ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Pečeň, skleróza, ochorenia pankreasu

&Nbsp deti náhle príhody brušné, vždy Poznámka: Ak iný štát

deti akútnej brušnej, vždy na rozdiel Akonáhle pozornosti
Ak nástup nepomôže plač rýchly pokrok
vnútorného lekárstva pediatria detí brucho rodičovstvo bolesti brucha s bolesťou ako v porovnaní s opatrnosťou

dospelého, ale náhla príhoda brušná, ktoré môžu nastať u detí. Ale preto, že črevo je v procese rastu, ale tam je tiež život ohrozujúce prípad objavenia sa oneskorením. Stred včasné odhalenie, počul Toshiaki Shimizu hlavné profesorom Juntendo University School of Medicine (Tokio) pediatrii.

Črevo ako je intususcepcie a slepého čreva

náhlej príhody brušnej, ktorý bol vyvinutý v bruchu bolesti, aby sa rýchlo pokrok, súhrnne brušné ochorenia nemálo môžu vyžadovať chirurgický zákrok ,

"Konkrétne Intususcepcia alebo okolo črevnej obštrukcie (upchatie) poruchy, okrem zápalu reprezentovanej slepého čreva, perforovaného arteriálne ochorenia a peptických vredov, ako sú ovariálne kmeňové torziou (vopred) a tam to. ak je niektorý z objavu s oneskorením, mohli zapojiť do života je nebezpečná choroba "(Shunin Shimizu Professor)

ešte viac stáva problémom, bod malé dieťa je ťažké osloviť presne príznakov ,

"Napríklad intususcepcie Mnoho dojčiat asi 3 rokov veku od 6 mesiacov, nemôžete sťažovať príznakov úspešne slov v tomto veku. Ak chcete zistiť v ranom štádiu, pozornosť rodičov viac než čokoľvek iné nepostrádateľný I "(hlavný profesor)

náladový plač pokračovať

k tomu, dieťa je (1) náladový, nikdy neprestala plakať (2), (3) nepokoje aby sa stal - ako, byť opatrní, keď vás vždy je situácia odlišná. Navyše, ak si všimnete príznaky, ako je nasledujúci, ktoré je potrebné navštíviť pediatrickú bez váhania.


 • celkovom zdravotnom stave krívať horšie
 • zvracanie z žlče na žltozelenú (zvracanie), vec je
 • Žalúdok v silnej bolesti nasledovaný
 • rýchlo žalúdka napučať
 • žalúdok sa stáva tvrdšie, než je obvyklé

  krvný test v diagnostike, sa vykonáva ako kontrola na X-ray a ultrazvuk.

  "liečba závisí na príčine ochorenia. V prípade zápalových princíp chovania drogovej liečby antibiotikami, intususcepcie sa vráti do svojho pôvodného stavu čreva pri vysokom tlaku klystír. Okrem toho, črevná obštrukcia preto, že je tu riziko vzniku sepsy a pokrok, je zásadný pre rýchlo sa operácie, ak je to potrebné s ohľadom na priebeh "byť vytvrdený (Shunin Shimizu profesora)

  takého liečenia, recidívy tiež platí, že tam je. Nebojte sa len preto, že uzdravil, rodičia may'll sledovať tiež deti štátu pravidelne.
  (Editorial)
  2012 júla rozhovore (obsah článku, v ktorom je pacient poistený, titulu doktor, ktorý v tej dobe pokrytí)

 • zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

  Slovensko zdravie © www.543628.com