ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zubný problémjaja

Lekár Q & krvácanie z A ~ ďasná úzkosti ~

krvácajúcich predaj z krvácanie z ďasien je obava
Aine /20 /svojej ženy
ďasná (ďasien)

Z nedávnych ďasien Krvácanie je veľa obáv. Krv vždy vychádza vždy, keď si zuby vyčistíte. Akonáhle sa ísť k zubárovi v máji alebo v júni, som v tej dobe bol o niečo lepšie je požiadať, aby čistiť zuby, ale v poslednej dobe aj v mysli. Existuje veľa krvácania na inom mieste než v tomto čase. Pretože zoradenie zubov je zlé, môže sa stať, že existuje veľa leštených zvyškov. Odporúčam a používam medzizubné kefky, ale v tom čase to vždy krváca, takže to nechcem moc používať. Je to veľmi znepokojujúce, pretože krv sa zhromažďuje v rohu úst, alebo je krv pripevnená k predným zubom a tuhne. Mala by som ho znova vidieť u zubára? Mám pokračovať v osobnej starostlivosti? Ak idete na zubného lekára, môžete predpísať taký liek na potlačenie krvácania?
odpovedať
Amano zubná klinika (Tokio)
Kiyoshikokorozashi Amano budete odpovedať

Keďže nemám prehliadnuť skutočné úst, vymazať svoju odpoveď Aj keď to nejde, tak dlho, ako Súdiac podľa textu, pretože ich považuje za možné, že sa stali ďasien predchádzajúcej fáze ochorenia parodontu, ktorý bol prijatý do ordinácie zubného lekára sa predpokladá, že dobre. Okrem toho, pretože zápal ďasien je tiež dôležité starať každý deň zubné pasty, alebo sa dozvedieť, ako sa zubnú pastu na zubnú klinike, možno by bolo lepšie, aby tiež zvážiť, ako je ortodontickej liečby v niektorých prípadoch.
odpovedať
Fujinawa zubnú kliniku (Fukuoka prefektúra)
Tsukasa Fujinawa máte zodpovie

Je doporučené absolvovať pravidelné lekárske vyšetrenia. Prosím, obdržte aj pokyny na čistenie. Pretože to môže pochádzať z medicínskej poruchy, nemôžeme odporučiť len sebaobranu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com