ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenie kože

Nebezpečný bodnutý viac ako raz v včela?

Nebezpečný byť uhryznutý viac ako raz včela?

Je pravda, že existuje nebezpečenstvo života, keď bodol viac ako raz za včela?
Sayaka (Ženy v ich 20s)

, je pravda.

lepšie asi 30 ľudí ročne, prišli o život v tom, že bol otrasený včela. Ľudia, ktorí sa zaoberajú vo včelárskom priemyslu a poľnohospodárstva a lesníctva už bolo povedané, že existuje veľa.
nazýva alergia na včelí jed, že alergické reakcie na včelí jed dochádza vstupuje do tela, keď sa zahryzne

včely, môže to spôsobiť anafylaxie. Anafylaxia je jedným z akútne alergické reakcie, sa vyznačuje tým, systémovými príznaky sa náhle objaví. Ak je osoba

alergiu na včelí jed, silné tiež bodal bolesti včiel, začervenaním, vyžaduje iba lokálne príznaky, ako je opuch, bude dôjsť k strate asi 3 dni. Avšak, bolesti brucha do 15 minút pred bodol v osobe alergiu na včelí jed, vracanie (vracanie), žihľavka, objaviť systémové príznaky ako opuch hrdla, kŕče v závažných prípadoch (kŕče), ťažkosti s dýchaním, poruchy vedomia ako prejavy šoku, niekedy za následok smrť.

Už ste niekedy spôsobiť anafylaxie, aj keď prvýkrát bol otrasený včela, ale je lepšie, druhýkrát je nebezpečné. Aj v prípade, že sa usadil v miestnych symptómy pri uhryznutí v poslednej dobe, môže to spôsobiť anafylaxia je nabudúce bol dobodaných. Opuchnuté značne kde bol otrasený včela, keď pred niekoľkými dňami bol opuch nie je čerpajú, je vysoké riziko spôsobenia silnú reakciu, keď sú opäť pálili.

ľudia, ktorí boli bodal osoba alebo predchádzajúci včelích alergiou, je potrebné dbať na včely. Skôr, ľudia, ktorí majú skúsenosti, bol ubodali pre včely, poraďte sa so svojím lekárom, je odporúčané, aby sa ich spýtate, aby zistil, či na alergiu na včelí jed.

Po prvé, aby nedošlo k byť otrasený včela, ako keď ísť do práce a hory vonku, dlhé rukávy, dlhé nohavice, poďme starostlivosti, ako je vyhnúť sa vystavenie kože na seba napríklad rukavice.

Satomi Nakano (Satomi Nakano)

1990 rokov, Tokyo Dámska Medical University po ukončení štúdia nastúpil do Keio University School of Medicine v prírodovedných triedach. Tokyo Metropolitan Hiroo nemocnice, cez a nemocnice National Hospital Organization Tochigi, Mitsubishi UFJ Nicos Co., Ltd. klinike pracoval od roku 2007. Ako prvý generálny superintendent spoločnosti robíme zdravotné riadenie zamestnancov. Japanese Society of Internal Medicine všeobecné lekárstvo špecialista, špecialista Japan Diabetes Society, Japan Medical Association certifikované priemyselné lekári, povolanie zdravotný poradca.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com