ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Príčiny depresie estrogénu? Symptómy zábudlivosti a menopauzálnych symptómov a opatrení

Príčiny depresie estrogénu? V symptómy a opatrení

menopauza zabudnutia, ktoré sa vyskytujú v menopauze, sa objaví celý rad príznakov po celom tele, ako sú návaly horúčavy a únavy. Existujú individuálne rozdiely v tom, ako sa objavujú príznaky, niekedy sa "zábudlivosť" stáva intenzívnym. Tu budeme zhŕňať symptómy a opatrenia proti zabudnutiu, ktoré sa vyskytujú počas menopauzy.

zábudlivosť, ktoré môžu nastať, keď príležitostná, je pravdepodobné, že to bolo kvôli menopauze tak dlho, ako sa deje v menopauze.


príčine menopauze

menopauze sa týka asi 10 rokov pred a po menopauze. Pretože priemerný menopauzálny vek japonských žien je 50 rokov, menopauza bude vo veku 45 až 55 rokov.
pokles

postupne Keď táto doba ženy ovariálnej funkcie, čím sa odrody, ktoré stratili hormonálnu rovnováhu fyzických symptómov, psychiatrické symptómy začnú objavovať. Vzhľadom k tomu, prejavy príznakov menopauzy existujú individuálne rozdiely, niektorí ľudia bez väčších vedomím, že niektorí ľudia by sa problémy v každodennom živote. Príznaky, ktoré ovplyvňujú každodenný život, sa nazývajú "menopauzálna porucha". Asi 20 až 30% žien v menopauze bolo diagnostikovaných lekármi ako menopauzálna porucha.

Citácia:
zdravotnej starostlivosti univerzitnej

ženský hormón sa podieľa

menopauza, ženský hormón estrogén je vraj nastať prudko klesá , Spolu s tým sa v celom tele objavujú rôzne príznaky, ako sú návaly horúčavy, návaly horúčavy, zimnica atď.

estrogén je hormón zodpovedný za ženskosti, ale ak je to ovplyvňuje, ako je funkcia ukladania mozgu bola študovaná z doby okolo roku 1976. A z výskumu sme zistili, že estrogén je hlboko zapojený do mozgových funkcií, ako je strata pamäti a pamäť. Uložený sila v menopauze je ťažká zábudlivosť pokles je myšlienka byť kvôli estrogénu sa rapídne znížila o privítať menopauze.

Citácia: Aby sa zabránilo zhoršeniu zdravotnej starostlivosti univerzity

bežne zábudlivosť opatrenia
chcú robiť

schopnosti pamäti, že je dôležité, aby ste to vo veku synaptický prenos výkonu mozgu , DHA a EPA, ktoré sú bohaté na modrej ryby, ako je makrela a sardinky, potlačiť starnutie synaptickej vysielacieho výkonu mozgu, môže sa očakávať, že zmiernenie symptómov zabudnutia. Okrem toho, aby sa do práce aktívne mozog, nech tréning mozgu, ako je odvolanie, ktorá bola deň pred spaním.

Zobrazovanie je veľmi užitočné pri prevencii znižovania mozgových funkcií.

sa často po sebe zanechal, buďme čo najkonkrétnejšie obraz seba samého, či existuje niečo, čo nechcete zabudnúť niečo urobiť.

Budem napísať harmonogram prvého dňa na papieri a predstaviť si tok. Ak máte pocit, že zábudlivosť je intenzívna, vykonajte túto metódu 10 krát. Morning Zapnite práčku pred jedlom ryža, išiel na prechádzku Po sušenie bielizne, nákup potravín v prehliadaní prechádzky ... a konkrétne na obrázok, takže ho možno spustiť bez toho, aby zabudnúť, že zabudol na každý deň Stane sa to menej zapomenutím.

Citácia: Na univerzite zdravotníctvo

Menopauza
mäkčené na začiatku liečby

menopauza, široká paleta príznakov, ako je únava a návaly horúčavy, a to nielen Zábudlivosť Zdá sa, že dôjde k akumulácii stresu. Môže to byť depresívne, takže je dôležité začať liečbu skôr, než k tomu dôjde.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com