ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

O zdravíjaja

Čo je to oligosacharid? Hlavné typy a účinky, poznámky


Prišiel som vidieť potraviny napísané v balení ako "oligosacharid". Dokonca aj keď sa v skutočnosti zmieňujeme o oligosacharidoch, je v skutočnosti rozdelený na niekoľko typov. Tu podrobne vysvetlíme druh a druh oligosacharidov, ich obrys a druh.


oligosacharidov

sacharidy, monosacharidy, v závislosti na veľkosti, môže byť rozdelená do oligosacharidov, polysacharidov 3 triedy. Nie je tam žiadna jasná definícia v oligosacharidy, ale všeobecne je všeobecný pojem pre určitý druh cukry monosacharidov vedie niekoľko desiatok alebo tak z týchto dvoch. Mnoho z oligosacharidy je monosacharid dva spojené disacharid.

"Oligo" znamená "malý" v gréčtine a tiež sa nazýva "oligosacharid". Mimochodom, sacharidy s desiatkami až tisíckami pripojených monosacharidov sa nazývajú polysacharidy.

Existuje približne 20 typov oligosacharidov, z ktorých niektoré nie sú ľahko stráviteľné v žalúdku a tenkom čreve. Tie sa stanú potravou črevné baktérie je vraj prospešné baktérie, ako bifidobaktérií v hrubom čreve a podporujú ich rast. Hovorí sa, že bakteriálna rovnováha v čreve sa stáva priaznivou dominanciou baktérií a upravuje sa črevné prostredie. V nedávnej dobe sa mnohé zdravé jedlá obsahujúce oligosacharidy predávali ako dobré na prípravu črevného prostredia.

Typy oligosacharidov

Asi 20 typov oligosacharidov. Má povahu nestráviteľná ťažké trávenie v žalúdku a tenkého čreva Medzi nimi sú oligosacharidy, ktoré sa pridávajú do potravín, ktoré sú užitočné pre prípravu črevné prostredie, sú to najmä nasledujúce ty.

Fruktooligosacharid

Hlavnou zložkou je sacharóza. Okrem toho je akcia, ktorú pripravila črevné prostredie, aby podporovali rast bifidobaktérií, ale tiež k dispozícii menšia pravdepodobnosť vzniku zubného kazu. Používa sa aj ako nízkokalorické sladidlo. V posledných rokoch pokračuje výskum v oblasti zlepšovania funkcií imunitnej funkcie. Je obsiahnutá v mnohých zeleninách, ako je špargľa, cesnak, lopuch a cibuľa.

je isomaltooligosaccharide

glukóza (dextróza), ktorá má rozvetvenú štruktúru troch až siedmich pripojeného cukru Isomalt-oligosacharidy. Okrem pripraviť intestinálneho prostredia, odolný proti teplu a kyseliny, pretože tam je konzervačný účinok, ale môže byť tiež použitá pre ukladanie potravín. Obsahuje sa v mede, miso, sójová omáčka atď.

Galakto-oligosacharid

Hlavnou zložkou je cukor nazývaný galaktóza obsiahnutý v mliečnych výrobkoch atď. << Je menej trávený tráviacimi enzýmami a má nízky obsah kalórií. Okrem podporovať proliferáciu fruktooligosacharidov podobných bifidobaktérie, pomáha tráveniu a absorpcie proteínu, bola pomoc na zlepšenie zápchy a hnačky. Obsahuje materské mlieko a mlieko.

je všeobecný názov oligosacharidy, ktorý je obsiahnutý v sóji oligosacharid

soy. Existuje silná vlastnosť na teplo a kyseliny, to je, aby bolo možné zvýšiť prospešných baktérií v čreve v množstve menej ako ostatní oligosacharidov.

oligosacharidy, môžeme očakávať celý rad zdravie prispievajú efekt, ale niekedy v žalúdku môže uvoľniť príliš trvať. Pri požití si prečítajte poznámky o atď. A vezmite si správnu sumu.

Aké sú účinky a charakteristiky oligosacharidov?

normalizovať črevnú prostredia, k zlepšeniu zápcha

, čo bolo požití podporiť trávenie a vstrebávanie, kedy normalizovať črevnú prostredie, má mať dôležitú úlohu Ide o dobré baktérie v črevách. Dobré baktérie, rovnako ako neustále bojoval s škodlivými baktériami, ktoré sú v čreve, aby sa zlé baktérie nemajú dominovať črevá, musí byť vždy udržiavať veľké množstvo užitočných baktérií.

Oligosacharid je prospešný bakteriálny krmiva, takže hrá úlohu zvyšovania črevných dobrých baktérií. Preto požitie oligosacharidov zvyšuje počet dobrých baktérií, normalizuje črevné prostredie a zlepšuje zápchu.
horšie je

, aby sa zabránilo podráždeniu kože

črevné prostredie, v zlých baktérií vo veľkom štáte, umožnené klesať metabolizmus kože toxíny tak zlé baktérie problémy, hrubej kože horšie. Ako bolo uvedené vyššie, oligosacharid má účinok na normalizáciu črevného prostredia a znižovanie škodlivých baktérií, takže je účinný pri drsnej koži.

diéta

oligosacharidy, menej pravdepodobné, že sa štiepi v žalúdku a tenkom čreve, pre príjem kalórií je nižšia, k pre cukrárske a nápojov kalórií úzkosti, namiesto cukru Existujú prípady, ktoré sa majú použiť. Buďme opatrní, pretože má nízky obsah kalórií, nie kalóriu nula.

relaxácie
atopickej dermatitídy a alergickej

baktérií mliečneho kvasenia a bifidobaktérií a oligosacharidy návnadu bolo povedané, že je akcia pre zmiernenie atopická dermatitída a alergie. Alergia sa vyskytuje, keď imunitná funkcia ľudského tela neobvykle reaguje. Imunitné funkcie bude produkovať protilátky, keď došlo v externej, ako je vírus v ľudskom tele (alergénom), ale táto protilátka je príliš generovaný spôsobiť alergickú reakciu.

a zhoršenie črevné prostredie, bude alergén je pravdepodobne vstúpi z miesta, ktoré má oslabené črevnú stenu bariérovej funkcie, čo bol tiež povedal, aby bol jedným z faktorov, ktoré spôsobujú alergie.

Lactobacillus a bifidobaktérie, a zvýšenie črevnú stenu bariérovej funkcie, môže zmierniť príznaky alergie, pretože má funkciu potlačenia funkciu nadprodukcia protilátok.

Podrobné informácie o účinku zlepšenia atopie baktérií laktobacilus • bifidus nájdete v nasledujúcom článku.

"Zlepšuje atópia? Effect "
s baktériami mliečneho kvasenia, bifidobaktérie

, že menej pravdepodobné, že sa rozkladať

cukor, ktorý je rozštiepený baktérií v ústnej dutine, smalt materiálu a zuby, ktoré spôsobujú zubný plak k rozpusteniu kyseliny sa vytvorí, bude sa jednať o jeden z príčin zubného kazu, výhody, ako je napríklad oligosacharid nie je štiepený baktérií v ústnej dutine, alebo, mnoho z nich sa náročnosť, ktorá je menej pravdepodobné, že zubný kaz, aj v prípade, že príjem Tam je. Preto sa často používa na gumy a cukríky.

efektívna metóda príjem
oligosacharidov

oligosacharidy, zvyšuje dobré baktérie v stáť návnada prospešných baktérií, ako sú bifidobaktérie, je často účinné. Preto je dôležité, aby ste ju užívali s jedlami bohatými na baktérie bifidus.

v spojení s odkazmi na oligosacharidová účinnú potraviny

potraviny, ktoré obsahujú veľké množstvo, ako sú bifidobaktérie a baktérie mliečneho kvasenia je, jogurt a kyslé mliečne nápoje, natto, nakladaná zelenina a tak ďalej. Môžete napríklad pridať sladidlo s oligosacharidom pridaným do jogurtu, ktorý nie je osladený a jesť.

food
obsahujúce veľké množstvo oligosacharidov

oligosacharidy, sója, špargľa, cesnak, lopúcha a zeleniny, ako cibuľa, bol zaradený do mnohých, ako je med. Okrem toho potraviny na špecifické zdravotné použitie obsahujúce oligosacharidy sú komerčne dostupné, takže tieto potraviny môžeme účinne požiť.

Poznámky
v čase príjmu oligosacharidová

oligosacharidy, pretože menej pravdepodobné, že k tráveniu v žalúdku a tenkého čreva, pri požití náhlej veľké množstvo, tam sú časy, kedy váš žalúdok môže uvoľniť, alebo natiahnuté , Odporúča sa, aby ste si ju zobrali z malého množstva, lebo váš žalúdok sa nemusí dobre prispôsobiť a váš žalúdok sa môže stať príliš voľným.

Prehľad vypísaných

oligosacharidy stať jedlo dobrých baktérií, ako sú baktérie mliečneho kvasenia a bifidobaktérií, normalizáciou črevné prostredie, existuje celý rad vplyvov. Ak vezmete príliš veľa, dostanete bruško voľné alebo nízke kalórie, ale postupne ju vezmite do stravy, pretože sa stane zdrojom prírastku hmotnosti.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com