ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Otázky a odpovede

Lekár Q &A ~ korekcie a biela škvrna ~

korekcie a biela škvrna
kúrenie /20 /je ženská
chrup základné znalosti
korekcie

na predné zuby a biela škvrna v širokom rozsahu. Pretože to je skus, chcel by som to narovnať, ale druhý nie je tak zlé zarovnanie zubov. Rovnako ako temporomandibulárna porucha, myslím si, že zábava je zlá. Predtým som konzultoval s dentálnym lekárom, že by som chcel napraviť, bolo mi povedané, že ak som neškrabal svoju čeľusť, nebolo to možné. Moji priatelia sú povzbudení, aby narovnal náustok a neviem, čo sa mi páči. Odpoveď na odpoveď

Švédska ortodontická stomatológia (Tokyo) - skupina Ishikawa bude odpovedať

Biela škvrna má dva typy. Jeden z prvých kazu, že jeden pre smaltované dysplázia je vitiligo v prirodzene zuby. V oboch prípadoch, ortodontickej liečby je možné, ale použiť držiak, v prípade, že je hypoplázia skloviny v predné zuby, že to môže byť v zadných zubov, ktoré sa zistí, bez ohľadu na Sinai ortodontickej liečby, zubná kefka Myslím, že je dobré povedať zubnému lekárovi, ako to urobiť. Pre ortodontickej liečby, a nesnažia sa skutočne pozrieť do tváre a úst, aký druh liečby nič nehovorí, alebo môže vyriešiť vykurovanie starosti ľudovej. Odporúčame, aby ste sa raz poradili s ortodontistom.
odpovedať
Existuje Kisarazu Kirara zubná (Chiba prefektúra)
Masami Mitsuhashi máte zodpovie

terapia bola u pacientov, resp. Korekcia náustku môže byť ťažké, ak ste boli predtým odporúčaní na operáciu. Dokonca aj vtedy, ak je biely bod, je možná ortodontická liečba, preto sa poraďte s profesionálnym učiteľom raz. Ak sa zdá, že ste vylepšená, ak ste učiteľka narodenia, myslím si, že čiastočná korekcia sa stane nezvyčajným.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com