ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Ako skončiť uvoľnenie vlasov? Typy a triky stylingu

Ako skončiť vo voľných vlasoch? Ako dokončiť styling typu a triky

Yurufu zápas za vlasy, kulma so širokou škálou variácií, sú rozdelené do dvoch typov obáv je menej curler popálenín. Zavedieme každú funkciu, ako používať, ako zabaliť pečivo, aby bolo vydanie dlhšie.
Chcem

Yurufu zápas za vlasy, že ste trápi a nie je dobre stratiť? Okrem kulmu je variácia hrúbky a likvidáciu spôsobom, môžete si byť styling v natáčky aplikácii tepla v sušičke.

kulma
, ktoré môžu byť štylizovaný v krátkom časovom úseku

, aby bolo možné dať priamou teplo do vlasov na rozdiel od vlasov a horúce natáčky, pevne vlasy v žiadnom okamihu Možno povedať, že vlasy žehličiek môžu byť pripojené s tvarmi.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzity

kulma veľkosť zvlnenie sa mení v závislosti na veľkosti, bude výrazne ovplyvniť dojem. Dá sa povedať, že je dôležité vybrať šúchané železo, ktoré sa hodí na dĺžku vlasov.

Dlhé vlasy ...... 38 mm (dlhé vlasy použiť žehličku na vlasy úzke lokne silnie)

Karl Vzhľadom k tomu, médiá ...... 32 mm (tvrdé silné a nožnice výstrih časť voľne robil)

Stredná nižšie ...... 26 mm

citát: typ trochu úzky v starostlivosti o pleť univerzitnej

rovné vlasy a husté vlasy, husté na tenké vlasy Hovorí sa, že je lepšie vybrať typ. Pod vertikálny dať kulmou smerom von, to je dopredu vinutie sa odporúča, aby priateľské dojem sa otáča na vnútornej strane. Vzhľadom k tomu,

správnom použití
z kulma

mokré vlasy vrhnúť železo a poškodenia, vlasy sú buďme istí, uschnúť. Pred aplikáciou vlasového krému ju osušte. Tiež to nebude krásne dokonca, aj keď používate curling žehličky, zatiaľ čo vaše vlasy sú chytené. Keď sú suché vlasy zamotané, kefovanie a príprava povrchu.

Citácia: Je dôležité, aby vysušiť vlasy, aby sa udržal na starostlivosť o pleť univerzitu

forma, je tiež nutné vysušiť po aplikácii krém na vlasy železa. Po vyschnutí vlasov, nechajte čistiť povrch, aby sme pripravili povrch.

Navyše nemôžeme stylovať časti, kde teplo nedosahuje. Aby sa zabránilo nerovnosti, je dôležité zablokovať pomocou spony, ktoré zastavia vlasy. Nastavenie množstva vlasov navinutých naraz na priemer kužeľového železa umožňuje ľahké zvlnenie.

, keď vietor v kulmu znamená, že v prvej polovici vlasy vľavo a vpravo, rozdelený na tri časti po ďalšom než v akej bol rozdelený na dve polovice, a potom blokuje ľavý a pravý celkom 6 blokov. Zoberme si zablokované vlasy po kúsku. Ak nemáte čas, jednoducho ich oddeľte vertikálne.

Citácia: Po zabalené v starostlivosti o pleť univerzite

kulma, bolo povedané, že je ľahšie udržať pri pohode dať do dlani.

cez ručné Gush k vlasovým zväzkom, hojenie nanesením curling železa na pozícii 3 minúty od štetín. Po kulmu až 3 sekundy, aby naklápacie rovnobežne s čelnou vedenia a dole v zvislom smere mierne uvoľniť sponu. Položte zvinutú vlnu na dlaň a nechajte ju ochladiť asi na 6 sekúnd, zvlnenie sa nezhasne.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzita je

Jednoduchá manipulácia, strach z popálenia je nízka curler

, než sa stal prírodnom odtieni natáčky. Je to tubulárna a existujú rôzne rozmery ako aj vlasové žehličky.

Vzhľadom k tomu, natáčky vodíkových väzieb vnútri vlasy za prívodu tepla sa uvoľňuje v sušiarni hojenie vlasy v stave hojenie a deformovaný. A keď sa ochladia vlasy, spojí sa znova, takže sa môžete udržať naklonené.

Citácia: Starostlivosť o pleť Univerzita

Curlers sú tiež rozdelené do troch hlavných typov. Povrchová podobného suchému zipsu Majikkukara, chladičom cez noc vinutie, že menej poškodenia huba natáčky bez toho, horúci natáčky schopné styling v krátkej dobe menej pravdepodobne horieť. Môžete si vybrať položky, ktoré zodpovedajú vašej vkusu.

Nielen, že sú predovšetkým mágie páska sa očakáva, že jemný povrch, pretože ľahko použitie sa odporúča pre začiatočníkov.
spoliehajú na teplovzdušnej sušiarni od rána

Mágia kulmy, môžete si dať zvlnenie, ako je hojenie horúce kulmy a odstrániť vychladnúť.

Citácia: typ, ktorý obsahuje starostlivosť o pleť univerzity

hliník, pretože teplo sa vykonáva pri určené teplý vzduch sušičky, je vraj ľahké udržať tvar.

Ako používať všeobecné natáčky

Tu vám ukážeme, ako používať spoločné natáčky. Ak zariaďujete tok vlasov pred navíjacími valcami, ako je vietor zadarmo.

Pri navíjaní hornej časti môžete jemne dokončiť dôkladne nadvihnúť základňu a spustiť ju. Naopak, dajte lano a dajte ho.

Citácia: Je dôležité zakončiť správne pomocou teplého vzduchu a studeného vzduchu sušičku Po zabalené v starostlivosti o pleť univerzite

kulmy.
otočiť pevne

Karl adresovaný sušičky teplo Po navíjanie kulma, možno budete chcieť odstrániť z naraz ochladiť v studenom vzduchu. Následkom toho bude vlnitosť trvať dlhšie, ak použijete postrek s nastavenou energiou. Citácia: Starostlivosť o pleť University

studený vzduch je naviac pre fixáciu účesu, znížiť škody spôsobené teplom a bolo, že tam je lesk a pocit, že lepší účinok na vlasy.

Bielkoviny sú zmäkčené pri podávaní tepla a pri ochladzovaní tuhnú. Inými slovami, po zdobené vlasy podobe v teplom vzduchu je vyriešený tým, že fúka studený vzduch, bude styling byť dlhodobý.

Citácia: Starostlivosť o pleť univerzity

hot curler ako používať

ťažkú ​​horúce natáčky kolaps než vlasy železa. Keďže nemôžete nastaviť teplotu, upravte pevnosť zvlnenia v závislosti od času, počas ktorého ste vlasy natočili.

V jadre je jadro zo železa. Nastavte ju na vyhradený stojan a zapnite napájanie, teplo sa prenesie do jadra a ohrievač sa zahreje. Keď je kulma je dosť teplá, omotal okolo kulmy z vlasov a bezpečné klipu alebo podobne.

Citácia: to bude dokončená na univerzite starostlivosť o pleť

počas 10 sekúnd a odstráňte natáčky a Yurufu zápas pre účes. Hovorí sa, že bude ľahšie udržiavať tvar, ak si na vlasy položíte vlnitú vodu atď. Pred navíjaním s horúcimi valcami. Aby bolo možné predĺžiť zvlnenie, je dôležité, aby sa po valcovaní s valcami zohriali.

a kulma, kde si môžete vychutnať širokú škálu styling styling na mieru lifestylové
v krátkom časovom úseku

, kulma, ktorý skončil v miernom prírodné vlasy. Mali by ste stylovať podľa vášho životného štýlu. Obaja vedú teplo, takže je dôležité, aby vaše vlasy ochladzovali dlhšie.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com