rozdielnou farbou, možnosť ochorenia

Je farba tejto tvrdohlavosti v poriadku? Vedieť podľa rozdielu v farbe, možnosť ochorenia

Nebudete sa obávať farby bežnej veci inak ako zvyčajne? Nič nie je porovnateľné s ostatnými ľuďmi, farby čestných vecí, o ktorých nie je ľahké hovoriť. Poznaním rozdielu medzi zdravými a chorými možnosťami môžete rýchlo reagovať na anomálie v tele.

Jedným z najťažších počuť od ostatných, pretože je to jemná časť, je farba zberu. Existuje niečo iné ako bežné farby, či ste niekedy mali strach? Existuje možnosť ochorenia, choroby?

Prečo je potrebný podvod?

Pri látky, ktoré často nepríjemný pocit spodné prádlo, ktoré sú špinavé, sa nezaobíde bez tela látky ženy. Som zodpovedný za pomoc oplodneniu a udržiavanie vnútra vagíny čisté.


Fyzikálny stav tela sa môže odrážať v farbe a tvare zemiakov. Normálne, ak priehľadné alebo mliečne biele objekty vychádzajú v iných farbách, je možné, že niektoré choroby číhajú.


Citácia: Poďme Skin Care UniversityAké konkrétne farbu tkaniny vopred zistiť, či obáv ,

farba
krémovo žlté textílie

ihneď transparentné a belavá látka tiež, zdá sa, že je prípad treba žltnutie, že po sekréciu v priebehu času.Za normálnych podmienok je farba klipu priehľadná alebo opaleskná. Keď však skutočne vychádza, zmiešajú sa rôzne látky, ako sú bunky vaginálnej sliznice. Preto aj keď je mierne krémová farba, možno povedať, že je v normálnom rozmedzí.

Citácia: Starostlivosť o pleť University


hovorí, že nie moc starostí, žltkastý silný argument, endometritída a salpingitída, žlto-zelenkasté farby V prípade, že existuje možnosť infekcie. Obzvlášť keď ste sprevádzaní bolesťami brucha, čo najskôr si prezrite gynekológiu.

black-hnedasté tkaniny farby

vždy transparentné a belavá látka, myslím, že ťa prekvapilo Ak ste prišiel s hnedou alebo černasté farby. Zdá sa, že je spôsobené krvácaním, ktoré sa po menštruácii zmenilo.


Existuje charakteristika, že krv je odfarbená do čiernej, hnedej atď. Oxidáciou.


Od konca hygienické malého množstva straty krvi, a že čas v krvi zostáva v maternici a vagíny sa predĺži. Keďže stav v pošve a maternici sa blíži kyslosti, farba krvi sa zmení na hnedú alebo čiernu.

Citácia: Starostlivosť o pleť University


Hoci fyziologické je len krvácanie v prípade, že problém, ktorý sa zdá byť u konca, tiež veril, že sa krvácanie z dôvodov odlišných od menštruácie Budem. Je bezpečné vidieť gynekologické oddelenie, keď pokračuje temné teplo.

Zvyk kontrolovať vždy záchod

Telo úzkosť ťažko konzultovať s ostatnými. Najmä farba harmonickej zvyčajne prehliada, ak nie ste opatrní. Navyše sa zdá, možnosť vážne choroby, pokiaľ nie je príznak menej, ale keď krvácanie pokračuje, spýtajte sa ich videl v nemocnici čo najskôr. Z obvyklé, to je udržať návyk kontrolovať farbu tkaniny zakaždým na toaletu, je čo najskôr sa zdá schopná zvládnuť.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com