ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

životný štýl

UV poškodenie ani tri minúty veranda bielizne! Nedbalo úpal na následnú starostlivosť chirurgiiUV starostlivosti nie je potrebné, pretože doma?

Pôvodne nás, a tak sme sa kúpali celoročne ultrafialovými lúčmi, po celý rok, ale nemám na UV starostlivosť, v skutočnosti robí to je ľudská realita nie je veľa. Dnes celý deň, pretože doma & hellip; k ničomu nie sú UV pozor na to povedať. Ak naozaj chcete, aby sa zamerala na bielenie, poďme začleniť UV starostlivosť od dnešného dňa!

práve preto, že doma, mimovoľne úpal

ultrafialové svetlo, ste tiež vstupuje do domu. Mimo to maľoval krém ako "nič než domáce práce," "Nechcem ísť von." Aj poškodenie ultrafialovými lúčmi tiež prijíma doma. "Vitamíny deriváty" je pre nás na opravu takejto nedbalo úpal.

materiál, ktorý môže opraviť poškodenie génu, to je "vitamín deriváty". Termín "vitamín derivát" je látka, ktorá prechádza do vitamínu v koži po tom, čo bola absorbovaná do kože. Vitamíny obnoviť poškodenie DNA ultrafialovými lúčmi, my môžeme znížiť melanín je príčinou vzniku škvŕn.

na každodennú starostlivosť o pleť, použite toto mlieko alebo krém, ktorý obsahuje "vitamín derivát", sa bude postupne pokožka je zosvetlenie. To je dôvod, prečo veľmi dobré pre anti-aging. V deriváty vitamínu vstúpila mlieko a kozmetické riešenia, kam sa môžete dostať?

Spôsob čistenia
pri spálení slnkom

v po opaľovaní rudý, jasne konštatovať, & hellip poškodený ;. Dokonca aj pri umývaní tváre rovnakým spôsobom ako vždy v poriadku? Bude to trápi. Očista úpalu Využime trochu pozor!

Vzhľadom k tomu, koža poškodená spálenie stáva citlivejšou, rub na umývanie tváre, poďme si pozor, aby alebo podráždenie v tvárovej čistiaci prostriedok čistiace naplnené. V prípade mierne, to je v poriadku, aby umývanie tváre ľahko od prvého dňa. Ak dôjde k

Still Hili s je, pretože tam je pravdepodobné, že bude ťažké spálenie slnkom, to vyžaduje osobitnú starostlivosť. Takže, poďme sa pozrieť na spôsobe očisty, keď ťažká opálenie.

The brnenie úpal je špeciálna starostlivosť o

i účinné opatrenia pre starostlivosť o pleť day-to-day, ale "tea späť teplá voda" je platný ako osobitnú starostlivosť. To znamená, skúste kedy je koža neupravené vo vani a brnenie po spálení slnkom!
Ak vezmeme v

kúpanie, nemám pocit, zázrak a brnenie. To je v čierny čaj obsahuje prvok tanínu, pretože jeho účinku, ktorý bude pokoj kože návaly tepla a zápalu. Okrem toho, pretože je tu tiež baktericídny účinok má účinok prevencia infekcie z nechránenej pokožky niesť škodu.

alebo sa stala červená, prípad bol dlhší čas kúpať ultrafialových lúčov, ako je obvyklé, že je dôležité, aby potopiť teplo. Okrem toho ako "jogurt balenie", je špeciálna starostlivosť môže byť tiež použitá v každodennej starostlivosti o pleť.

alebo sušené denne
nezabudnite UV starostlivosť

prádlo, a ísť uhasiť odpadky, keď máte radi zalievať kvetiny sú tiež vystavené ultrafialovému žiareniu , Vzhľadom k tomu, škody spôsobené ultrafialovými lúčmi minút, poďme nezabudnite UV starostlivosť v danom okamihu!

Okrem toho, tí, ktorí chcú vedieť viac o ochranu proti UV žiareniu, skúste skontrolovať článok starostlivosti o pleť univerzity všetkými prostriedkami.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com