ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Majte mladistvý! Váš život sa odráža v "tváre"! ?

Drž sa mládeže! Váš život sa odráža v "tváre"! ?

Face line, ktorý visí podľa veku. Je to úžasné mať veľa rokov, ale chcem spravovať len tento problém a hellip! Mnoho ľudí si myslí, že to je. Tu budeme predstaviť príčinu a riešenie metódy zaostávajúce obavy.

Slack v líniu tváre je jedným zo starnutia zníženie skúsenosti všetkých so starnutím. Avšak, ak sa nestaráte o štrajk, chcete mať krásny úsmev navždy. Tu uvádzame dôvod, prečo líniu tváre uvoľňuje a spôsob starostlivosti.

Strata elasticity kože spôsobuje prehnutie! ?

Predpokladá sa, že zníženie elasticity kože spôsobuje prehnutie tváre.

s ohľadom na zníženie elasticity kože, okrem starnutia, máme tri možné príčiny nasledujúce.

UV

ultrafialovému žiareniu, sa hovorí, že najmä UVA žiarenie je dostať sa do dermis vrstvy, poškodenie buniek kolagénu a elastínu, produkujú kyselinu hyaluronovú a ako "fibroblasty".

Keď sú fibroblastové bunky poškodené, tak i kolagénu a elastínu, produkcia kyseliny hyalurónovej a podobne, sa zníži, čo je enzým, ktorý degraduje sa jedná o nadmernej sekrécie, elasticita kože je stratená Budem.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzita

životný štýl

fibroblasty kolagénu a elastínu, na generovanie kyselinu hyalurónovú, vrátane proteínov a vitamínu C, rôznych živín Hovorí sa, že je to potrebné.

Ak je zostatok strave je chudobný, nešíri dostatok výživy fibroblasty, pevnosť pokožky je stratený. Tiež spánok je dôležitý pre vašu pokožku rovnako ako hovorí: "Vaša pokožka sa vyrába v noci." Samozrejme, nedostatok spánku môže spôsobiť aj prehĺbenosť kože.

Citácia: stav starostlivosti o pleť univerzita

Sušenie

retencie vlhkosti v stratum corneum sa hovorí, že sa znížil, to je, keď je stav, v ktorom je koža suchá, vlhkosť vrstvy dermis Hovorí sa, že ho nemožno udržiavať adekvátne a stane sa záťažou pre vrstvu dermis.

Nie len elasticita kože! Pokles

tvár na príčinu
of slack
tvárových svalov, hlboký sval Hovorí sa, že existujú dva typy svalu volal "hlboký sval" a "tvárové svaly".

Ak je sval oslabený, nebudeme schopní podporiť tuk a kožu na ňom. Ak hlboký sval oslabuje, svaly na tvári nebudú podopreté alebo výživa nepríde k pokožke. Preto rozpad tvárových svalov a hlbokých svalov spôsobuje prepadnutie.

Citácia: chudobný
starostlivosť o pleť univerzity

zohnúť a držanie

V posledných rokoch bolo povedané, že stále viac ľudí, ktorí trpia ovisnuté a nasolabiálních v 20. rokoch Jednou z príčin sa zdá byť dlhodobá práca. Pokračovanie s zlý prístup na dlhú dobu, svaly tváre je vytiahol, to je povedal, aby bol zodpovedný za poklesnuté.

Svaly tváre sú spojené s hlavou a krkom. Zlé držanie tela, ako je tvár strčiť zhrbení, zrážanlivosti zadnej strane krku, pre predĺženie predná časť krku sa tváre byť vytiahnutý smerom nadol.

Citácia: Starostlivosť o pleť University

je dôvod hovoriť, že "slack" bod

Stručne povedané v čase starostlivosti priehyb odrody. Tiež veľa ľudí, príčinou previsnutiu namiesto jedného, ​​rozmanité príčiny sú vzájomne prepojené v komplexným spôsobom, že sa hovorí, že spôsobí previsnutiu tváre.

poklesnuté riešenie efektívne day-to-day care

ochrana pred UV žiarením robiť pevne na


aby sa dobre vyváženú stravu

Kvalitný spánok

hydratačný

tvárové svaly v tvári,
trénovať hlboké svaly

v správnej pozícii

masáž tváre a masáž hlavy

citát: starostlivosť o pleť Univerzita
Život sa odráža v "tvári"!

Diéta a spánok sú veľmi dôležité pri udržiavaní krásnej pokožky, bez obmedzenia na uvoľnenie. A zároveň pevne vykonávať zlepšenie životných návykov, ktoré aj naďalej pridať starostlivosť, ako je masáž stekanie opatrenia, aby sa zabránilo a zlepšiť prehýbaniu, tiež poďme mladistvý úsmev navždy!

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com