ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenia dýchacích ciest

Úmrtnosť o 60% nových prípadov koronavírusy hlásené v prestížnom lekárskom časopise

úmrtnosť o 60% nových koronavirových prípadoch vedie Medical Journal hlásené
od výskytu stredu Saudská a francúzskej respiračné rodiny vírusov zimnica infekcie horúčka choroba bolesť svalov spoločnosť

sa rozšírila infekcia v oblasti Stredného východu, "nového koronavírusy", že "MERS (Mars) koronavírusy" (názov tejto choroby je respiračný syndróm Stredný východ = MERS). Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), 55 ľudí bolo infikovaných s 10.6.2009, úmrtnosť sa odhaduje na 60%. V tomto kontexte, zo Saudskej Arábie do 25, z ktorých vzišli 40 ľudí zomrelo, populácia infikovaná prípadov v rodine boli hlásené amerického lekárskom časopise "New England Journal of Medicine" (29. mája dátum elektronická verzia) , Navyše prípady boli nozokomiálnych infekcií tiež z Francúzska boli hlásené v britskom lekárskom časopise "Lancet" (zo dňa 30.května elektronická verzia) (súvisiaci článok).

Ziad A. Memish a jeho kolegovia hlásené
of došlo rodiny v populácii infikovanej saudskej

Saudská Arábia al-Faisal univerzity, pre celú rodinu na infekciu méry, ku ktorému došlo v novembri 2012 hlásený.

zaznamenali u pacientov, tri MERS potvrdených prípadov a prípadov podozrenia z ktorých jedna došlo v hlavnom meste Rijáde Saudskej Arábie. Pacient muž 70 rokov staré veteránov, diabetes (typ 2) a ischemickej choroby srdca, ako je infarkt myokardu, tam bol vysoký krvný tlak. Horúčka dňa 5. októbra 2012, retencia moču (to moč nie je vylúčené), bolesť boku a hnačka, sťažoval na poruchy, ako je napríklad močových príznakov infekcie dýchacích, bol hospitalizovaný s srdcovým zlyhaním v rovnakom mesiaci 13 dní.

Pri používaní nástroja na podporu dýchania liečby "CPAP" a medicíne boli vykonané, prevedená na jednotke intenzívnej starostlivosti v dôsledku zhoršenia srdcového zlyhania a zlyhanie obličiek, namontované a hemodializačnej líniu ventilátora Mýlil som sa. V tom čase nebolo možné identifikovať pôvodný patogén. Nemocnice deň 9 z 23. októbra, bol zabitý rozvojom kardiogénneho a septického šoku.

Navyše, najstarší syn bol sprevádzaný k pacientovi (pacient B) tiež zomreli, tiež druhý syn bol hit v ošetrovateľstve (C) Pacient je bezpečne vypúšťaná ale nebol hospitalizovaný. Môj vnuk (pacient D) bol tiež úspešne prepustený.

4 pacienti ako vírus chrípky, RS vírus, adenovírus, rhinovirus, HIV (AIDS), ako sú Mycoplasma pneumoniae nie je detekovaný, pacient A, B, D sú infikované Meru koronavírusy Bolo potvrdené, že to bolo.

patogénne je SARS par, ale nie nástupu osoba, ktorá má 124 ľudí, zdravotníckych pracovníkov, ktoré zasiahli infekčnosť rôznych

ostatných členov rodiny a kliniky. Memish kolegovia tiež, MERS koronavírusy je SARS (akútny ťažké respiračný syndróm) koronavírusy aj štáty by infekčnosť je iný. Infekcia

SARS sa nachádza od ľudí v Číne na jeseň roku 2002 na osoby, u pacienta vyskytuje vo viac ako 30 krajinách po celom Číne v lete roku 2003, 8000 osôb infikovaných a 774 úmrtí Bolo hlásené. Memish kolegovia, MERS zatiaľ čo zvažoval mať toľko patogénne a SARS, s výnimkou človeka niektorí imunita výrazne poklesla, v úzkych kontaktov (osoby v kontakte s infikovanými osobami a hustý) Povedal, že má menej výskytu nástupu.

V budúcnosti o tom, čo, ako je bolesť v boku a hnačka bol zaznamenaný v troch zo štyroch prípadoch, objasnenie a mechanizmov, že vírus v stolici sa vypúšťa, a vytvorenie spôsobu kontroly je poukázať na problém tam.

Správa o
nozokomiálne infekcie, ku ktorým došlo vo Francúzsku

Benoit Guery a jeho kolegovia z Francúzska Bubny Regional Medical Center, cestoval do Dubaja, Spojených arabských emirátov (SAE) v apríli 2013 a nástup príklad francúzštine s, bolo oznámené na osobu, ktorá nozokomiálne infekcie od tohto pacienta. Obaja pacienti, že existuje v stave imunity, významne znížil.

Pacient A 64-ročný vo francúzštine, pobyt v Dubaji apríla 9-17, 2013. Okrem toho bola v anamnéze vysoký krvný tlak a cukrovka, prekonal transplantácii obličiek pri zlyhaní obličiek v dôsledku diabetickej nefropatie v roku 1998. Pacient B je 51-ročný muž, nie v zámorí, histórii, jazdiť, infarkt myokardu, vysoký krvný tlak, tam je história dyslipidémie, dostal systémové steroidy pre cievnu opuchy v lete roku 2012.

ľudia, ale nie je vysoká infekčnosť, že chronické ochorenia je opatrný

2 pacienti horúčka, zimnica, bolesti svalov sú bežné, že pacient A bol pozorovaný príznaky hnačky , U oboch pacientov došlo k akútnemu zlyhaniu obličiek Inšpekcia vírus, ale detekovať množstvo vírusu v horných dýchacích cestách nosa a hrtana bol malý, dolných dýchacích ciest (priedušnice, priedušky, pľúca) v tom, že tam bolo veľa.

3 dni, kým sa pacient od A do pacienta bola prenesená do zdravotníckych zariadení, ktoré majú intenzívnu starostlivosť, pacient B je prijatý do rovnakej nemocničnej izbe, zdieľanie a sprchou. Ale nezabránila infekciu proti corona vírusom mery než bol diagnostikovaný s Meru, neboli hlásené sekundárne infekcie na pracovníkov v zdravotníctve.

Pacient A, zomrel 28. mája, by zlyhanie viacerých orgánov. Aj keď je pacient B bol tiež veľmi závažný stav, liečbu respiračných pomocných zariadení "ECMO", ktorý používa riadenie a umelé pľúca vo ventilátore sa vykoná tak, respiračné stav bolo hlásené, že je vo forme zlepšenie trendu.

Guery a jeho kolegovia, že nedošlo k sekundárnej infekcie k lekárskemu personálu nebrala preventívne opatrenia proti infekcii, a podobne, že vírus zistený suma z horných dýchacích ciest bol malý, infekcie mery koronavírusy Povedal, že moc je pomerne nízka. Medzitým máte chronické ochorenie, ktoré sa má liečiť potlačiť imunitný atď po transplantácii a reumatoidnej artritídy, a existuje možnosť, že sa ľahko infikovaný.
(Editorial)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com