ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ezofag, žalúdok, črevné choroby

Vysvetľuje pažeráka

encyklopédii choroba Barrettov [rodinného lekárstva]
Barrett kaviarni
Barrettova pažeráka
Barrettova pažeráka.
autor: Hokkaido FN Tretia Interného oddelenia lektor Yuichi Shimizu
akékoľvek ochorenie alebo
pažeráka, bolo pokryté sliznice dlaždicového epitelu, ktorý je podobný koži povrchu tela (dlaždicového epitelu). Sliznica dlaždicového epitelu, stav, v ktorom nahradil v cylindrického epitelu podobného sliznice žalúdka, sa nazýva Barrettov pažerák z mena oznamovateľa.
spôsobiť niečo a inšpekciu a diagnostických
refluxná ezofagitída (regurgitácia Biblie Kudoen) (refluxná choroba pažeráka), sa predpokladá, že vzhľadom na to, že dlhodobá a tak ďalej. V Európe a v Spojených štátoch, asi polovica z rakoviny pažeráka je adenokarcinóm plynúce z Barrettova pažeráka, Barrettov pažerák priťahuje pozornosť ako výskyt materskom krajine adenokarcinóm (cintorína).
V Japonsku sa viac ako 90% rakoviny pažeráka, ale rakovina, ku ktorému dochádza z dlaždicového epitelu, bol ohrozený rast rakoviny pažeráka budúceho Barrettova kvôli westernization životného štýlu. V je presnosť endoskopia ovládal Japonska, Barrettov pažerák je pozorovaný v prípadoch 10 až 20 percent.
pôvodné gastroezofageálneho spojenia menej ako Áno zo stĺpovitého epitelu z (pažeráka stenou a žalúdočné stenou hraničné časti) do pažeráka strane je 3 cm (krátky Barrettov pažerák: SSBE) a 3 cm alebo viac (dlhý Barrettov pažerák: LSBE) veľký a rozdelený do dverí. V západnej časti správy sa stala oveľa LSBE, ale najviac v Japonsku v SSBE prípady, že pokrok k LSBE je menšina. Dôvodom pre toto, ale v tejto chvíli nemám know jasne, máte rozdiel medzi mierou infekcie v žalúdku Helicobacter pylori (HP) je považovaný za príčinu.
To je vysoká miera infekcie HP v Japonsku, atrofická vo svojom dosahu (Ishukusei) vysokofrekvenčné gastritídy, tiež znižuje absolútne množstvo postprandiálního množstvo sekrécie kyseliny sekrécie kyseliny plochy sa znižuje. Na druhú stranu, je miera infekcie HP v Spojených štátoch a Európe ľudí je nízka, tam sú tiež menej náchylné prípady atrofickú gastritídu.
rozdiel útoku faktorov, ktoré vedú k refluxu pažeráka, predpokladá sa, že sa rozdiel medzi frekvenciou a formy Barrettova pažeráka v japončine a západu. Avšak medzi západnými ľudí, v porovnaní s čiernou a hispánskej, od výskyt Barrettova pažeráka byť ohromne vysoká v bielej farbe, s výnimkou refluxnej ezofagitídy, že by mohlo byť niečo rasového faktoru sa predpokladalo. Prejavy použtých príznakov
symptómov, ako sa tam veľa ľudí, ktorí sa sťažujú na, ako je pálenie záhy a horkej vody videli zvýšenie refluxnej ezofagitídy nemálo ľudí z vôbec žiadne príznaky.
najmä v prípadoch LSBE, ale ešte nie je preukázaná, je tu možnosť, že mechanizmus vnímanie žalúdočných štiav bola zničená (junior). Z tohto dôvodu je aj naďalej LSBE zostávajú bez príznakov, sa odhaduje, že existuje prípad, že rakovina je nevšimol, kým sa ukončí príznaky vyskytujú a progresie.
liečebné metódy
v Japonsku, pretože frekvencia výskytu rakoviny je malý, žiadna liečba, alebo že nie je veľa vidieť pokrok v jedinej orálnej inhibítorov sekrécie kyseliny. Na Západe, endoskopické ablácii Barrettova pažeráka z hľadiska karcinogénnych prevencie tiež pokus, ale to nie je zďaleka vykonaná v Japonsku. V súčasnej dobe krajiny pažeráka prípadov pozorovaní Barrettov prípady, ktoré sa vyvinuli do pokročilého karcinómu nebola hlásená.
Ale v nedávnych prípadoch SSBE, a nie Ika vykonáva pomerne starostlivo jemne endoskopická tiež pozorované u špecialistu, teraz lézie, ktoré sa očakáva, že bude prehliadnuť veľmi skorom štádiu prípadov rakoviny je možné poukázať. V tejto oblasti, pokročilé endoskopické techniky, ktoré Japonsko je dobrá (farbivá endoskopu, optický digitálny pozorovanie a rozšírené endoskopického pozorovania) vývoji a veľmi dlhuje k rozvoju, hovoríte, že témami súčasného výskumu a vývoja , Ako vedľajší poznámku z China bola diagnostikovaná s tým, ako
raz Barrettova pažeráka Ak zistíte, že v štádiu ochorenia podstúpiť endoskopické vyšetrenie a konzultácie v pravidelných intervaloch, ako je to len možné rovnaký špecialista (rok raz až dvakrát) Odporúčam. V prípade, že rakovina sa vyskytuje
Barrettov pažerák, je rovnaký ako zodpovedajúci práve pažeráka spinocelulárneho karcinómu. V Japonsku, pokuta štúdie prípadov rakoviny tohto typu tkaniva je z roku 2009 v súčasnej dobe stále nedostatočný z toho počet prípadov je malý, môžete povedať, že budúce výzvy.
lekárskych odborov
prejde do nemocnice hľadať výberu prefektúra vhodné pre počiatočnú diagnózu Barrettova pažeráka.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com