ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

herniated disk

Máme asi

príčiny a príznaky herniácie disku krčnej nastane je hrdlo prietrže

"herniácie disku krčnej" príčiny a príznaky krku prietrže

hovorí veľa nervov, ktoré robíte úlohu, ako napríklad drôt povedať ruky a nohy príkazu z krčnej herniácie disku

mozgu a miechy (miechy). Sme cez miechy, ruky a presunúť nohu (motorické nervy), cítim bolesť, ako je znecitlivenie, horúci (senzorické nervy). Miecha je pripojený do mozgu, je prítomný ako je chránená na chrbtice (miechového kanála).

Z chrbtice, hovorí, že to, čo je v krku a krčnej chrbtice (krčné). Pre cicavce je sedem tejto krčnej chrbtice. Aj s dlhou žirafou na krku je krčná chrbtica sedem. Prvý krčný stavec v poradí od zhora, druhý krčný stavec & hellip, je pomenovaná.

Medzi každým z krčnej chrbtice je chrupavka nazýva medzistavcovej platničky, disk s pružnou, hrá dôležitú úlohu, ako je vankúš absorbovať nárazy. Keď tento disk vyskočí na chrbát, bude miechu a nervové korene sú stlačené objavia príznaky herniácie disku krčka maternice.

spôsobiť
of herniácie disku krčnej

, ale je zjavné príčiny často nevedia, že aj vyskočeniu deformácií kotúče v dôsledku starnutia, chudobná, športové príčinu postoj takého verande Pretože sa to môže vyskytnúť aj u mladých ľudí, potrebujeme pozornosť. Je to ochorenie, ktoré sa bežne vyskytuje najmä v 30 až 50 generáciách. Okrem toho sú tu aj tie spôsobené traumou, ako je napríklad dislokácie krčnej chrbtice.

V prípade krčka disk širokú škálu príznakov
prietrže

herniácie disku krčnej a krku a bolesťou ramena a necitlivosť na paži, ťažké mať jemné prácu s ručným, sily ťažké vstúpiť, okrem symptómov spôsobených poruchami nervových koreňov, ako sú ťažkosti pri chôdzi, aby sa stal, alebo časté močenie a neúplné vyprázdnenie spletité nohy, pokles o moču a stolice, môže tiež nastať príznaky spôsobené poranením miechy, napríklad.

Vzhľadom k tomu, abnormalita sa bude líšiť dopad na miechy a nervových koreňov dochádza k umiestnenie medzistavcovej platničky sa tiež rôzne postoj príznakov je pravdepodobne funkcie.

Najmä symptómy sú viditeľné v nasledujúcich oblastiach.

krk, rameno (bolesť, stuhnutý krk, predné bolesť na hrudníku)

abnormalita v fasetových kĺboch ​​v zadnej časti krčnej chrbtice sa vyskytuje, sa od zadnej strane krku, a to aj pred hrudníka bolesť tuhosť a cez per, malátnosť, ako je nevoľnosť objavia

paží, rúk (bolesť atrofia spätného edém, znížená sila stisku, bolesti svalov, znecitlivenie, únavu, ručné)

keď je nervového koreňa stlačený v dolnej časti zo štvrtého krčného stavca vyjde príznaky cez ruku z ramena.

hlavy, tváre (zadné bolesti hlavy, prvé bolesti chrbta, namáhanie zraku, preťaženie očí, hučanie v ušiach, závraty)

nervových koreňov v hornej časti z tretej krčných stavcov je tlak ak áno, na zadnej strane hlavy, bolesť po stranách hlavy vzniká zo zadnej strane krku. Ak je bolesť zosilnie sekundárne nálada sa zhoršuje, môže byť nechutné.

Ak je dolná polovica tela je miecha v (Brace, poruchy chôdze a inkontinencie moču a močových ciest kontrolných chodidla)

Krk je vyžmýkaný, objavil nervové poruchy sú tiež v dolnej časti tela, rovnako ako hornej časti tela Budem.

Takto symptómy spôsobené herniácie disku krčka maternice je iný. Vzhľadom k tomu, niekedy ovplyvňujú každodenný život a byť závažné, že je dôležité prijať zodpovedajúcu liečbu skôr, než postupovať príznaky.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com