ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Rodinná medicína

Dokonca aj keď nemáte glukózu v krvi, ide hore! Prekvapivo pravda


o "krvný cukor" neviem

, že hladina cukru v krvi by jedle zvyšuje, je dobre známa, ale v skutočnosti faktory, ktoré zvyšujú hladinu cukru v krvi, okrem jedla číhajú. Tu budeme vysvetľovať, v akom čase stúpne hladina cukru v krvi.

Kedy bude moja hladina cukru v krvi stúpať? Hladina glukózy v krvi je koncentrácia glukózy, ktorá sa nachádza v krvi. Preto ak požívate sacharidy ako zdroj glukózy, prirodzene sa zvyšuje hladina glukózy v krvi. Ak je to ponuka s množstvom sacharidov a cukru, zvyšuje sa miera zvýšenia hladiny cukru v krvi.

Okrem diéty, vedľajšie účinky tiež zvýšenie hodnoty cukru v krvi k liekom, ako je perorálna antikoncepcia (tabletky) a kôry nadobličiek hormónov (steroidy) existuje. Ak potrebujete taký liek, používame ho správne s predpisom lekára.

, chlad, únava, nedostatok spánku, nadmerný stres, krvné hladiny cukru aj v čase zlom zdravotnom stave, ako pred fyziologickú tendenciu stúpať. Okrem toho, a alkoholických nápojov, ako je veľa piva a saké cukru po požití kofeínu, hladiny glukózy v krvi, ako po vyfajčení tak bude stúpať, musíte byť opatrní.

hladiny cukru v krvi sa pravdepodobne zvýši, tým menej je pravdepodobné, že

muž dole, hormón päť typov, aby sa zvýšila hladina cukru v krvi tiež existuje, hormóny pre zvýšenie hodnoty cukru v krvi, rast Hormón, hormón štítnej žľazy, glukagón, adrenalín, kortizol. Na druhej strane existuje len jeden typ inzulínu, ktorý znižuje hladinu glukózy v krvi. Prečo na zemi?

V prípade, že zdravé ľudské bytosti, ale je nepravdepodobné, že hladina cukru v krvi sa mení veľmi, pretože, ako nepostrádateľný glukózy potrebné živiny do mozgu, ako tie, ktoré nemajú absolútne nevyhnutné, aby kvapky hladinu krvného cukru Myslím na to ako krízový stav tela a tiež má dostatok hormónov na zvýšenie hladiny cukru v krvi, aby sa tomu vyhlo.

Zvieratá vrátane ľudí sa vyvinuli v boji s "Hladom" Divé zvieratá často nedokážu získať potraviny kvôli environmentálnym zmenám a dokonca aj ľudia žijú v strachu z hladomoru v minulosti. Ľudské telo sa vyvinulo sa zamerať na prípravu na hlad mechanizmus k zvýšeniu hladiny cukru v krvi išiel vybavený (aj bez jedla mechanizmus, ktorý môže dodávať energiu v krvi).

a
či Dont Čo sa zdvihne príliš veľa glukózy v krvi

​​je náš zásadný glukózy v tele, ale ,, jeho koncentrácia (hladina cukru v krvi), bude aj naďalej v rastúcej, Vyvstanú sa rôzne problémy. Vysvetlite, aký problém sa stane.


Najväčšie riziko hyperglykémie je stále cukrovka. Keď je menej pravdepodobné, že k pádu, multi-moč hladiny cukru v krvi, časté močenie dochádza obličiek je hladina glukózy v krvi v snahe výtok z moču. Okrem toho, v nedostatku vody v dôsledku multi-moču, budete sa cítiť smäd podivné krku.

Okrem toho glukózy v krvi budú bunky energie tým, že sa rozloží do inzulín, ľudia s diabetom, pretože zlý dielom inzulínu ldquo, na hladiny glukózy v krvi je vysoká energetická a cukor Nemôže byť použitý ako & quot; Výsledkom je nedostatok energie v dôsledku únavy a únavy. stroje a

ešte horšie, niekedy opúšťať príznaky riziko oslepnutia povedať, že diabetická retinopatia, veľmi hroznú chorobu. Je dôležité kontrolovať cukrovku vopred reguláciou hladiny cukru v krvi skôr.
v stave


vysokej hladiny krvného cukru, za účelom vyvolania až je osmotický tlak krvi, bude vlhkosť presunúť do krvi z vnútri bunky ho Usumeyo. Výsledkom je zvýšenie objemu krvi a stlačením krvnej cievy. Vzhľadom k tomu, smerom k vysokej hladiny cukru v krvi zvýši výskyt vysokého krvného tlaku, a to aj pre zabránenie dvojitému úder cukrovky a vysoký krvný tlak, je dôležité znížiť hodnotu krvného cukru.


Zdravý človek sa stáva hladom, keď hladina cukru v krvi klesne, a stane sa plná, keď ide hore. Ak sa však vždy je hladina glukózy v krvi je vysoká stav pretrváva, tento signál nebude fungovať správne, prejedanie a obezita je pravdepodobný.

, ktorá je stav

vysoká hladina cukru v krvi, zníženie cholesterolu dobré, tam je tendencia k zvýšeniu neutrálnych tukov. Okrem toho prebytok glukózy v krvi, pretože je prírodný spôsobiť zápal steny krvných ciev, je to aj v prípade, že je pravdepodobné, že spôsobí kôrnatenie tepien.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com