ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Choroba celého tela

Nastať i bez tenisového "tenisový lakeť", bez toho by dôjsť k bolesti

tenis s uterákom vylisované "tenisový lakeť", mnohé rozvojové
od bolesti
stredného veku s uterákom otvorom

tenisový lakeť, predlaktia zvonku lakeť bolí. Mnohí v po strednom veku, v 40 a 60 rokov, ktoré bolo špekuloval vyvinúť štyri až päť ľudí zo 100 ľudí. Máme tendenciu si myslieť, že zlyhanie ľudí, hrať tenis z názvu choroby, ale je nutné si uvedomiť, že tiež nastať u ľudí, ktorí nehrajú tenis. Jike University School of Medicine počuť Hiroyuki Chino ortopédie.


neublíži odpočíva

tenisový lakeť, medicínsky označované ako "ramennej laterálna epikondylitída (nadlaktie Kotsugai Soujo Flame)". Rysy príznakov, Chino povedal v nasledujúcom spôsobom.

"Ak vy alebo operácie, ako je napríklad stláčanie uterák alebo zdvihnúť objekt, bolesť z vonkajšej strany lakťa k predlaktia spôsobí. Je vybavený neuškodí, keď ste v pokoji. hrať tenis ľudia rovnako, je známa choroba pre všetkých "

presná príčina nie je známa, a svalové odkloniť zápästia nie je pripojená k vonkajšej strane lakťa, zápal z nejakého dôvodu v tej časti to je veril byť kvôli stáť.

príkladom "veci, ale je nadužívanie zápästie, budete vidieť na tých, ktorí nemajú. Pokiaľ príznaky zasahovať do každodenného života, aby sa zistilo ochorenie spôsobujú v prvej blízkosti ortopedickej mali by ste "(Chino Mr.)

práca s použitím ručnej zdržať

neexistuje abnormality, ako je deformácia kostí u prehliadky X-ray si nasledujúce tri bolesti, ak je podozrenie na tenisový lakeť ( bolesť) indukovaná testu.


  Tom Sen test = vychyľovať v stave, ktorý už drží zápästie, ruku od hlavy až k zadnej časti

  stoličky test = stoličku skúmať prítomnosť alebo neprítomnosť bolesti alebo bolesť pri zdvihnutí keď odkloniť mlyn

  middle finger predĺženie test = prostredný prst, ktoré potláčajú pohyb a boľavé alebo mlyn

  "Neexistuje žiadna abnormalita navyše k vonkajšej lakťa pri týchto skúškach predlaktia v prípade, kedy dochádza k bolesti a potom sa s diagnózou tenisového lakťa "(Chino pán)

  liečby závisí od stavu z prvej základnej úsek svaly ruky a prstov nahor a nadol úsek. Navyše spolu s životným vedením, ako je upustenie od práce, aby ju mohli použiť ruku, sa používa protizápalové analgetikum.

  "Ak zle nezlepšila s takou liečbu, vykonajte lokálne injekcie steroidov liekov. Okrem toho v žiaruvzdorných prípadoch existujú aj prípady, kedy je potrebné operácie." (Mr. Chino)

  ak bolesť nad predlaktia z vonkajšej strany lakťa, ktorý bol prijatý do ortopedickej skoro bez ohľadu na mesto na tenis, je to dobré.
  (Editorial)
  2010 rozhovore júna (obsah článku, v ktorom je pacient poistený, titulu doktor, ktorý v tej dobe pokrytí)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com