ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Problémy duševného zdravia

Prášky na spanie nežiaduce účinky
prášky na spanie nežiaduce účinky
prášky na spanie nežiaduce účinky

o (spánok navodzujúce prostriedok)

choroba Encyclopedia [home medicíny]
hypnotický (spánku v prípade, emulzie) (spánok navodzujúce prostriedok) (Spánok indukčné činidlo) vedľajšie účinky.
autor: nežiaducimi účinkami lieku popisu psychickej kliniky Ogikubo režiséra, Tokio lekárska a zubná univerzita emeritný profesor ToruMichio
hypnotický (spánku vyvolávajúci agent) (stĺpec)
BZ (benzodiazepíny) systém prášky na spanie sú proti Je to ten istý mechanizmus ako úzkostlivé lieky. Väčšina prášky na spanie, ktoré sa v súčasnosti používajú v systéme BZ, ultra-krátkodobo pôsobiaci jeho pôsobenia času, krátkodobo pôsobiacich, strednodobé typu akcie, existujú štyri typy dlhodobo pôsobiace.
posledných rokoch, teraz Zopiclon a zolpidem systému non-BZ používa sa objavili ako nový prášky na spanie. Tieto dva typy sú veľmi krátko pôsobiace. Zolpidem, rysy Zopiclon, pretože BZ systém je úplný agonista čiastočného agonistu zatiaľ čo (plný agonista) (parciálne agonisty), menej vedľajších účinkov ako BZ systému, anxiolytikum, myorelaxanciá, antikonvulzívami aktivita Sotva existuje.
(1) carry-over efekt
prášky na spanie pracuje prevažne v noci, ale na spanie, iné ako ultra-krátkodobo pôsobiacich zostane pod sedatívami aj druhý deň. Tým, útlm, ospalosť, Zuomo (nie desať), bolesti hlavy, slabosť, únava, závraty, točenie hlavy, slovo bude tiež abnormálne. Vzhľadom k tomu, pozornosti a sústredenia sily môže tiež spôsobiť, napríklad dopravná nehoda, je nízka, musíte byť opatrní. Lepšie namiesto ultra-short-pôsobiacich práškov na spanie by bolo dobré.
(2) pamäte pred obstaraním amnéziu a poruchy vedomia (delírium)
liekov sa udržiava, ale vec spať neskôr vypil liek a potom, čo to bolo prebudenie uprostred zo spánku Nepamätám si udalosti atď. Mechanizmus je porucha pamäti informácie, ktoré sa objavia tým, že prášky na spanie.
Amnézia existuje, zatiaľ čo drogová činnosť pokračuje. Amnézia spôsobené triazolamu a piť trochu nadmerné množstvo, ktoré bolo prijaté bezprostredne po vstupe Nemushi, medzi 3:30 od skorého rána 2:00, jesť deje, aj keď hovorí s niekým, ráno nepamätá jeho obsah , Napríklad, triazolam 0 · 125 mg, zolpidem by mala byť v rozmedzí 5 mg. Liečba podklady k kolóny

vedľajšie účinky
anti-psychotické lieky
vedľajšie účinky
z ataraktík
vedľajších účinkov
antidepresív
ochorenie srdca nežiaduce účinky
medicínyzdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com