ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Otázky a odpovede

Išiel do liečebného

Na druhý deň zubára pre liečbu ochorenia parodontu
Kankichi /20 je /pánske
ochorenia parodontu (ochorenia parodontu)

Doctor Q & A ~ ~ pre liečbu ochorenia parodontu a to prišlo, ale je vraj periodontálne kapsy je 4 mm od 3 mm, sa hovorí, že sa zúčastní viackrát, spracuje sa s narkózy. Nechcem sa o to postarať, ak je to možné, môžeme túto úroveň zlepšiť pomocou kefovania atď.? Ďakujem vám za odpoveď.
odpovedať
lekárska korporácie Asociácie St. Karisutasu Board Sugai zubnej kliniky Kamakura (múzeum), Fujisawa, Shizuoka (Kanagawa)
Kenji Sugai máte zodpovie

Ďalšie prieskumné položka nemá vedieť, či bol ten, ale len kefovanie a krvácanie je, aby existovala v čase vyšetrenia nevyrieši ak to 4mm alebo viac z vrecka niekoľko miest. Ak bude pokračovať, bude to ešte horšie. Dôvodom je, že príčina existuje na povrchu koreňa koreňa vystaveného v kapse. (Endotoxíny vrátane, ako je LPS) Je potrebné odstrániť a odovzdávať nekrotické cementu na povrchu koreňa. V súčasnom systéme poistenia existuje pevný počet nasiaknutí, ktoré sa dá robiť naraz. Preto je potrebné rozdeliť ho na niekoľko krát.
odpovedať
Sugita zubnú kliniku (Gifu prefektúra)
Hajime Sugita vám ich budem odpovedať

Aj bude v 33 rokoch otvoril zubnú kliniku, a to nasledovne: Mám skúsenosti. Pravidelné vedenie zubná pasta pre pacientov s ochorením parodontu asi 30 rokov, škálovanie (škálovanie), ale my sme diskutovali o potrebe takého zapojenie kontroly, nenavštívil potom zavolal do-it-yourself, ak zubné pasty. Niekedy až 40-ročného čas na návštevu a ďasná opuch bolesť von, podávanie antibiotík a bolesti už navštevuje tieto príznaky odznejú. Niekoľko zubov až do 50 rokov veku a boli vratký, keď som to zopakovať, počet zubov bola vykonaná na asi polovicu v 60-ročný odpadávať prirodzene alebo extrakcii zuba. Odteraz sa očakáva, že sa stane úplným chrupom vo veku okolo 65 rokov. Ak je 4 mm 3 mm periodontálne kapsy v 20. rokoch je považované za ochorenia parodontu začala. Učiteľ sa zúčastňuje rozdelený niekoľkých prvých povedal, že je odporúčané podstúpiť liečbu ochorenia parodontu. Vzhľadom k tomu, pri vyberaní ďasná pod 4 mm v počte môžu byť sprevádzané bolesťou, môže tiež byť vykonaná z narkózy. Vezmite zubný kameň z plytkej časti je rozdelený do niekoľkých časoch, pretože zápal tiež ustupovať, ako pristupovať k hlbšej časti zo zlepšení vo vrecku, v tomto zmysle, ak by chcel mať ošetrenie bez injekcií anestézie Myslím, že je dobré povedať. Zubár s myslíte o udržanie stavu k pravidelnej liečbe ochorenia parodontu a zdravie vašich úst je podstúpiť údržbu.
odpovedať
Amano zubná klinika (Tokio)
Kiyoshikokorozashi Amano budete odpovedať

Keďže nemám prehliadnuť skutočné úst, vymazať svoju odpoveď nemôžeš, ale v závislosti na príčine a stavu ochorenia parodontu, je možné očakávať, že k určitému zlepšeniu v kefovanie.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com