ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Choroba celého tela

Je opaľovací krém odpočítaním lekárskeho poplatku? Čo ak nemôžem zapnúť?

Krásy nepriateľov, nevyhnutné na zabránenie ultrafialovému žiareniu, opaľovací krém. ___ ___ ___ ___ __ 7 ___ ___ 0

Takýto opaľovací krém, je oprávnený na odpočet zdravotných nákladov? Ak nie, čo sa stane?

Aby som použil ochranu proti slnečnému žiareniu komfortnejšie, pokúsil som sa to detailne zhrnúť!


Bude opaľovací krém podliehať zľavám na zdravotné náklady?


Nie je to prevencia, ktorá podlieha odpočítaniu zdravotných nákladov, Lekárske výdavky. Preto opaľovací krém na prevenciu pred spálením slnka nepodlieha odpočítaniu zdravotných nákladov.

Z rovnakého dôvodu sú náklady na zdravotné vyšetrenie a očkovanie tiež z odpočtu lekárskych výdavkov. Avšak opaľovací krém zakúpený na ošetrenie v dermatológii, napríklad keď ste alergický na UV svetlo, bude mať nárok na odpočet zdravotných nákladov.

Odpočet lekárskych nákladov je určený len na lekársku liečbu! Len si to pamätajte.

, a to, čo je skutočne!? najviac úpal ľahko doba je od mája do júla sa v jednej z úhľadne know'll držať !! jeden rok platnosť opatrení metóda opálenie je terapeutický prostriedok na spálenie vrchol Hovorí sa. Budete chcieť ísť k bazénu alebo mori v tejto dobe, nie? Samozrejme, ženy sa pevne opaľujú opálením
Ak spália ohnivé červené Oronain? Ako efektívne je to? Ako sa blíži leto, oblečenie sa stáva tenšie a krátkymi rukávmi, že? V takom prípade ide o spálenie slnkom. Zvlášť ženy sa pri ceste strachujú. Tento deňTyp proti slnečnému žiareniu

Aj keď sa jedná o opaľovací krém, je veľa druhov a je to znepokojujúce.
stratiť as dokonca zomrieť opaľovací krém do môjho, kozmetika, nie sú oboznámení ľudia naozaj Naa je veľmi

& ndash; Kinusha (@kinusa_ksrg) 04.6.2016


spálenie kúpiť zastavenie zásoby
Naa stratiť alebo ku druhému, čo

& ndash; Higashioni Yo 杷 (prekonať) (@shinogi_seha) 27. mája, v roku 2016


lekáreň prišiel som na ochranu proti slnečnému žiareniu kúpiť, ako stratiť alebo

& ndash; milosťou (@ keigo04megumi) 15. mája 2016

práčke druhu, prichádzajú aj rôzne vlastnosti a nevýhody Takže vám dám body správne vybrať!

Typ krému

Najbežnejší typ opaľovacieho krému je tento typ. Pretože má vynikajúcu hydratačnú silu, odporúča sa najmä pre osoby so suchou pokožkou a citlivou pokožkou.

Pretože má vysokú priľnavosť k pokožke, je tiež ťažké spadnúť. Nevýhodou je, že existujú prípady, kedy dochádza k bielej ploche, pretože pretiahnutie je zlé. Pretože obsahuje veľa oleja, môže to byť hlavné pre akné a drsnú pokožku. Ak nepoužívate čistenie, atď., Musíte byť opatrní, pretože sa nedá vyčistiť.

Typ pleťového mlieka

Je to opaľovací krém, ktorý je najviac šetrný k pokožke, takže je ľahko ovládateľný s ľahkou textúrou ako je pleťová voda. Pretože záťaž na pokožku je veľmi malá, je ideálna pre citlivú pokožku!

Pretože je ľahké klesnúť kvôli mazu a poteniu a mnohé typy SPF /PA sú nízke, je nevhodné pre vysoké teploty a vonkajšie športy.

Typ gélu

Aj po maľovaní je najcharakteristickejší, že moja pleť vyhladzuje. Odporúča sa pre tých, ktorí nie sú dobrí na pravidelných opaľovacích prípravkoch, unikátny kožný lepkavý pocit. Pretože je priehľadná, nevyplýva bielo a predĺženie je vynikajúce, takže je veľmi ľahko použiteľné, je to opaľovací krém, ktorý môže byť použitý pre celé telo.

Nevýhodou je, že mnohé prísady so silným stimulantom sú zmiešané. Ak používate príliš veľa, môže to byť hlavné na drsnú pokožku. Najmä používajte opatrne ľudí s citlivou pokožkou.

Typ prášku

OK, ak sa používa na dokončenie make-upu, je veľmi ľahké použiť ako opaľovací krém na tvár, aj keď nie ste dobrý na maľovanie opaľovací krém, Môžete ho použiť. - Ľahko padne, dokonca aj jemne na pokožku, tak citlivá pokožka je v poriadku.

Aby ste sa ľahko pustili, má tendenciu klesať aj v prípade potreby, takže je nevýhodou, že musíte často obnovovať.

Typ rozprašovača

Ako je v rozprašovacej nádobe, môže byť použitý len postrekom s obuvmi, takže ho možno použiť na miestach, kde nie je znečistený a ťažko sa farbí. Zvlášť užitočné pre pripojenie na chrbát a pokožku hlavy, zvlášť.

Pri používaní budete nevyhnutne striekať okolo, takže si vyberte miesto, ktoré chcete použiť, nie ľahko maľovať, ľahko maľovať nerovnomerne, nemôže striekať priamo na tvár · · · < > Atď., Ale hlavná nevýhoda.

Čo sa stane, keď nezapnem na opaľovací krém?

Ultrafialové lúče sú spáleniny, škvrny, pihy, iné, ktoré spôsobujú vrásky a prehĺbenie a zrýchľujú starnutie pokožky.

Ak nepoužívate opaľovací krém a nepoužívajte ultrafialové lúče s holou pokožkou, nepriaznivé účinky ultrafialového žiarenia prenikajú priamo na vašu pokožku. Aby sa zabránilo UV žiareniu, je najefektívnejším spôsobom používanie opaľovacích krémov.

Nezabúdajte však, že existujú nevýhody tým, že sa zapojíte. Poškodenie kože, pretože veľa z nich obsahuje konzervačné látky a absorbéry ultrafialového žiarenia, môže narušiť bariérovú funkciu pokožky a spôsobiť problémy s kožou.

Nepoužívajte opaľovací krém, váženie zásluh a nevýhodu, prosím, dajte mi menej nevýhodnú voľbu pre vás.

Ako dlho to funguje?

Pre opaľovacie prípravky je hodnota SPF indikátorom trvania účinku. Hovorí sa, že účinky budú trvať 20 minút s SPF1. Pre SPF 20 a približne 16 hodín pre SPF 50 trvá asi 6 hodín 40 minút.

Hoci mnohí ľudia sú presvedčení, že účinok proti slnečnému žiareniu je vyšší pri vyššej hodnote SPF, je to veľká chyba. Ako už bolo spomenuté vyššie, hodnota SPF je trvanie a opaľovacie prípravky s vysokými hodnotami SPF často veľmi dráždia pokožku.

Aby sa účinne zabránilo spáleniu pokožky, je lepšie opakovane pretláčať často nižšie hodnoty, než zvoliť pomocou hodnoty SPF. Zvyčajne SPF 20 ~ 30, SPF 50, používame v deň, keď chodí celý deň v oceáne alebo horskom atď a získava silné UV žiarenie.

Aký bude účinok, ak bude vlhké s morom alebo bazénom?

Oceán a bazény, ktoré sú vystavené ultrafialovému žiareniu pod horiacim slnkom. Hoci existuje veľa ľudí, ktorí nosia opaľovacie prípravky čo najviac, aby sa zabránilo spáleniu tela, väčšina bežných opaľovacích krémov spadne, keď sa namočia vodou. Keďže klesá, samozrejme, nemožno očakávať žiadny účinok.

Ak chcete zabrániť ultrafialovému žiareniu v mori alebo v bazéne, vyberte vodotesné opaľovacie krémy! Je oveľa ťažšie klesnúť ako obyčajný typ.

Záver


Ako to bolo? Nepriatelia bielej kože, opaľovací krém, aby sa zabránilo ultrafialovému žiareniu.

Pretože existujú rôzne druhy, rád by som to efektívne použil výberom typu, ktorý mi vyhovuje. Pozrite sa na zásluhy a nedostatky podľa typu a vyberte podľa typu pokožky a situácií, ktoré chcete použiť.

V slnečných dňoch sa opätovne používajú opaľovacie krémy a opaľovací krém nepremokavý je v deň, kedy vstúpili do mora alebo do bazéna. Chráňte UV žiarenie dôkladne pomocou opaľovacích krémov na ochranu krásnej bielej kože!

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com