ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

U doba hospitalizácie a následkov nutných pre chirurgiu adenomyóza


adenomyóza je, rozhovor, ultrazvukové vyšetrenie navyše k panvovej vyšetrenia, krvné testy, bude komplexne diagnostikovaná kombináciou MRI, atď. , Spôsob liečby sa bude líšiť v závislosti od miesta, tvaru, priebehu adenomyózy. Tu budeme podrobne diskutovať o liečbe myopatie maternice.

spôsob liečby

politika adenomyóza liečba adenomyóza je zistiť z testov, ako je MRI je hrubo, centralizovaný adenomyóza je časť maternice Je rozdelená na dva typy zaujatosti a celý obvod sa šíri ako celok. Aby bola liečba politiky, veľkosť a tvrdosť maternice v panvovej vyšetrenia, iste, ako je mobilita, uistite sa, že tvar adenomyóza v ultrasonografia a MRI obrazu. Diskriminácia a komplikácie maternicových myómov, skúmať prítomnosť alebo neprítomnosť adhéziou, pri počúvaní prianím pacienta, aby sa zistilo, či dobré liekovej terapie alebo chirurgický zákrok. Existujú nasledujúce spôsoby liečby.

V prípade, že chirurgická liečba

· hysterektómii

nebude v budúcnosti chcieť tehotenstva, a zvyšok by na odstránenie maternice. Ak opustíte vaječník, nebudete mať príznaky nedostatku ženského hormónu.

- jadrová adenomyóza jadrová chirurgia

Je to operácia, ktorá odstraňuje časť lézie čo najviac. Avšak v prípade plného obvodu nie je možné odstrániť len časť lézie pri odchode z maternice. Dokonca aj v časti, hranice medzi bežnú súčasť je často nejednoznačný, pretože to by zostať súčasťou, bolo, že existuje vysoká pravdepodobnosť recidívy.
zastaviť

· maternicovej tepna embólie

krvný prietok v maternicovej tepne, je určené na odstránenie lézie. Ide o metódu liečby pôvodne vykonanú pre maternicové fibroidy a je zameraná na ženy, ktoré si neželajú následné tehotenstvo.

farmakoterapie

· nie zákona o zmiernení

adenomyóza samotnej príznakov spôsobených analgetiká zmierniť menštruačné bolesti, QOL (Quality of Life: Kvalita života).

· hormonálne činidlo, ktoré riadia vylučovanie hormónu folikulov s funkciou pre zvýšenie riadiace

adenomyóza tým, bude to lézie zníženie. Ide o dočasné na spôsob výroby stáť v blízkosti menopauze, ale preto, že estrogén je tiež vedľajším účinkom kosť krehne a kvapky, bude obmedzené použitie.

potrebovať
hospitalizácii jedného až dvoch týždňov pri liečbe chirurgicky

celkovú hysterektómii alebo adenomyosy enuklaci, alebo tiež alebo otvorené operácie, aj keď tam je rozdiel v závislosti na tom, či laparoskopickej chirurgii , Chirurgická liečba myopatie maternice zvyčajne trvá 1 až 2 týždne hospitalizácie. Prognóza sa zotavuje stabilne, sa líši od osoby s tehotenstvom a pôrodom, ľudia, menštruačné bolesti nie je vyriešený, kým osoba vedie k re-operation.

pozoruhodný následky

chirurgický zákrok, aby samicu v maternici dochádza k pooperačné zrasty od krvácanie alebo švu je veľký, môže sa zvyšuje bolesť. Maternica s adenomyózou, symptomatickým jadrovým chirurgickým zákrokom, keď sa maternica stáva tenkou a praskne, keď je tehotná a nafúknutá. Taktiež užívanie nízkodávkových piluliek pri kontrole hormónov môže spôsobiť trombózu, takže je nevhodné pre fajčiarov a obéznych ľudí. Ale zatiaľ čo užívate hormonálnu činidlo sa uvoľňuje z menštruačné bolesti, pretože má rovnaký účinok ako antikoncepčný prostriedok, ak chcete, aby tehotenstvo bude prerušené prijímanie, pretože bolesť sa bude opakovať, aj tu to je problém , Adenomyóza nie je jasná príčina bolo vysvetlené, účinné liečebné metódy iné ako hysterektómii nebola stanovená, je súčasný stav.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com