ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Ochorenie kože

Bradavice "plantárna bradavice" na zadnej strane veľké nohy u detí

ako v zadnej časti detí v mnohých nohách bradavice "plantárna bradavice"
školského bazénu a infekcie
plantárna bradavice (vľavo) DNCB tých, nazvaný po ošetrení

vírusové bradavice (dani), môže byť v chodidlách "plantárna bradavice" je infekcia bradavice. Najmä u detí existuje aj liečebná metóda na aplikáciu lieku DNCB (dinitrochlorbenzén) v prípade žiaruvzdorného materiálu.


nemýlil pre kurie oká a mozole, že mnohí v

vírusových bradavíc, zadné bradavice na nohách, volal plantárnych bradavice. Hoci to môže byť spôsobené kontaktnou infekciou, predpokladá sa, že je infikovaný najmä u detí, najmä v školských bazénoch.

Za normálnych okolností, červená fazuľa veľké veľkosti od zrnka veľkosti ryže a stvrdnú, bolestivé ako šliapnutie na štrk pri chôdzi. Plantárna berie telesnú hmotnosť, pretože výsledok je bradavice je potopená, a náchylné k chybám kukurica (kukurica) a chobotnice (chobotnice), avšak amatérsky úsudok je tabu.
omylom

kurie oká a veci, alebo Hojiku 's ihlou, alebo pri pokuse vziať komerčne dostupný liek, sa šíri aj na mieste Ibogahoka. Pestárne bradavice, pri pohľade zblízka, môžu vidieť pady krvných ciev dot-like. Najskôr by ste mali navštíviť odborníka na dermatológiu a mali by ste dostať príslušnú liečbu.

Liečba je kryoterapia s kvapalným dusíkom, metóda zmrazovania bradavíc je bežná. Ale to je bolestivé. Keď je počet bradavíc veľký, zvyšuje sa ich počet, a liečba je pre deti bolestivá. Z tohto dôvodu existuje aj spôsob liečby, ktorý môže použiť DNCB na žiaruvzdorný prípad na bradavicu.

Členovia rodiny vyhľadávajú lekársku konzultáciu

DNCB je diagnostický agent, ktorý vo svojej podstate vidí stav vyrážky. Je to liečba, ktorá ju aplikuje a zaberá ju v ohrozenom stave.

Hoci môže byť mierne svrbenie alebo v stave poškriabania, nie je žiadna bolesť. Doteraz v plantárna bradavice, ktoré sa nehojí sa vykonáva niekoľkokrát kvapalným dusíkom kryoterapia, asi 70%, a ďalej dva mesiace používania DNCB liečiť. Avšak pre toto liečenie je potrebné rozhodnúť o koncentrácii lieku podľa jednotlivých prípadov. V súčasnosti sú zdravotnícke zariadenia, ktoré to robia, obmedzené. Najprv získal kvapalný dusík kryoterapia, ale keď nemôže tolerovať, alebo ak je bolesť je ťažké liečiť s ním, by bolo dobré pokúsiť sa poradiť so svojím dermatológom.

V každom prípade, pretože plantárne bradavice nemožno ľahko vyliečiť, je dôležité trpezlivo pokračovať. Ak sa môžete stať jednou z vašich rodín, existuje možnosť infikovať celú rodinu. Ak vám to ujde, stane sa to "vírusom chytať loptu" a situácia bude aj naďalej byť niekto navždy. Ak má jedna osoba plantárne bradavice, je lepšie, aby všetci členovia rodiny videli pri dermatologickej vyšetrení na infekciu.
jún 1997 Rozhovor (obsah článku, príslušnosť lekára · titul v čase pokrytia)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com