ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Obáva sa detskej hematúrie! Od je považovaný za chorobu a testovacie ošetrenie


hematúria a Kizukeru hrubú hematúria pri nehode do oka, je mikroskopická hematúria pre oznámenia sa prvýkrát vidieť pod mikroskopom. Mnohé z detí hematúria sa hovorí, že mikroskopické hematúria, nájdete v dôsledku kontroly, ako sú školy vyšetrenie moču a 3-ročných vyšetrenie moču.

hlavne mikroskopická hematúria
našiel v školských urinalysis

Medzi základné a junior študentov stredných škôl, ktorí dostali školské rozbor moču, krvi v moči iba kladné, hematúria, proteinúria a to ako pozitívne, proteinúria len pozitívne niektorý z reakcie Uvádza sa, že asi 1 až 3% detí, ktoré sa rozdávali, bolo. Nasledujúce sú hlavné príčiny mikroskopických príznakov hematúrie u detí.

vysoká Ca ochorení moč

vysoko Ca ochorenie moč, podiel medzi chorobami byť príčinou detskej hematúria nie je menšia. Je diagnostikovaná meraním vápnika v moči.
infekcie
močových ciest
sprevádzaný

časté močenie a bolesti brucha, mám vysokú horúčku nie sú k dispozícii žiadne príznaky prechladnutia. Alebo oblačno moču, niekedy krv v moči, čo možno potvrdiť voľným okom môže byť videný.

choroby rednutia bazálnej membránou (ustanovenia Hihaku zasiať lepivosť)

hematúria len pozitívne, familiárna, je dedičné ochorenie. Benígne, obzvlášť liečba nie je potrebná a následné sledovanie sa vykonáva s periodickou analýzou moču.

zmiešaný

alebo kombinácie menštruačnej krvi na analýzu moču pred a po pri menštruácii a fyziológie, ako je menštruačnej krvi, zmiešané krvácanie z vonkajších genitálií, že reakcia moču okultné krvi pozitívny vyjde Tam je. Odporúča sa to prehlásiť pri vyšetrovaní.

hrubá hematúria je včasná konzultácia je nevyhnutné
Ak sa vám

V skutočnosti, pokiaľ ide o červené moču u detí vyšiel, to je prirodzené pánovi rodičov na starosti. Hematúria, pretože znak, akonáhle sa stalo hrubou hematúria informovať nehodu tela, lekárske vyšetrenie, je dôležité, aby sa určiť príčinu. Hlavnou príčinou ľahké sa dostať príznaky hrubou hematúria u detí, sú nasledujúce.

v IgA nefropatiou

zástupca chronickým ochorením nefritída, môžete zistiť, že červenú močom. Asymptomatická hematúria sprevádzaná proteinúriou sa môže nájsť pri lekárskom vyšetrení.

nut cracker fenomén krvácanie z Luskáčik javu

na ľavej strane obličky, bude bežnejšie u ľudí štíhle.
Na rozdiel od
kameňov močových ciest

dospelých, močové kamene trakte detí boli tiež povedal, že je to často nie je vylúčené príznaky bolesti. Tiež ako súčasť príčiny sú kongenitálne metabolické ochorenia alebo tubulárne ochorenia.

zhubný nádor
ako je Wilms nádoru

Deti hematúria je zriedka okamžite spojiť s zhubných nádorov, z ktorých najčastejšie malígny tumor je Wilms nádor, ktorý sa vyskytuje v obličkách.

Aj keď je častou príčinou hemoragická cystitída

hemoragický zápal močového mechúra je prípad berie lieky, spôsobujú mnoho detí hemoragickej cystitídy je vraj vírus Budem. Postupujte podľa pokynov svojho lekára, ako je príprava vody a pokus o odpočinok.

namáhavé cvičenie je po veľa krvi v moči

Atletika a hybnosť príčina loptové hry, môže byť prechodné hematúria vyjde. Okrem toho, ako je tomu v intenzívne opakovanom Kendo prevádzky depresívne, je známe, že hemoglobín moč vyjde od hemolýzou.

hematúria
dôsledku traumy obličky

autonehody, trauma zo športu, ak ste ublížil obličky, atď. klesnúť nehodu z vysokého miesta, možno budete hematúria vyjde. Je charakterizovaná bolesťou a podliatinami na boku.

hematúria a mätúce dieťa tehla moč

rodičia, ktorí sa obávajú, že "plienka dieťaťa očervenela" Existuje mnoho prípadov, k návšteve. To sa nazýva murované moč, tie, ktoré priľnú ružovú soli kyseliny močovej alebo soli kyseliny šťaveľovej k plienke objaví v ružovej a oranžovej (tehlovej farby), nie hematúria.

, ak máte bezpečnú kontrolu a nie sú v rozpore s liečebným rast

hematúria len pozitívne, hovorí sa, že asymptomatická hematúria príčinu nemožno identifikovať, je v skutočnosti najčastejšie u detí. V presnom teste, pohovor, výška, váha, meranie krvného tlaku, test moču, môžeme urobiť krvný test. Najmä je dôležité, aby sa vyšetrovania vykonávali čo najviac podrobne. V prípadoch asymptomatického mikroskopickú hematúriou s proteinúriou, môžeme vykonať biopsiu obličiek potvrdiť chorobu v špecializovanom zdravotníckom zariadení. Biopsia obličiek zbierať časť tkaniva obličiek z bezpečného miesta obličky, je veľmi dôležitá vyšetrenie za účelom zistenia, klinický manažment.
rozdiel

dospelý, že príčinou detí hematúria je zhubný nádor obličiek a močových ciest je extrémne vzácny. Vykonaním brušnej ultrasonografii (ECHO), môžete vylúčiť, že zhubný nádor oveľa spoľahlivejšie. Ultrazvukové vyšetrenie sa považuje za bezpečnú metódu vyšetrenia pre deti bez ožiarenia. Navyše možno povedať, že stres je spôsobený, ale neexistuje žiadny lekársky základ.

V liečbe je dôležité nebrániť rastu detí. Preto, deti asymptomatickou mikroskopickú hematúriou so žiadnymi príznakmi, ako sú opuchy a vysoký krvný tlak, nie je potrebné pre obmedzenie pohybu a diétne obmedzenia. V prípade mikroskopickú hematúriou bez proteinúrie, ak viete, že to nie je močových kameňov ciest alebo zhubný nádor pri ultrazvukovom vyšetrení, bolo by to v nadväznosti krvnými testami asi jeden rok, ak je to potrebné a pravidelný rozbor moču je žiaduce ,

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com