ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

nespavosť

Nespavosť efektívne aróma 10 Voľby do vyriešenia


ľudí, ktorí trpia nespavosťou, môže aromaterapia môže byť pokúsiť sa využiť v indukcii a udržiavaní spánku. Tentokrát predstavíme vôňu efektívnu na vyriešenie nespavosti.

predpokladať, že účinne

Aromaterapia Aromaterapia je spánok, éterickými olejmi (éterické oleje) využívajú extrahované z rastlín, získal rovnováhu mysle a tela, jeho liečivá sila Je to prirodzený prostriedok, ktorý sa zlepšuje.

Vôňa esenciálnych olejov, ktorá vstúpila z nosa, cestuje do hypotalamu v mozgu cez čuchový nerv, alebo dať dobrý vplyv na náladu a emócie, alebo vás vytvorila rovnováhu autonómneho nervového a hormonálne. Okrem toho zložka esenciálneho oleja, ktorá preniká do pokožky, sa prenáša do celého tela krvou a pôsobí jemne na rôzne symptómy tela.

v komfortnom Odporúčaná aróma Apartmán V pokoji
éterický olej sa získava z Lavender

levanduľových kvetov, je typický výskyt aromaterapia. Usporadúva rytmus mysle a tela, odhaľuje napätie a úzkosť a vedie k hlbokému uvoľneniu.

éterický olej extrahovaný z harmančeka rímskeho

, ktorá harmanček Roman trvalka z Asteraceae kvetín a ovocná vôňa ako zelených jabĺk. Zmierňuje úzkosť, hnev, strach, napätie a upokojuje vašu dušu.

Majo baran apartmáne

éterický olej sa získava z listov majoránom bylina z rodiny mincovne, v pikantnej, vonia to, že obsahuje jemný sladkosť. Upokojuje podráždenie, napätie atď. A vedie k hlbokému uvoľneniu.

Oranžová suita

S éterickým olejom extrahovaným z pomarančovej kôry, Orange má sladkú a osviežujúcu vôňu. Zmierňuje stres a napätie a dáva duchu do mysle.

v neroli

éterický olej sa získava z oranžovo-horkej kvetín, budete cítiť, že má kombinovanú sviežosť a pôvab, ako kvet citrusov. Dáva pocit šťastia srdcu s úzkosťou a depresiou.

Mandarin

Je to osviežujúca a sladká vôňa, ktorá vyzerá ako Valencia Orange. Cítim sa ako osviežená a podráždená a osviežuje ma.

Irán Irán

Je extrahovaný z vysokých stromov z čeľade Bunratidae rozmiestnených v trópoch. S exotickou sladkou vôňou zmierňuje frustráciu, šok, strach, uvoľňuje napätie a uvoľňuje.

Geranium

Je extrahovaný z evergreenových trvaliek nazývaných pelargónia. Esenciálny olej extrahovaný hlavne z listov sa vyznačuje sladkou vôňou ako ružami a malou vôňou ako máta. Uvoľňuje depresiu, stabilizuje pocit a zabezpečuje hormonálnu rovnováhu.

kadidlo

kadidlo je v Afrike severovýchodu a pobreží Červeného mora je natívny kríky, extrahovať esenciálny olej zo živice vytekať a poškriabať kôry tohto stromu. Používa sa na meditáciu z dávnych čias, pomáha sledovať myšlienky a potláčať pocity.

silice, ktorá sa získava z ihličnatý strom, ktorý Rosewood

Rosewood, ako už názov napovedá, obsahuje vôňu podobnú ruže v drevnaté tónom. Keď som depresívny, urobím srdce jasné a pozitívne.

v clary šalvia

silica sa získava z clary šalvia kvetu je bylina trvalka, a je ovocná a drevitá vôňa. To má za následok pocit šťastia, keď sú pocity depresívne, a upokojenie mysle uvoľnením napätia.

Ako si vychutnať aromaterapiu

Existuje mnoho spôsobov, ako si vychutnať aromaterapiu.

aromatický kúpeľ
pomocou

arómu hrnca a difúzor, a rozptýliť vôňu silíc v miestnosti. Ak sa chcete ľahko zabaviť, je tiež dobré odložiť niekoľko kvapiek esenciálneho oleja v horúcej horúcej vode, napríklad v hrnčeku.

aróma sprej

Posteľte aróma sprej vyrobené s esenciálnym olejom na posteľnej bielizni. Aróma sprej, nastriekať nádobu obsahujúcu malé množstvo bezvodého etanolu, niekoľko kvapiek silice, vytvoriť a dobre sa premieša sa pridá ďalšie voda. Dbajte na to, aby ste striekaciu arómu neaplikovali priamo na pokožku.

Aroma bath -

Po kúpaní niekoľkých kvapiek esenciálneho oleja do kúpeľa vody sa kúpe a dobre premiešam. Vzhľadom k tomu, éterický olej je niekedy podráždenie pokožky v závislosti od typu kože ľudí je citlivý, je odporúčané použiť 5 kvapiek nasledujúcom esenciálne oleje 10 ml stupňom nosiča olej (rastlinný olej) a zriedi sa taký.

Aroma masáž

Masáž s olejovým masážnym olejom z esenciálnych olejov. Mali by ste to urobiť v nočnom oddychovom čase. Masážny olej sa vyrába prípravou 100% mandľového oleja alebo olivového oleja ako základného oleja a zmiešavanie esenciálneho oleja tak, aby koncentrácia bola 1% alebo menej.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com