ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Pečeň, skleróza, ochorenia pankreasu

&Nbsp Môžete zabrániť srdcovému ochoreniu pomocou vakcíny proti chrípke? Riziko 40%

Môže infekčná vakcína zabrániť srdcovému ochoreniu? Risk 40%, dole
kanadskí výskumníci podľa analýzy
Internal Medicine kardiológia kardiovaskulárne chirurgie hrudníka chrípkovej vakcíny vedľajšie účinky ochorenia srdca

vakcíny, ktoré sú nevyhnutné pre prevenciu chrípky, ale efekt môže byť nielen to. Jacob A. Udell a jeho kolegovia z College Hospital kanadských dámske, kde analýza štúdií, ktoré boli preskúmané, aby sa zameriavajú na vysoko rizikové osoby, aby sa stal srdcové ochorenie, a ľudia, ktorí naočkujú výskytu chrípkové vakcíny srdcových ochorení je 36 percent nižšia USA lekársky časopis publikoval 23. októbra "JAMA" (2013; 310: 1711-1720) boli hlásené.
Najneskôr Pozri správu chrípka počet a ročné prechodné

tiež
riziko 55% pokles v skupine

Udell a jeho kolegovia, papier hlásené v auguste 1946 až 2013 rokov z oblasti, vyberte výskum, ktorý je riziko srdcových ochorení bola skúmaná vakcína proti chrípke sa zamerať na vysoké postavenie, nehody spojené s ochorením srdca (úmrtia v dôsledku srdcovej choroby, hospitalizácia pre infarkt myokardu, nestabilná angína, mŕtvica, srdcového zlyhania , Rekonštrukcia urgentnej koronárnej artérie).

Štúdia 6 ako cieľ v (nepublikované 1), celkom 6,735 ľudí subjektov (priemerný vek 67 rokov, 51,3% žien). Štáty, ktoré študovali, boli Argentína, Irán, Holandsko, Thajsko, Južná Afrika a Poľsko.

V piatich štúdiách, 2,9% v skupine výskyt havárie srdcového ochorenia súvisiace so inokuluje očkovacie látky, 4,7% v skupine, ktorá nebola zaočkovaný. Je spočítané, že upustil riziko ochorenia srdca o 36 percent očkovaním. Byť analyzovaný v pridaní 1 nepublikované štúdie, do akej miery je riziko zníženia ochorenia srdca sa nezmenil.

, osoba, ktorá spôsobila akútne koronárne syndrómy, ako je akútny infarkt myokardu v priebehu jedného roka, riziko srdcovej choroby očkovaním sa znížil na 55%.
od

V dôsledku vyššie uvedeného, ​​Udell a jeho kolegovia k záveru, že "zníženie naočkovaní vakcíny proti chrípke a srdcovým ochorením bolo navrhol, že je príbuzný". Najmä v poslednej dobe v tom zmysle, u ľudí, ktorá spôsobila akútneho koronárneho syndrómu je veľký, môže byť vykonané každý rok na náklady nízke "vakcíny očkovanie, aby sa preverilo, že potlačené srdcové choroby v bezpečnom a jednoduchom" liek " Malo by sa skončiť.
(Editorial)

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com