ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

hemoroidy

Druh hemoroidy (1): bradavice hemoroidy bradavice hemoroidy, ktoré sa hovorí, že obyčajný v japončine bez ohľadu na príčiny a príznaky


mužov a žien (hemoroidy, análne výhrez) (hemoroidy výhrez). Aké to je byť bradavice hemoroidy sa vyskytuje v príčine, aký druh príznaky sú vidieť, popíšeme podrobnejšie.


príčine bradavice hemoroidov

bradavíc hemoroidy, je označovaný ako "hemoroidy (mŕtvica)" v lekárskych pojmov. Bradavíc hemoroidy, opuch cieva je zlá prietok krvi análnej oblasti, je pripravený na opuchy, ako bradavice v konečníku. Ak existuje mnoho stavu Stáleho dovolenky a sedavý spôsob, uľahčuje rozvoj, pretože prietok krvi análnej oblasti je zlá. Okrem toho Dari ikin silno v dobe defekácie, tiež sa vyskytujú v záťaži môžete vziať s cieľom zmierniť časť konečníka tým, zápcha a hnačka (organizácie rektálna jedného konca k Dari deflácii vydutie tokom krvi). Bradavice hemoroidy, medzi tromi typmi hemoroidov, je najčastejšie vidieť v chorobe.

Ľudia a ľahko človek, aby sa stal bradavice hemoroidy, že je ikin sedí v

5 minút alebo toaletný, pretože to trvá zaťaženie do riti, hovorí sa, že náchylný k bradavice hemoroidy. Okrem toho, ako bolo popísané vyššie, niektorí ľudia hovoria, že mnohé z Stáleho dovolenky a sedavý zdá náchylný k bradavice hemoroidy.

bradavice hemoroidy typy a symptómy

bradavice hemoroidy, možno rozdeliť do dvoch typov podľa toho, kde je to bradavice. Môže byť na vnútornej strane riti je "vnútorné hemoroidy", môže byť na vonkajšej strane je "vonkajšie hemoroidy". Každý príznak bude podrobne vysvetlený nižšie.
je hemoroidy, že môže byť nad Dentatus línie na rozhraní symptómov

rektálna sliznice a análneho epitelu
v hemoroidy. Vnútorné hemoroidy sú zaradené do štyroch stupňov v závislosti na tom, ako úniku bradavíc.

menej pravdepodobné, že cíti bolesť, že bradavice sú krvácanie dotýkal rokmi v čase defekácie, to je prvé upozornenie úroveň.

hemoroidy stane veľký, bradavice sa prísť vyskočiť von z konečníka pri stolici. Toto sa nazýva "anaeróza". V druhej etapy, bradavice tiež môže vyskočiť, po stolici sa vráti do vnútra konečníka prirodzene.

V ďalšom postupe symptómy, výhrez a hemoroidy sa nevráti, kým stlačenie prstom.
v štáte, ktorý sa nevráti tiež tlačil

V prsta, je to najzávažnejšie vysoké interné hemoroidy. Prísť sem, pretože vyskočiť bradavíc, aj keď nemáte stolice, hlien a výkaly vyšiel von z konečníka pripojeného okolo ritného otvoru, koža okolo ritného otvoru je zápal, ako je ekzém.

 • zábehu (I Stupeň)
 • II Stupeň
 • III Stupeň
 • IV stupeň

  bradavice hemoroidy Je dôležité, aby ste čo najskôr navštívili lekára. Vo fáze II stupňom "hernie" sa stalo, Snažte sa byť istí, že na návštevu do nemocnice.

  Vonkajšie hemoroidy

  vonkajšie hemoroidy, pod "Dentatus línie (na palube)" sa označuje ako "konečníka a zložité časti hranice konečníka", časť pokožky konečníka Je to hemoroid, ktorý môže byť. Vonkajšie hemoroidy bude cítiť bolesť, pretože to je cez senzorických nervov. Vzhľadom k tomu, že môže na vonkajšej strane análneho otvoru, sa vyznačuje tým, na mieste, ktoré môže byť potvrdená dotykom s prstom. Keď symptómy horšie tvorí masu krvi bradavice, máte bolesti prudko opuchnuté veľký. To je nazývané "trombotické vonkajšie hemoroidy" Tento stav.

  bradavice môžu byť umiestnení a veľkosť, počet bradavíc, ako bolesť, prítomnosť alebo neprítomnosť krvácania, ako je napríklad výhrez, povedať, že bradavice hemoroidy, uvidíte celý rad príznakov od človeka k človeku. V prípade miernej vykonávané liečby zlepšenie a drog životný štýl, tam je tiež prípad vykonať operáciu, aby sa stal zle.


  pre liečenie bradavíc hemoroidov
  ligácia (ligácia) v krvnej cieve, ktorá vysiela resekcii

  hemoroidy v krvi zviazaný so závitom, a potom rez hemoroidy. Pretože aj v vnútorných hemoroidov možno vystrihnúť zo základne vo vonkajších hemoroidy, zvyšok sa dá očakávať. Liečba, hospitalizovaných z jednodňovej chirurgie (4 až 10 dní pred a po) môžete potrebovať.

  hemoroidy vnútorné možné vnútri vstrekovacieho dión terapiu

  análny, drogovej vyliečiť hemoroidy je malý priamym vstrekovaním výhrez (bradavice vyjsť z konečníka) Nebude to robené. Vzhľadom k tomu, anus nekladie samičku, pooperačná bolesť je tiež málo, deň, alebo môžete podstúpiť operáciu v krátkodobej hospitalizácie. Avšak, to nemôže byť vykonaná na vonkajšie hemoroidy. Ďalšie informácie nájdete v článku o "chirurgické metódy pre zobrazenie podľa typu hemoroidy" na predaj

  ostatných hemoroidov chirurgia.

  na mnohých "bradavice hemoroidy"
  do nemocnice, aby sa hanbiť bez Akonáhle sa stanete úzkosť

  "easy ženy je hemoroidy žena? Spôsobí ešte v tomto článku a symptómy "boli zavedené, ale bradavicu hemoroidy sú tiež mnoho ochorení u žien i mužov.

  To je dôležité mať na pamäti životných návykov, ako je napríklad, aby nespôsobil hemoroidy, poďme byť prijatý do nemocnice, aby sa hanbiť Akonáhle sa objavia príznaky úzkosti aj trochu.

  Súvisiace články

  "vľavo je NG! Ďalej len "stroje a prvá pomoc metóda hemoroidov-it-yourself

  " päť faktorov, na začiatku a zhoršiť hemoroidy "

 • zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

  Slovensko zdravie © www.543628.com