ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Potravinová strava

Aký typ ste? Pravda o krvnej forme stravyČo je to krvný typ diéty na prvom mieste?

Dadamo Dr. of America objavil, bol vymyslený, "rozumieť [tuk ťažké potravín] a [tuku ľahkú potravu] iným typom krvi, účinne sa snaží stravy v strave spolu s ním." Jedná sa o spôsob stravovania, ktorý sa začal z miesta.

Diétne doplnky vhodné pre krvný typ boli tiež navrhnuté a predávané.

Prečo je potravina ťažké prekonať krvným typom?

Krvná skupina ABO je v súčasnosti dobre známa, ale nie všetky krvné typy existovali od začiatku.

O sa pôvodne narodil ...

Prvý narodený bol typ O. To je odvodené od africkej osoby Cro-Magnon asi pred 40 000 rokmi. Boli lov a etnickí, jesť veľa mäsa.

Následne poľnohospodársky typ rasy A

Ďalej, poľnohospodárske preteky sa objavujú v Ázii a na Strednom východe približne okolo 20 000 pred naším letopočtom. Sú otcovia typu A. Boli to poľnohospodárske národy, hlavne na bylinožravých potravinách.

1 pred 15.000 rokmi na typu B sa objavila

kočovníkov, ktoré sa objavili v himalájskej horskej oblasti okolo dobe BC 15.000 rokov je predkom typu B. Jedli konzervované jedlá, ako sušené mäso a syry, a mali stravu odlišnú od typu O a typu A.

Nakoniec typ AB

Potom, typ AB je jeho meno, krvná skupina, ktorá má znaky oboch typu A a typu B, a napriek tomu je len históriou asi 1000 rokov To je myšlienka.

Takto sa zrodila pri pohľade na pozadí každej krvnej skupiny, zo je iný, že to, čo bolo hlavne jesť každý, tuku tvrdé potraviny a tukov ľahké jedlo, potraviny, ktoré spĺňa ústavu inými slovami, sa nehodia Myšlienka krvného typu je, že jedlo je iné.

Čo je dobré jedlo a zlé jedlo pre každý druh krvi na diétu?
založená na

, ako je popísané vyššie, koreňov týchto potravín, ako je ako už bolo povedané, že je dobré alebo zlé, v každom z krvnej

(1) O typ

Pôvodne kvôli poľovníckej etnickej skupine je vhodná strava s nízkym obsahom tuku, hlavne mäsa, rýb s vylučujúcim uhľohydrátom.

vhodné potraviny: červené mäso, biela ryba, sacharidov s malým ovocím

pred nimi bola lepšia jedlo: ryža, pšenica, zemiakov, kukurice, obilia, ako je pohánka druh a zemiaky

(2) typ typ

poľnohospodárska národ, strava zeleniny centrum je vhodné, metabolizmus oslabuje, aby mliečne výrobky , Mliečne výrobky spôsobujú obezitu, ak sa vezmú príliš veľa.

vhodné jedlo: zelenina všeobecne, ovocie, strukoviny, miso

dopredu bolo lepšie jedlo: mlieko, mliečne výrobky, mäso mastný

(3) Typ B

Mliečne výrobky s nízkym obsahom tuku sú vhodné. Je lepšie vyhnúť sa pšenici, sezamu, kukurici, arašidov, strukovín.

vhodné potraviny: tuk malé množstvo mliečnych výrobkov, vajec, pečene, mäsa, zeleniny

pred nimi bola lepšia potraviny: pšenica, sezam, kukurica, arašidy, fazuľa

(4) typu AB

vhodné sú tofu, morské plody. Je lepšie zdržať sa červeného mäsa, celých potravín obsahujúcich múku.

dobré jedlo: tofu, morské plody, mliečne výrobky s nízkym obsahom tuku, zelenina

dopredu bolo lepšie jedlo: červené mäso, pšenica produktov |

Je účinná krvná diéta?

Neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by vedecky podporí platnosť ďalšie jedlo "krvnú skupinu v prieskume amerických lekársky výskum časopis tím patriaci do Červeného kríža v Belgicku, ktorý bol uverejnený v" American Journal of Clinical Nutrition " "Kŕmna strava ukázala negatívny pohľad.

Avšak, nie Ikire tiež, že tam nie je, že v dôsledku tohto typu v krvi diétou, že "nájsť diétu, ktorá je vhodná pre mňa".

Existujú rôzne individuálne rozdiely v ľudskom tele. V prípade, ako je jedlo mierne alergia, ktorá je na NG krvného typovo špecifické, bude v niektorých prípadoch fyzický stav sa zlepší tým, že zabraňujú jedlo. stroje a

Ale jedlo je vynikajúcim zdrojom výživy nie je žiadny problém jesť v rovnakom čase "pretože sa hovorí, že sa nezmestí do krvnej diétu", dôkladne, aby sa zabránilo bude nevýhody.

Vzhľadom k tomu, jedlo je dané, je dôležité, že je dôležité, aby pružne reagovať, zatiaľ čo krvný diétu ako referencie. Potraviny, aby vyhovovali sami preskúmať fit nie je jedlo, vhodný je začlenená vec, tak prečo nie začleniť do tej miery, že nedošlo k tým, ktoré majú pocit, že sa nezmestia.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com