ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

Zubný problémjaja

Lekár Q &A ~ predné zuby je teraz malá čierna ~

predné zuby nie je Sawako
stal malý čierny /private /man
základné znalosti
zubného kazu

mierne medzi prednými zubami a predné zuby čierne Je to stále. Môže to byť rozpadnutý zub, ale zostáva nedotknutý, pretože to nie je tak vážne. Bude liečba predných zubov škrabaná a naplnená niečím?
odpovedať
Kisarazu Kirara zubná (Chiba), ale
Katsumi NISHIMOTO sa predpokladá na vás

Možno, že zubný kaz sa odpovedať, vlastne sa pozrieť na ústnej dutiny, X-ray Myslím si, že je potrebné vziať a skontrolovať. V prípade malých dutín, myslím, že liečba vyplniť zubných bielej živice pre holenie. Ak je to, keď je zubný kaz zvýšená na štát, ak je zubný kaz do nervu napadnutý bude potrebovať liečbu nervu, pretože v niektorých prípadoch budete potrebovať produkty, na ktoré sa vzťahuje, odporúčame včasnú konzultáciu.
odpovedať
Fujinawa zubnú kliniku (Fukuoka prefektúra)
Tsukasa Fujinawa máte zodpovie

To je často opravené kombinovanej živice na farbu vašich vlastných zubov , Musíte byť opatrní, len čierna časť je miesto kazu, ďalej tak, že okolo vás, aj keď baktérie napádajú, a prekvapivo veľký alebo. Čím je väčšia, tým výraznejšia je po liečbe. Pokiaľ pokrok je v plnom prúde, alebo už nie robiť, ak nechcete dať na zuboch, pretože neberú a to aj bez zranenej nervu Tam tiež nesmie, odporúčame včasnú liečbu malých. Liečebné náklady sa znížia lacno ....
odpovedať
Azabujuban Claire zubná klinika (Tokio)
Aki Fujita zodpovie je

úprava predné zuby, je rezanie zubný kaz časť, zabaľte ošetrenie živicové Je to bežné. V prípade, že čierna vec je nečistota medzi zubami, neprerušuje, to sa môže stať v čistote, čistenie a bielenie.
odpovedať
Otemachi Dental Clinic (Tokio)
Yozo Shimakura vám zodpovie
to je, že

čierne miesto je problém. Možností je, hovoríte, pretože je považovaná za (1) zubného kazu ako ostatné (2) čaj, odfarbenie vkladov (3) padding-je tomu tak je dávno zabalené ukladanie farbív, ako je káva, ste do úvahy. Tiež (4) Pretože existujú čierne zubné kalkulácie, myslím si, že spôsob liečby sa bude meniť v závislosti od príčiny. Ak je zubný kaz, ak (1), v stupni pokroku, ktorého obsah liečba, že tam sú variácie na "nadväzujúce (nie je oholený) balenie rezaním ~". Po prvé, zaujímalo by ma, prečo je "čierna" dôležitá.
odpovedať
Amano Dental Clinic (Tokyo)
Kiyoshikokorozashi Amano máme zodpovie

black medzi zubami a zubami, proste s čiernou farbou vo farbách To je myšlienka, že to je, keď to je, a to je rozkladaný zub. Ak je farbenie, ale myslím, že existuje vysoká pravdepodobnosť, že čierny umývateľný, napríklad pri čistení u zubára, v prípade zubného kazu, je spoločný pre čalúnenie plastu zvaného kompozitné živice znížením zubného kazu. Okrem toho závisí na stave, ako je veľkosť zubného kazu, ale budete mať možnosť na liečbu ani tak znížiť svoje zuby, ako je laserové ošetrenie.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com