ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Otázky a odpovede

Lekár Q &A ~ zubár liek proti bolesti, či už v poriadku, v kombinácii s komerčne dostupnými liekmi proti bolesti som sa dostal do ~

Ste v poriadku v kombinácii komerčne dostupných liekov proti bolesti a bolesti, ktoré som dostal v zubára
obaja /20 je /žena
zub múdrosti ďalších strojov

zub bolí Metchakucha, bol požiadaný, aby vidieť zubára, pijem predpísať Nifuran a Tomiron, ale to nie je liečiť bolesť. Zuby múdrosti, je tak pochovaný, klietky týždeň v zahraničí, ale nemôžem okamžite ísť k zubárovi, alebo by bolo bezpečné piť v kombinácii s komerčne dostupným zastávke bolesti?
odpovedať
Xin Rong-cho zubná klinika (Niigata prefektúra)
Toshiki Sakuma Myslím, že budete potrebovať pomoc, budem

Satoshi Hello zahraničia odpoveď. Skôr než simultánne kombinácia, myslím, že je možné užívať Ak je rez je bolesť, ale myslím, že sa to stane v podobe v jedinom vlastnej zodpovednosti, pretože nepozná stav predpis.
odpovedať
lekárska korporácie Asociácie lásky Kazue Slonoviny Dental Clinic (Chiba prefektúra)
Teihiroshi máte zodpovie

je bolesť, ja by som radšej nepoužíva. Vzhľadom k tomu, aby sme pochopili, že pri prijímaní Tomiron, nemám predbehne iba v Nifuran kým sa vyjadruje účinok. Myslím, že ak nebude vadiť, aby osoba, ktorá má počul snažiť piť namiesto komerčne dostupného analgetické Nifuran.
odpovedať
ruje Dental Clinic (Aichi prefektúra)
Shunsuke Mori zodpovie

Oba Sankon'nchi je. Prosím, dovoľte mi odpovedať na vašu otázku. Zo záveru si myslím, že by bolo lepšie kontaktovať stomatologickú kliniu, ktorá dostala liek. Ak si neželáte, môžete volať to znamená, že príde v zámorí je jednou zubnej klinike san majú HP, alebo nás môžete prísť do kontaktu prostredníctvom e-mailu od spoločnosti HP? V závislosti od lieku môžete byť schopní používať to spolu, ale nie všetci sú v poriadku. Prečo nesnažte najprv kontaktovať stomatologickú službu, ak je to možné. Dúfam, že to bude užitočné.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com