ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Diabetes mellitus

Pacienti bolesť na hrudi s diabetom Následná liečba je nesmierne dôležité (2013.4.11 príspevkov) pacientov bolesť na hrudníku s iným ochorením

pole news /diabetes /diabetes následnej liečby je nesmierne dôležité (04.11.2013 me)

diabetes pacienti sa bolesť na hrudníku s anamnézou alebo srdcovým ochorením, od návštevy včasné po pohotovosť (ER) 受 療, infarktu myokardu riziko a riziko úmrtnosti, že kvapky zobrazené v novej štúdii. Zverejnila štúdiu obsiahnutá v "obehu" aprílovom čísle 2 dni. Bolesť na hrudi je najčastejším dôvodom pacientov, ktorí navštívia ER, v Spojených štátoch až do každý rok viac ako 5 miliónov. Táto štúdia, minulosť v reakcii na diagnostike srdcových ochorení alebo cukrovky v Kanade, bolo vykonané pre dospelých blízkych 57.000 ľudí, ktorí boli diagnostikovaní s bolesťou hrudníka (priemerný vek 66) na objekt v pohotovosti. Podľa správy, ona podstúpila lekárske vyšetrenie kardiológom v lehote jedného mesiaca po tom, čo ER 受 療 bol 17%. Okrem toho 58% dostal lekárske vyšetrenie lekárov primárnej starostlivosti, 25% nedostal nadväzujúce lekára.
v porovnaní s pacientmi, ktorí nedostávali lekársku pomoc do jedného mesiaca po tom, čo

ER 受 療 pacienti, ktorí podstúpili lekárske vyšetrenie kardiológom, infarktu myokardu alebo výskyt mortality v priebehu jedného roka o 21 percent nižšia, 7% u pacientov, ktorí navštívili primárnej starostlivosti lekára bola nižšia. Pacienti, ktorí dostávali liečbu srdcových špecialistov, vysokou mierou podstúpiť vyšetrenie a liečbu počas 100 dní po ER návštevy, prognóza je dobrá, infarkt myokardu alebo incidencia mortality menej ako jeden rok, než u pacientov, ktorí navštívili primárnej starostlivosti lekára Bol tiež o 15% nižší. 1 Pacienti mesiac ktorí nedostali žiadnu nadväznosť v rámci mesačného prognóze bola najhoršie.
je

autor štúdie Kanada, Dennis KO Sunnybrook Health Sciences Center, poukázal na toto zistenie je, že ukazuje na potrebu nadväzné zlepšenie u pacientov s bolesťou na hrudi s vysokým rizikom, ze "pohotovosť ale keď prepustenie pacienta je pokoj, na ktoré sa vzťahuje sledovanie lekárov, dôležitá. pacient s cieľom znížiť následné infarkt myokardu a predčasná riziko smrti je ctiť sami, lekár strana správne usporiadať ďalšie liečby Je potrebné urobiť. " (HealthDay News 4.januára)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=674833Copyright (c) 2013 HealthDay Všetky práva vyhradené
akcie: .. <
br> Ctrl (otvorí sa v novom okne) Zdieľať na Twitter zdieľať s
Facebook je (budú otvorené v novom okne) kliknite potešiť a potom kliknite na tlačidlo
sa otvorí v zdieľanom (nové okno v službe Google+ )


zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com