ZDRAVIE

www.543628.com

Home Zdravé bývanie Zdravé vedomostijaja Spoločné ochorenia Skupina zdravých ľudí Krása a zdravie Zdravé riešenie

životný štýl

Pocit únavy, ktorý sa nedá ľahko brať, je príznakom "menopauzy"? Povedzte mi, ako zaobchádzať s


Prečo cíti pocit únavy pocit menopauzy ľahko? Ako s ňou môžeme vyriešiť únava?

menopauze hovorí s rôznymi príznakmi sú pravdepodobnejšie

V všeobecnom menopauze menopauze pred a po dobu asi 45 rokov veku do 55 rokov. Počas tohto obdobia, keď sa pravdepodobne zmení životné prostredie a telo, sa v tele objavia rôzne príznaky.

menopauza je dieťa pre dospelých a nezávislé zmeny vo vzťahu s manželom, materskú starostlivosť, ako je podpora zodpovedného postavenia, načasovanie životného prostredia obklopujúce ženu, sa pravdepodobne zmení. Okrem stres spôsobený tento druh zmeny v prostredí, ženský hormón, že počas tohto obdobia estrogén rýchlo klesá, niekedy trpia "menopauza", spôsobené bilancia autonómneho nervového zrúti.

Citácia: Health Care University

menopauza, zníženie estrogénu spôsobuje zraniteľnosť je ženský hormón. Funkcia obezity klesá pri menopauze, hormonálna rovnováha je narušená. Pôvodne estrogén vylučovaný z vaječníkov má funkciu na prevenciu artériosklerózy. Avšak, menopauza by to telesnú hmotnosť má tendenciu sa zvyšovať, keď LDL zlé stúpa, ale tiež zvyšuje riziko srdcových ochorení.

Citácia: v dôsledku poklesu v zdravotníckom univerzite

únava sa zdá pravdepodobné, že Wake
menopauze

menopauza je hormonálnu rovnováhu rušenie alebo bazálny metabolizmus, únava je pravdepodobné, že sa objaví Budem.

funkcie vaječníkov je oslabená menopauze, a rýchly pokles ženského hormónu (estrogénu), bude narušený rovnováhu ženského hormónu. Pokus zrušiť narušenie rovnováhy hormónov, to znamená záťaž na mysli a tela, to sa stane byť sužovaný únava a malátnosť.

Citácia: Zdravotná univerzita

Svalová hmotnosť tela tiež klesá počas menopauzy. Strata svalovej hmoty nie je súvisí aj pokles bazálneho metabolizmu (energia, ktorá je potrebná pre udržanie života), môcť vytvoriť energia bude klesať, malátnosť, môže to byť príznaky, ako sa objavia únava.

Citácia: ako spôsob, ako zmierniť Náprava

menopauza únava k zdravotnej starostlivosti univerzity

menopauze únavy je vystavený teplu sprchu očí, pravidelný žiť život, to ľahké cvičenie môže pokračovať, a vplyv na únavu menopauzy prijať prísady, ktoré možno očakávať. Najdôležitejšia vec je, že by ste sa nemali snažiť pustiť do práce alebo práce.

Poďme sa sprchovať troškou teplej vody asi 42 stupňov. Potom, keď sa sprchuje so studenou vodou na končatinách, sú stimulované autonómne nervy a pomáha eliminovať tuposť.

Citácia: Health Care University

efektívne pre obnovu únavy je príjem vitamínu skupiny B · C · E. Akceptujeme aktívne bravčové, úhory, pečeň, zeleno-zelenú zeleninu, ovocie, orechy a tak ďalej. Odporúča sa tiež doplniť izoflavóny účinkom podobným estrogénu. Keďže je obsiahnutá v sójových a sójových produktoch vo veľkom množstve, pokúste sa o tom vedieť počas menopauzy.

Citácia: to je zabezpečiť, aby zdravotná starostlivosť univerzita je

ťažké v prípade príznakov a predĺženej príznaky
do zdravotníckych zariadení

menopauza nevzťahuje nerozumné mysle a tela Je to dôležité. Avšak, ak sa únava neuvoľní príliš, ako je napríklad ťažká únava, môže sa to nazvať inou chorobou. Nezabudnite konzultovať s lekárskym zariadením bez toho, aby ste opustili, pretože ide o menopauzálny stav.

zdravie - jedlo - Matka a dieťa - štýl -

Slovensko zdravie © www.543628.com