ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenie žien

Čínska medicína liečba menopauzy - je čínska medicína liečba
tiež distribuovaný prostredníctvom teplotu teplej vody a bohýň zohľadnením Tsubouchi rozptýlené
príznaky neurčitá sťažnosti

​​Menopauza - Undefined čínska medicína liečba sťažnost

Menopauza je preskúmaná. Výhody tiež existujú aj nevýhody, počul som, že chcete vedieť, Nihon University School of Medicine prichádza Itabashi nemocnice (Tokyo), orientálne medicína Oddelenie Yuko Kinoshita lekársky riaditeľ.

psychiatrické symptómy, aby boli účinné

pred a po menopauze u žien v menopauze, alebo podráždené rovnováha hormónu je prerušené, (odhlásenie medi), návaly tepla a palpitácie, chladu, nadmerné potenie, závraty, atď. paleta príznakov vidieť v mysli a tela oboch stranách. Ak ste vy alebo vynútený pohyb, a to aj v prípade, alebo k zlepšeniu stravovacích návykov nezlepší príznaky, prečo neskúsiť bylinné terapie.

formulovať v súlade s "ústava, ale je základom čínskej medicíny, v menopauze a všeobecne s prihliadnutím na Shoyo rozptylu (UeTadashi tak-san) je používaný. príznaky prechodu, niekde v tele nie je v poriadku zjavne nemá vplyv na dobu neurčitú sťažností "(Icho Kinoshita)

navyše Yutakakeiyu (Jo systém) Ak návaly horúčavy pier suché alebo ruka je silná, bohyňa, takže ak sa sťažujú na návaly horúčavy a závraty distribuované (Mr. Nyoshin) a podobne, formulovať liek podľa príznakov.

Vplyv bylinné medicíny je jeden až štyri týždne po tom, čo vzal skorý človek, zdá sa, v priemere štyri až osem týždňov. S "Chvíľu trvá, než bude uznaný efekt terapie výhod čínskej medicíny sú nielen fyzické príznaky, psychiatrické symptómy je platný bod i" (Icho Kinoshita)

Avšak, v zriedkavých prípadoch nežiaduce účinky pretože niekedy to nie je výhodné, aby ľahko vziať komerčný Bylinné. "Prosím, poraďte sa o azyl v gynekologickej rokovaní s lekárskymi inštitúciami alebo tradičnej čínskej medicíne s tradičnej čínskej zahraničné", Icho Kinoshita sa odporúča.
február 2008 pokrytie (obsah článku, príslušnosť lekára · titul v čase pokrytia)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com