ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Otázky a odpovede

Lekár Q & A ~ Tips ~ zubné pasty, ktorá nemá krvácanie

keď kloktadlo po vykrvácaní

pastu z ne-krvácavých tipov zubné pasty
úsmevom /20 /je ženské
ďasien (ďasná), červená Často sa mieša s krvou. Aj keď sa pozriem do zrkadla, nenašiel som nič, čo by bolo jasne poškodené. Nepoznám príčinu, či je to krvácanie z ďasien, alebo ako si môžem vyčistiť zuby. Je lepšie ju vidieť zubár? Chcem vedieť, či existuje bod na čistenie zubov atď.
odpovedať
Mejiro mesiacov kopec Dental Clinic Ortodoncia (Tokyo)
Fujisawa 將 人 máte zodpovie

s úsmevom sane, rád vás spoznávam. Je to dôvod, prečo krvácať z ďasien. Existuje drážka nazývaná dutina gingiva (parodontálna kapsa) medzi zubom a ďasnou. Ak sa biofilm alebo plak, postupne nahromadené nečistoty odchode topánok s názvom plaketu, bude zápal ďasien ďasien opuch. Stav gingivitídy rozširuje krvné cievy na prenos buniek, ktoré bojujú proti baktériám. Cievy, ale som ochotný získať obraz vodné balónik, pomôže rozbiť stenu sa stáva tenšie, keď je množstvo obsahu zvyšuje. Vzhľadom k tomu, ďasná, ako je opuchnuté a stať presne to, čo jeho ako voda bola príliš veľa vody balóniky, ľahko som krvácanie pri stimulácii normálnej kefka na zuby. Nečistoty v periodontálne kapsy je úplne úplne vziať je s kefkou na zuby, bude aj naďalej hromadí postupne. Nemôžete ju odstrániť, pokiaľ neuskutočníte čistenie pomocou profesionálneho nástroja v zubnej ordinácii. Vzali pevne nečistoty a Majster, ako používať a výber vhodného kefky, pošlite dobrá strava s zdravé ďasná.
odpovedať
lekárska korporácie Asociácie St. Karisutasu Board Sugai zubnej kliniky Kamakura (múzeum), Fujisawa, Shizuoka (Kanagawa)
Kenji Sugai je ohlásim

Záver zuby Prosím, zubár si pozrite obvod. Možnosti sú nasledujúce tri. 1. Gingivitída /paradentóza 2. Vnútro kefovanie trauma spôsobená oter 3. traumou
odpovedať
Amano zubnú kliniku, ako je Ho 咬 (Tokio)
Kiyoshikokorozashi Amano máte zodpovie

V skutočnosti ústa pretože ja nevyzerám, ale nemôžete vymazať svoju odpoveď, ak Súdiac podľa textu, takže by to mohlo byť možné, že sa stal zápal ďasien, ako je napríklad v interiéri počte ďasien, je lepšie byť konzultované na zubnú kliniku Mohlo by to byť dobré. Ak
odpovedať
Fujinawa zubnú kliniku (Fukuoka prefektúra)
Tsukasa Fujinawa máte zodpovie

Zdá sa byť krvácanie zvyčajne leštené, už zapálené Je tu možnosť. Dnes som krváral ... Myslím, že by ste nemali byť uľavený. Pretože existuje možnosť, že kefka nezašla do lešteného miesta. Vzhľadom k tomu, že je tiež knack niečo ako kefovanie podľa miesta, myslím, že akonáhle je lepšie získať lekárskemu vyšetreniu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com