ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zdravie žien

Nemôžem prestať potečiť svoju tvár! Príčiny hyperhidrózy tváre a jej liečba

Tep na tvári nezastaví! Príčina a jej liečba
stať tváre potenie pot od

nominálnej grganie nezastaví, môže sa zdať, že nejaký problém ani v každodennom živote, ak je príznaky, ako je tomu vždy mastný potem to robí. Ak máte takéto príznaky, existuje možnosť "hyperhidrózy tváre". Tentokrát predstavíme príčiny a liečbu tejto choroby.

neprestáva pot z tváre, a to vždy v prípade, že sú príznaky, ktoré sú lepkavé potem, je tu možnosť tváre potenie a. Vysvetlím príčiny a liečbu tejto choroby tentokrát.
ako príčina

príčiny tváre potenie

tváre potenie, zdá sa, že sa podieľa na činnosti sympatika je príliš citlivý.
vrátane

tváre potenie, lokálne hyperhidróza, že neobvykle pot prichádza do špecifických častí tela nebola objasnená a príčina je jasné. Avšak, vzhľadom k podpore potenie je sympatický, ktorý je jedným z autonómneho nervového systému, sa predpokladá, že pôsobenie sympatických nervov, aby sa stali dráždivého z nejakého dôvodu.

Citácia: University of Health Care

tváre Hyperhidróza ošetrenie

injekcií alebo ako brať lieky, tváre Hyperhidróza ošetrenie niektoré z Existuje metóda.

a liečba

botulinum injekcie botulinum injekcie, je účinná látka a bol injektovaný s proteínom, aby sa botulotoxín. V prípade tváre sa zdá, že sa často používa na vstreknutie čelo a zníženie potenia čela.

pot, neurotransmiter s názvom "acetylcholín", ktorý sa uvoľňuje z konca sympatických nervov, sú vylučované podporovať potenie potiť žľazy. Botulínová injekcia je injekcia, ktorá potláča uvoľňovanie acetylcholínu a znižuje potenie a trvá približne pol roka.

Citácia: Health Care University

Čistenie
v neuroleptiká

"neuroleptikum", inhibícia potlačiť potenie uvoľňovania acetylcholínu Ako liek na pitie je ako liečba hyperhidrózy jediným schváleným liekom propanthelín (obchodný názov Provansarin). Vzhľadom k tomu, že pôsobí na celé telo, je účinné na zastavenie pot celého tela nie je obmedzený na tvári, ale môže sucho v ústach, ospalosť, žalúdočných a črevných porúch, vedľajších účinkov, ako je zápcha von.

Citácia: V liečbe sa zdravotníckym univerzity

Medicína, okrem neuroleptiká, za účelom potu redukovať úzkosť a strach ísť von veľa, sedatíva Existuje tiež spôsob použitia agenta. Okrem toho môže byť predpísaná rastlinná medicína.

Poďme byť prepustený z potu starostí v príslušnom ošetrení

Ak Ukere vhodnej liečby, ktorá bola v ich príznaky, uniknúť z obáv a strachu, že sa nezastaví potu tváre Mohlo by to byť. Hyperhidróza tváre má tiež duchovné prvky, ktoré pochádzajú z obáv, že pot nie nezastaví, takže môže byť pre vás jednoduchšie cítiť len tým, že máte lekárske vyšetrenie.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com