ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Pečeň, skleróza, ochorenia pankreasu

Ak dôjde k   bolesť, človek je "zmieriť sa" ženy "liek" - ak je Pfizer skúmal

bolesť, muža, "zmieriť s" ženy "liek" - "Nikdy sa zúčastnil" Pfizer skúmané
je 40%
artritída interná klinika ortopédia dermatológii Neurológia ORL neurochirurgia, anestéziológia dospelých starších srdce a nervový krku nohy a ruky chrbát, pás hlavy, tváre krku, ramenné bolesť zubov bolesti svalov neuralgia bolesť v chrbte bolesť hlavy

bolesť hlavy , tuhá ramená, dolnej časti chrbta, ľudí, ktorí trpia bolesťou menštruačných kŕčoch ... najrôznejších chronických, sú tiež povedal, aby mal viac ako 20 miliónov celoštátne. Bolesť je dôležité, že vhodná liečba sa vykonáva predtým, ako je ťažké liečiť, ale takmer 40% ľudia dokonca mali dlhý a bolesť je to, že nie je prítomný, bolo zistené, Pfizer vyšetrovania. Okrem toho existuje rozdiel v prípade mužov a žien v riešením bolesti, človek je "trpezlivosť", žena, ktorá tam bola tendencia spoliehať na "liek".

Väčšina akcií je u mužov i žien "lokálne krém Hari drogy"

Prieskum marca 27-31 dní, viac ako 20 rokov v celej krajine majú chronické bolesti muži a ženy 9400 ľudí (každý 4,700 mužov a žien) k cieľu, bola vykonaná prostredníctvom internetu.

V súčasnosti V dôsledku toho, aj keď tam je dlhodobá bolesť, ľudia, ktorí sa zúčastnili, zostal na 23% u mužov i žien, ktorí majú nikdy návštevy vzrástli tiež 36,6%.

Nakladanie s bolesťou je "Ak chcete použiť aktuálny krém v ceruzke agenti" sú obaja prvé miesto, nie je tam žiadny rozdiel u mužov a žien (muži 27%, 25% žien). Avšak, "vydržať" v druhom mieste mužskej 24%, tam je 18,2 percenta žien a rozdiel, muž proti "bolesť pitie zastávky" bola tiež 15,1 percenta u žien bola nižšia o 9,3%. Avšak tí, ktorí si myslia, že "je potrebné dať do istej miery aj v prípade, že je bolesť" je muž 53,2% a 58,7% žien, ženy, ktoré boli vo väčšej sklon ako muži.

rozdiel
dôvod, u mužov i žien povedať okolo

Navyše, ľudia, ktorí rozprávajú svoje vlastné bolesť okolo je až o 90%, povedz druhá strana je u mužov i žien "partnera (manžel, milenec ) "je na prvom mieste (muži 79,5%, 70,8% žien). Muž povedal mnoho z "obchodných partnerov (kancelárske kolegovia a nadriadení)" ako ženy, ženy konzultovať širokú škálu cieľových osôb, ako "priatelia" a "deti", "matka", "brat-sestra" ktorý bol.

dôvod povedať okolitému, muži 36,1% z 34,6% z "pretože existuje možnosť, že problém z dôvodu svojej vlastnej bolesti," ženy "pretože pokoj sami tým, že hovorí" každý prvé miesto. Opäť platí, že naznačuje, že rozdiely u mužov a žien vedomia.
o

Výsledky tohto prieskumu, Juntendo University Masako Iseki profesor (Bunkyo-ku, Tokio) School of Medicine (anesteziológia, Ambulancie bolesti) je, a bol ponechaný bez vhodných opatrení proti bolesti poukázal na to riziko bolesti je tiež spôsobuje ďalšie bolesť sa zmení na "chronická bolesť". A "Keď sa bolesť zhorší, ťažké účinnosť je analgetikum, alebo je ťažké, aby boli účinné pri znižovaní bolesti, nie je o nič menej pravdepodobné, že sa ku zdĺhavému príznaky zlepšenie", ktorej sila "bolesti sa zdá mierne tiež, pretože v skutočnosti je pravdepodobné, že bude nutná liečba v nemocnici, aby nedošlo k ujsť načasovanie liečby, je odporúčané, a to je dôležité, aby čo najskôr poradiť do zdravotníckeho zariadenia ".
tweety, ak je (vaše zdravie encyklopédia editor)
bolesti, človek sa vzťahuje k "trpezlivosť"

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com