ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Otázky a odpovede

Lekár Q &A ~ nefunguje, aj keď maľoval vráskam Nisato očný krém okolo očí ~

nefunguje ani maľované oči vrások Nisato očný krém
fialová /40 je /ženy
oči vrások

pre vstup do 40s, to sa stalo tak, že jemné vrásky, je veľmi znepokojená možné očí. Na druhej strane, že verejnosť chce mať úsmev, pretože smiech, keď vrásky je obava, že ukazujú, že vzdala usmievať ako staré prišla trochu strach. Používam očný krém atď., Ale nefunguje to celkom dobre. Existuje nejaký iný dobrý spôsob, ako to urobiť?
odpovedať
vrásky, ktoré môže byť Shiraishi Garden Place dermatológie klinika (Hokkaido)
Chihiro Takenaka máte zodpovie
smiech

sa nazýva výraz I Ji tváre, okolo očí Je spôsobená nadmerným pohybom svalov v. Očný krém, ktorý je komerčne dostupný, môže byť o niečo zlepšiť, ak jemné vrásky spôsobené sušením, ale účinok sa smiať a hlboko sa stáva expresívne vrásky nemožno očakávať príliš veľa. Liečba nazývaná infúzia Botoxu sa považuje za účinnú pri expresii vrások. Botox má za následok potlačenie nadmerného pohybu svalu, je to spôsob, ako znížiť vrásky tým, že drogu užívajú injekčne do svalov, ktoré spôsobujú vrásky. Takže mimika Nie je nezvyčajné, že sa odporúča, aby ste liečený pod skúseným lekárom. Ak existuje odpor k liečbe injekcie, ale horšie je malý vplyv, pretože niektoré metódy, ako je ožiarenie externých a laser retinoidy, že je akcia na podporu syntézu kolagénu, možno budete chcieť konzultovať s kozmetickým dermatológie.
odpovedať
kalich kliniku (Osaka)
Masami Ideguchi zodpovie

je potrebné mať na pamäti zvlhčenie tak, aby nedošlo k sušenie je dôležité. Kozmetická chirurgické, alebo injekčne liek s názvom botox, aby sa znížil kontrakciu svalu orbicularis svalu uzavrieť zmluvu, keď smiech, injekcie kolagénu a tenkého kyseliny hyalurónovej, alebo ako je napríklad injekcia PRP (self bohatá na doštičky plazma) S ktorými sa zaobchádza.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com