ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zubný problémjaja

Je stredoškolských študentov, ktorí sa trápia zmenou tváre opravou
bezmenný /10'S /ženy
základné znalosti
ortodontickej

zásuvky trendu

Doctor Q & A ~ ~ pre zmenu tváre korekciou. Je stav, v ktorom zuby zubov a na základe vyššie uvedených zasiahne teraz. Tak Ako môžeme veriť ortodontickej problémy skôr, než zuby na prípad extrakcie bez zuba, v prípade extrakcie zubov Shimawa čeliť zhoršuje korekciou v takým spôsobom, aby sa presunúť zuby ako zuby a pod vrcholom na zadnej strane je Mňa ma znepokojuje. To čeľuste dlhú zásuvku pocit úzkosti, keď najmä zasmial, ale v prípade, že tvár je obáva stávajú horšie, než to je teraz vôľa vy ... korekcie potrebujem operáciu, ak nechcete obťažovať bradu. Ďakujem vopred a pozdravom
odpovedať
Azabujuban ortodontickej izba (Tokio)
Kaori Kikuchi máte zodpovie

Dobrý deň, volám sa zo zubára Kikuchi. Vzhľadom k tomu, či je alebo nie je operácia je nutná, závisí od toho, či existuje určitý stupeň alebo ak je príčinou zásuvky, v skutočnosti som videl profesionálne učiteľa, myslím, že neviem, a nesnažte sa dobre poradiť. Dokonca aj myšlienka, či pacient nie je neprimerané a nie operácie na vlastnú päsť, môže byť nie, v skutočnosti, aby tak urobili. Ortodontickej liečby je vyrovnanie zubov, kombinovaná skus, a pretože je tiež rovnováhu v ústach a vaša tvár sa vykonáva do úvahy, je zvyčajne to byť horšie, než je tomu teraz. Aby však bolo možné povedať, že "toto je, že som je bilancia bežného tváre", pretože to často má silnú imidž, že pacienti chcú to pred liečbou, v prípade, že na rozdiel od svojho vlastného obrazu, Možno sú chvíle, kedy sa necítite dobre. Ako strana, ktoré majú byť ošetrené, ale bol ošetrený na lepšiu ako pred liečbou, vrátane vzhľadu, je to, že je nesporné rôzne možnosti s vlastnou image. Pretože človek je fantázia, ale je to, čo by sa rýchlo stal strach a môže báť pred liečbou, najprv pokojne, prečo neskúsiť je ísť na konzultáciu. Keď som vlastne skúška, môžete sa obávajú, že môžu byť odstránené. Dúfam, že to bude užitočné.
odpovedať
Tsuruki Clinic Medical a Branch nemocnice zubné Mita (Tokio)
Saburo Tsuruki máme zodpovie

V ortodontickej liečby, môže vyliečiť zásuvku je odchýlka kosti čeľuste je do istej miery Je to. Chirurgickým zákrokom, pokiaľ je odchýlka kosti čeľuste je veľký, je potreba zlepšiť polohový vzťah medzi kosti hornej a dolnej čeľuste. Môžete pochopiť názor (Smart) sa tiež označuje operáciu nechcú, a zlepšenie kostrového kedykoľvek chirurgie, môžete tiež pochopiť názor, že to má byť prepustený z komplexu. Porovnaním výhod a nevýhod oboch procedúr, to je lekársky súčasný určiť liečbu na vlastnú päsť.
odpovedať
Suzuki ortodoncia (Nagasaki)
Satoshitakashi Suzuki bude zodpovedať budeme

otázka. Skutočná 嚙 iba vyrovnanie a vaša tvár štátu, nemôžem poďakovať za istý Nemáte-li sa pozrieť na röntgene, ak je sa starať o priemetu brady (brada) a chirurgické ortodontickej liečby (ortodontickej liečby Kombinované použitie chirurgického zákroku). Poloha a sklon koreňa v alveolárnej kosti (kosti, ktoré podporujú zuby) (korene zubov) možno takisto zlepšiť, je najlepšia liečba je tiež v tom zmysle, že predĺženie životnosti vašich zubov. Len žuť, pretože to v rozsahu, v ktorom horné a dolné zubných štrajkov, kedy je tu tiež možnosť, že opak sústo mierne (nemožno určiť, že neexistuje žiadna analýza RTG je v skutočnosti). Ak existuje tiež možnosť, že môže byť možné do určitej miery aj v ortodontickej liečby a zubné extrakcie V opačnom uhryznutie mierne. Okrem toho môže byť tiež dostatočne zlepšiť spôsob, ako kombinovať brady angioplastike (chirurgia jednoduché brady) pre korekciu extrakciu zuba. Pretože nemám Mose, že iste, že neexistuje žiadny prípad, recenzie podrobnejšie dokumentácie je buď Prečo nie ísť sa poradiť raz miestneho ortodontickej špecialista?
odpovedať
medical corporation asociačná HiroshiUrarakai Ebato zubnú kliniku (Chiba prefektúra)
Hiroshi Ebato máte zodpovie
ale nepoznáte

nebude skúmať, v prípade ťažby non-zuba Zdá sa, že to môže byť ťažké. Chirurgia, rast nie je u konca, zdá sa, že sa zmení.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com