ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie veci

Ako je napríklad v žalúdku spôsob Negirawaru


ľudia sa sťažujú na toto obdobie je k oslabeniu žalúdka je veľmi veľký

Nový rok 忘 新 ročný unavený v obžerstvo, tentoraz žalovať oslabiť žalúdok Ľudia majú tendenciu byť veľmi veľké. Najviac žalúdočné liek je predávaný za rok v takom lekárni, každý deň v televízii, myslím, že televízia CM gastrointestinálnych liekov vidieť, čo sa vysielalo.

po jedle príliš veľa, pitím príliš veľa, aby podporila činnosť žalúdka odberu, ako je gastrointestinálne drogy, je samozrejme dôležité. Tiež, "nejedia príliš veľa, nepite príliš veľa," ale je bežné opatrenie, môže to niekedy je ťažké chrániť docela moderovanie. Soredakeni sa Negirawaru že žalúdok na dennej báze, dokonca aj trochu, budem znížiť záťaž na žalúdok.

na pomoc pri trávení tých, ktorí jedia "jesť žuť dobre"
spôsobiť ďalšie, aby

žalúdka oslabí, predstaví Negirawaru cestu.

Po prvé, ako bolo spomenuté na začiatku, ale keď príliš zaťažujú žalúdka takzvaný "jesť príliš veľa". To je miesto, kde chcete povedať, je dôležité je, že sila "nejedia príliš veľa," vôle, ale to nejde tak ľahko. Pokúste sa zabrániť prílišnému jedlu a "stráviť dobre a jesť", aby ste pomohli stráviť jedlo, ktoré ste jedli.

Žuvaním sa zvyšuje sekrécia "slín". Sliny sú akýmsi "gastrointestinálnym liekom, ktorý si môžete urobiť", ktorý pomáha podporovať trávenie a vstrebávanie. No, žuť, zaťaží žalúdok sa zníži Keď budete jesť niektoré sour'll zvyšuje sekréciu slín.

as opicou opatrenia môžu mať potraviny, ktoré obsahujú vitamín C

Potom, keď budete piť príliš veľa alkohol. Alkoholické nápoje, obmedzí prácu na stimuláciu, ako je sliznica žalúdka v sebe, to je, že významnejší vplyv je oslabiť pečeň v nadmerné pitie alkohol. Myslím, že nemá veľký vzťah s pečeňou a žalúdkom, ale je veľký.

V skutočnosti, ak je príliš veľa na pitie likér pečeň oslabiť, trávenie a vstrebávanie a, ako sú tuky, môže byť vitamíny rozpustné v tukoch a železa, vylučovanie žlče nevyhnutné pre vstrebávanie vápnika sa zhoršuje. Keď sa sekrécia žlče zhorší, môže sa dostať hnačka alebo sa spáliť, keď budete jesť oleje. Okrem toho, pretože žlč je práca na neutralizáciu žalúdočnej kyseliny v alkalickom, majú významný vplyv na žalúdok.

, ale je to, že vzdať sa vplyvu alkoholu najviac, zároveň po vypití príliš veľa a žalúdka starostlivosti, ak si prajete, aby potraviny, ktoré obsahujú vitamín C as opicou opatrenia, aby sa tiež viesť k Negirawaru žalúdok , Mali by ste ho použiť.


pokiaľ možno rovnaký druh života, rovnako ako obvyklý rytmus deň dovolenky

A nakoniec, je zostatok z autonómneho nervového systému, ktorý riadi pohyb žalúdka narušením stresu a životného rytmu Je čas sa zrútiť. Ak je narušená rovnováha autonómny nervový, sympatický dominancie v žalúdku, je uvoľnená, pohyb parasympatického prevahy kontrakcie žalúdka nepôjde hladko, trávenie potravy vec je nebudete môcť veľmi dobre.

Nový rok, bude najmä zmenila denný rytmus života pri vstupe do pokoja, čo uľahčuje nerovnováha autonómny nervový. Prekvapivo často, je to osoba, ktorá toto "je zlý stav žalúdka a tiež k odpočinku." Taký, aby nedošlo k konštatovať, zvyšok dňa je tiež "sa stane čas od času na spánok, jesť čas" Je to dobrý nápad použiť čo najviac rovnako ako v bežnom rytme.

Poďme sa deliť, keď pevne zápasíme.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com