ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Pečeň, skleróza, ochorenia pankreasu

& Nbsp Bayer Yakuhin práce nábor začiatku receptu súťaže dialýzy diéta

Bayer Yakuhin práce regrutovanie začať
víťaza interná medicína ochorenia obličiek diéta 4. pacienti Grand Prix dialýzy diétny recept súťaže

Bayer Yakuhin Co., Ltd. (sídlo: Osaka, President: Sebastian Gut po Bayer Yakuhin) je od roku 2008, ktorého cieľom je pomôcť pacientom dialýzu lepšie stravovacie návyky Detské sme držali "Bayer zápas receptu" bolo to. Piatykrát tento rok privítať po dobu štyroch mesiacov od 1. júna (piatok) do 30. septembra (nedeľa), sa hľadá originálne receptúry dialyzačného stravy. S ohľadom na víťazných prác, podľa Svetového dňa obličiek (marca každého roka druhý štvrtok), to bude vyhlásený na slávnostnom odovzdávaní cien plánovanom ktorá sa bude konať dňa 10. marca 2013 (Sun).

Podľa prieskumu zábavy a dialyzačné diéty lahodný

Japan Society for dialýzou k 31. decembra 2010, sa počet pacientov liečených dialýzou v krajine 297,126 ľudí , dialyzovaní pacienti pôvodne v dennej strave je jedným z dobrej zábavy v živote, energie, bielkovín, bez manažmentu soli, fosfor, príjem radu živín a vlhkosti, ako je draslík, nesmie, day-to-day záťaž pacientov nie je malý. Od obtiažnosti diétne konania, ako je cítiť stres jedlom procesu, rad pacientov nebude musieť starať o nejaké "potraviny".

v Bayer Yakuhin stáva šance premýšľať o význame diétne konaní pre osoby, ktoré táto súťaž je podporovaná životy pacientov a pacientov, "fun vyrobené v", "chutné k jedlu," "môžeme žiť dlhšie dialýzu začlenením jedlo "do každodenného jedálnička, dúfame, povedie k zlepšeniu kvality života pacientov.

"5. Bayer recept Contest", ďalej len "Division pacienta" určený pre pacientov, ktorí boli varenie jedlo seba, svoju rodinu, čo je podpora na jedlo pacienta a bol zameraný na výživu, registrovaný dietetika "oddelenie podpory" a pozostáva z troch divízií pre študentov, ktorí chcú výživu, registrovaného dietológa "vzdelávací sektor". Záznamy, "rovnováha jedno jedlo", "Výživa", čo je výberové kritériá byť preskúmaný v súlade s "originalitu a kreativitu," "pohodlie", "epizódy recept", "Činnosti" (oddelenie podpory iba) sa vykonáva to určí víťaza "Grand Prix", "druhé miesto", "Čestné uznanie" pre každé oddelenie.
na

"4. Bayer recept Contest", divíziu "pacienta" 24 bodov "oddelenie podpory" 35 bodov, 61 bodov do "oblasti vzdelávania", bolo prijaté podanie do celkového počtu 120 bodov priamo pod.

originálnej receptúry ( "sladké zemiaky a zelená sója ryža", "sardiniek a Okara karbonátok štýlu", "vajcia agar z" divízie pacienta "Grand Prix Yokosuka, Kanagawa prefektúre Hishikura Junko (dialýza 4 roky) "" trojfarebný vinutia ocot "" okamžite rezance ") je teraz cenu Grand Prix na prvej žiadosti.

"oddelenie podpory" Grand Prix lekárskej spoločnosti Jin'yukai KitaAya Metropolitan Hospital Nutrition Department of Takahashi Tomoko (Asahikawa, Hokkaido), Grand Prix v "oblasti vzdelávania" je Mukogawa Dámske Životné prostredie, Fakulta potravín a výživy na Katedre Fukuda (ya) laboratórne team (Nishinomiya, Hyogo prefektúra) bol ocenený. Okrem víťaznej recepty každej dobe možno nájsť v "dlhovekosť fosforu .jp". Okrem toho, že vydá "dialýzy diétny kuchárku", ktorá uvedenú víťazov po skončení súťaže. Máme len preto, aby pomohol v day-to-day jedlo procesu v domácnosti dialyzačné pacienta a nemocničné kuchyne.

"5. Bayer recept Contest" Outline

◆ sponzor: Bayer Yakuhin Ltd.

◆ Kvalifikácia:


  pacient pán oddelenie ...... variť pre pacientov sú
  dialýzy diéta od obvyklých
  podpora oddelenia ...... pacientovho rodina, odborník na výživu, registrované dietológ, podporné činnosti súvisiace s stravovacie návyky k tejto osobe alebo skupine

  študenti ktorý sa postaral o vzdelávaní oddelení ...... výživu, registrované dietológ vychovávateľný tiež ※ niektorý z oddelenia Vás bude obmedzený zdržiavať v Japonsku.

  ◆ Chcel obsah: v každom oddelení, nábor
  receptu dialýzy stravy podľa týchto podmienok:


   pacienti Ústav
   1 porcia (potrava - hlavné jedlo, príloha) receptov

   fotky (celý fotografovanie a zblízka tovar)

   epizódou
   okolitej recept
   podpora oddelenia

   recepty na jeden deň (raňajky, obed, večera) (energia, soli, bielkovín, draslíka, určiť obsah fosforu)

   fotky (celá fotografie a detailný každého článku)

   obsah
   podporných činností súvisiacich s stravovacích návykov
   školstvo Ústav
   tému: jednoduché, aby recepty
   v dialyzačnom Dátum
   fotky (celá fotografie detailný záber každého článku)

   epizóda
   okolitej recept

   ◆ Ako sa prihlásiť: vyplniť všetky potrebné informácie v prihláške alebo prihláške, pošty, alebo si platiť od Bayer recept súťaže určené internetovej stránke. ※ Ak dáte snacking na (dezert) je uvedené, že v tomto zmysle, prosím zošiť pridať prihlášku, ak je to nutné. ※ pacientov oddelenia, vzdelávacie oddelenie 3 porcie /oddelenie podpory bude považovaný za svojím tvrdením až tri dni.

   ◆ Upozornenie pre žiadateľa:

   Žiadatelia recept, ako dlho ti nepublikované originálu.

   žiadatelia o autorských recept, aplikácií a patrí do rovnakej doby Bayer Yakuhin Ltd., ale môže byť povolené používať činností pre styk s verejnosťou, prosím, na vedomie. V takom prípade môže byť tiež pridaná a upravený tak, aby sa vzťahujú recept. Je potrebné poznamenať, nebudú vrátené žiadateľom recepty.

   osobné údaje o žiadateľovi sú na vrchole vedenia Ho'k zákonu o ochrane osobných údajov, ocenenie prezentácie a kontaktu, nebudú použité na iný účel než na požiadať o spolupráci činností pre styk s verejnosťou účely.

   Ak sa zistilo, že víťazný recept, ktorý je falošná úcta, alebo ak už bolo oznámené žiadosť, budú udelené ceny.

   Budete pozvaní na slávnostné udeľovanie cien smerom víťazov. V takom prípade, prosím, na vedomie, že existuje možnosť, že nám pomáhajú správ masmédií.

   ◆ vzťahuje na: Yubinbango100-8692 Post Service Co., Ltd. Ginza pobočky poštová priehradka 584 No. "Bayer recept Contest sekretariát" určená http: //www.chojurin.jp/contest/bumon.html

   ◆ obdobie Použitie: 1. júna 2012 (piatok) do 30. septembra (nedeľa) ※ v prípade konečného termínu mailingu ...... efektívny prenos
   z 30. septembra pečiatku domova do 50 hodín v prípade žiadateľov ...... 30.Septembra 23

   ◆ výberu: samostatným preskúmanie obsahu žiadosti, pristúpime k zasadnutí o výbere 10 až výber 20 receptov. Na určenie víťaza v predkole. ● Výberová komisia (tituly vynechať, abecednom poradí) Tadao Akisawa (Showa University School of Medicine v prírodovedné predmety obličky profesora vedy oddelenie) Yoshie Kanazawa (Tokyokaseigakuindaigaku profesor) Miyamoto 髙 宏 (Inštitút národnej rady ochorenie obličiek predseda) Munakata Nobuko (Tokyokaseigakuindaigaku Visiting Professor) ● výberu výberových kritérií, za predpokladu, že tieto kritériá.

   1 jedlo rovnováhy

   nutričné ​​riadenie (energie, soľ, bielkoviny, draslík, fosfor, regulácia vlhkosti)

   a kreatívne
   < li> epizódy zmierniť

   recepty, aktivity

   ◆ ocenení: Grand Prix 1 každej úrovni Veľkú cenu účasti každé oddelenie po jednej čestné uznanie každé oddelenie každá 1 účastníci zadajú každú oddelenia každý

   ◆ cena: kuchynský set (každý víťaz divízie) dialýzu diéte s hotelovom páru poukazu (pacienti oddelenie) činnosti dary (support oddelenie) knihy kartu (školstva oddelenie) kuchynských nástrojov (cena za účasti)

   ◆ oznámenia: 2013 začiatkom januára, budete upozornení priamo telefonicky výhercom.

   ◆ slávnostného odovzdávania cien: 2013 10. marca 2008 (Sun) Tokyo

   ◆ Kontakt: Bayer recept súťaž sekretariát TEL: 03-5537-0578 (10: 00 ~ 18 : 00 víkendy Shukukyu 30. septembra (Pi)) E-mail: chojurin@kyowa-pr.co.jp

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com