ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

životný štýl

Spôsob telo starostlivosti o zotavenie únavu, ktorá môže byť ľahko urobiť po príchode domov!


samotná únava, Cerédy únava, a tak stať únava sa nechá stáť príliš dlho, a prechod k chronickým únavovým syndrómom, môže sa stať narušený v každodennom živote. Takže, aký spôsob je, aby sa zotavil z únavy po návrate domov?

Telo starostlivosť o únavu, ktoré môžu vykúpať na relaxáciu ponorí do

Po návrate domov, najviac jednoduchý a účinný môžu relaxovať vo vani Je citovaná ako cesta. Takže, aký je vplyv kúpania? Tiež existujú nejaké triky na vstup?

životné aktivity efekt

nám zvýšiť parasympatickej bola riadená pôsobením autonómny nervový skladajúci sa z sympatické a parasympatickej. Stručne povedané, sympatický nerv počas dňa, parasympatický nerv dominuje pri spánku v noci.

Avšak, môžete vidieť dlhšiu dobu na obrazovke počítača v práci, a oni náhodou unavená tela príliš zaneprázdnený, sympatická prevaha = telo bude napätý stav.

Pretože je nevyhnutné, aby parasympatický nerv dominoval pri zotavovaní tela, uvoľňovanie pomaly pomocou kúpeľa je účinné pre regeneráciu tela.

kúpele teplej vody pre obnovu dobrého

tele Ak nie ste príliš horúca, teplá voda z vane je dobré sa zdá lepší, nie príliš veľa tepla. Ak je horúca voda príliš horúca, sympatický nerv sa stáva dominantným, čo môže brániť opätovnému oživeniu tela. Zdá sa, že 38 ° C až 40 ° C je dobré pre horúcu vodu.

Existujú dva typy sympatických nervov v autonómnom nervovom systéme ľudského tela. Sympatikové nervy dominujú, keď sú aktívne aktívne. Naopak, v čase režime relaxovať odpočinúť telo parasympatickej diela výhodu. V 40 stupňov alebo viac z teploty teplej vody, sympatická bude dominantný. Ak chcete aktivovať parasympatikový nervový uvoľniť telo, pokúsiť sa vykúpať v teplej vode medzi 38 a 40 stupňami.

Citácia: Zdravotná univerzita

Predťahujte sa pred spaním

Ak máte pocit, že ste v skutočnosti unavení, Pre napínanie pred spaním je prospešné pre zotavenie z únavy. Existujú dva významy, ktoré treba urobiť preťahovaním.

O fyzickej únave, je to kvôli oddychu a napätiu svalov, takže je efektívne uvoľniť telo tým, že naťahuje cvičenie pred spaním. To má tendenciu byť vyliečený, ak idete do postele, ale keď nemáte pohybovať telo počas spánku, to nie je vždy, že ste unavení z toho. Ak tomu chcete zabrániť, predĺžením pred spaním sa telu uľahčí nasledujúce ráno.

Citácia: preťahovaním svalov, že zdravotná starostlivosť univerzitné


podporovať krvný obeh v úseku

úseku stala firma má za následok podporovať krvný obeh. Keďže krv prenáša kyslík a výživu do celého tela, ak sa zlepšuje krvný obeh, stav výživy sa zlepšuje.

Existuje relaxačný efekt

Strečing má aj relaxačný efekt. Existujú aj ľudia, ktorí sa pri stretnutí ospali, pretože parasympatické nervy sa stávajú dominantnými, má tiež za následok vyvolanie kvalitného spánku.

Používanie bylinného lieku je tiež ruka

Existujú aj spôsoby, ako používať bylinné lieky, keď únavu nemožno brať docela ľahko. Pretože tradičné rastlinné lieky sú vyrobené z prírodnej bylinnej medicíny, existuje len malé riziko nežiaducich účinkov a môže sa používať s dôverou.

juzentaihoto (trepačkovej komplementárne predchádzajúci)

juzentaihoto je bylinný prípravok, ktorý je tiež používaný, ako napríklad vo fyzikálnych pokles pevnosti hemoroidy po operácii. Ak je únava ťažko uniknúť príliš veľa, poďme sa poraďte s orientálnym lekárom alebo lekárnikom.

Budeme ju používať pre tých so zníženou fyzickou silou. Štyri produkt teplá voda (Shimotsu Tou: kompenzovať obsah krvi bylinné medicíny) a Shikunshi teplej vody: v súlade s (Shikunshi Tou bylinné medicíny pre doplnenie vzduchu) a Radix astragala (mystery), škorica (náklady), zázvor (obchodné podmienky ) Dainatsume (príliš) je bylinný liek, s výnimkou. Choroba, pooperačné, ako pred prichádzajúcou únavy oslabujúce chronické ochorenie, všeobecné malátnosť, úbytok energie, použitie, napríklad v pleti zlé.

Citácia: Health Care University

únava dňa v rovnaký deň! Keď

trávia práce, ale je katapultovať majú tendenciu stať sa zanedbať ich vlastné starostlivosť o telo, bude telo byť ovplyvnená hrať za prácu nemusí byť zdravý. Trochu starostlivosť po návrate domov, prosím, neodchádzaj únavu.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com